wmaraci reklam
lidertakipci

1000 TL ile neler yapabilirim?

15 Mesajlar 2.484 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ExLusive ExLusive Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Editörlük / Yazar
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 30 / 6
  • Ticaret 2, (%100)
Merhabalar, 1000 tl yeni açmış olduğum site için nasıl bir çalışma yaptırsam bilgi verebilirmisiniz ? Tanıtım yazısı, seo , reklam v.b

wmaraci
reklam

macgezgini macgezgini www.macgezgini.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek prensipler
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 281
  • Beğeniler 0 / 42
  • Ticaret 0, (%0)
siten ne üzerine arkadaşım ?

tarafımızca forumun kullanımına son verilmiştir. kullanıcı adımızla ilgili yasal hakkımız saklıdır.

• Üyelik 11.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 30 / 6
  • Ticaret 2, (%100)

macgezgini adlı üyeden alıntı

siten ne üzerine arkadaşım ?

Android üstüne açtım, daha önce sitem vardı 10 bin hitli sattım tekrardan açmak istiyorum.

• Üyelik 04.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek prensipler
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 281
  • Beğeniler 0 / 42
  • Ticaret 0, (%0)
güzel tecrübeniz de var madem iyice index alınca ufaktan reklam verin facebook Google ama tıklama başına olarak verin tıklamasada insanlar göreceğinden daha çok insana ulaşmış olursunuz ayrıca alakasız kişiler de ziyaretçi gelip maliyet oluşturmaz boşuna,
şu meşhur tanıtım yazısı olayını ben hiç yapmadım ama herkes söylediğine göre sitenizle alakalı ve pagerank 5 üzeri son 2 yıldır aktif sitelere bulup tanıtım yazısı yayınlatın ücretleri makul olarak tabi. şimdi boşa düşen pagerankli domain alıp tanıtım yazısı alıyorlar ona dikkat edin.
ExLusive

kişi bu mesajı beğendi.

tarafımızca forumun kullanımına son verilmiştir. kullanıcı adımızla ilgili yasal hakkımız saklıdır.
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 11.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 30 / 6
  • Ticaret 2, (%100)

güzel tecrübeniz de var madem iyice index alınca ufaktan reklam verin facebook Google ama tıklama başına olarak verin tıklamasada insanlar göreceğinden daha çok insana ulaşmış olursunuz ayrıca alakasız kişiler de ziyaretçi gelip maliyet oluşturmaz boşuna,
şu meşhur tanıtım yazısı olayını ben hiç yapmadım ama herkes söylediğine göre sitenizle alakalı ve pagerank 5 üzeri son 2 yıldır aktif sitelere bulup tanıtım yazısı yayınlatın ücretleri makul olarak tabi. şimdi boşa düşen pagerankli domain alıp tanıtım yazısı alıyorlar ona dikkat edin.

Tamam hocam, ben biraz daha araştırayım :)

• Üyelik 04.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek prensipler
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 281
  • Beğeniler 0 / 42
  • Ticaret 0, (%0)
not bana kızacaklar şimdi ama seo ya para verme hemen önce yada bir yere getirsin sonra ödeme yapacağın şekilde anlaş. sürekli görüyorum seocular garanti para istiyor en az %50 ama ben başarısız olup geri ödeme yapanı daha duymadım :)
sen şimdi bide rakam yazdın pm yağar sana uzman , hoca, doktora seocuyuz diye :))yandın
cthax Ozzyfb ExLusive

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 11.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 30 / 6
  • Ticaret 2, (%100)

not bana kızacaklar şimdi ama seo ya para verme hemen önce yada bir yere getirsin sonra ödeme yapacağın şekilde anlaş. sürekli görüyorum seocular garanti para istiyor en az %50 ama ben başarısız olup geri ödeme yapanı daha duymadım :)
sen şimdi bide rakam yazdın pm yağar sana uzman , hoca, doktora seocuyuz diye :))yandın

Yok hocam seo öyle 1000 tl vermem :D 50 50 öyle falan yani paket şeklinde

• Üyelik 04.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek prensipler
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 281
  • Beğeniler 0 / 42
  • Ticaret 0, (%0)
en güzel seo dedikodu bak siteye sadece 1 ay ilgilendim kullanıcı sadakati oluştu mesela içerik yenilenince aynı adam tekrar geliyor yeni gelenlerin büyük kısmı da muhtemelen öneri ile geliyor zaten, e benim içerik bir yere kadar sayfam belli şirket sitesi gibi sende o sınırda yok kimse tutamaz seni tamamen sana bağlı sınırın :)
ExLusive

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 11.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 53
  • Beğeniler 30 / 6
  • Ticaret 2, (%100)

en güzel seo dedikodu bak siteye sadece 1 ay ilgilendim kullanıcı sadakati oluştu mesela içerik yenilenince aynı adam tekrar geliyor yeni gelenlerin büyük kısmı da muhtemelen öneri ile geliyor zaten, e benim içerik bir yere kadar sayfam belli şirket sitesi gibi sende o sınırda yok kimse tutamaz seni tamamen sana bağlı sınırın :)

Günde 10 15 içerik ekliyorum :D içerikte sıkıntı yok +100 kelime

• Üyelik 04.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek prensipler
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 281
  • Beğeniler 0 / 42
  • Ticaret 0, (%0)

ExLusive adlı üyeden alıntı

Günde 10 15 içerik ekliyorum :D içerikte sıkıntı yok +100 kelime

bak 10 tane 100 kelime yerine

3 tane 300 özenilmiş anahtar kelime çalışması adam gibi tag etiket yapılmış yazı daha iyidir aklında bulunsun bir de şu var sitede kalma süresini uzatabilmen için zaten uzun olması lazım metnin saniye tut 100 kelime kaç saniyede okuyor ? :) en az sitede 30 saniye kalmalı hemen kaçan dahi olsa
yapabilir sayfa gezdirebilirsen zaten değme Google'ın raytingine hemen hit olarak döner sana burada demek bişey var adam sitede geziyor diye
ExLusive

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al