wmaraci reklam

Sizce Hangi Sektöre Girmeliyim?

20 Mesajlar 2.005 Okunma
smmexpress

Gupur Gupur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrencilik
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 485
  • Beğeniler 28 / 70
  • Ticaret 30, (%100)
Merhabalar, başlıktanda belli olacağı üzerine hangi sektöre girmeliyim sizce para icin değil hitim olsun yeter aklımda apk ve torrent dizi film vede tek link oyun var sizce ne yapmalıyım?

wmaraci
reklam

CivanDemir CivanDemir Merhaba Dünya Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Teknisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** D**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 330 / 389
  • Ticaret 14, (%100)
Ben film'e girmekde niyetim var ama biraz karamsar bakıyorum olaya. Çok baş ağrıtıcı olacağını düşünüyorum film sektörünün. APK olabilir bence. Zaten hit geldi mi para da gelir.

• Üyelik 10.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrencilik
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 485
  • Beğeniler 28 / 70
  • Ticaret 30, (%100)

Civan Demir adlı üyeden alıntı

Ben film'e girmekde niyetim var ama biraz karamsar bakıyorum olaya. Çok baş ağrıtıcı olacağını düşünüyorum film sektörünün. APK olabilir bence. Zaten hit geldi mi para da gelir.

Forumdan bir abim ile film işine gireceğiz yakın zamanda ama direk film torrent degil birde domain icin keyword mu yoksa marka olabilecek bir isim mi alınmalı?

CivanDemir CivanDemir Merhaba Dünya Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Teknisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** D**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 330 / 389
  • Ticaret 14, (%100)

Gupur adlı üyeden alıntı

Forumdan bir abim ile film işine gireceğiz yakın zamanda ama direk film torrent degil birde domain icin keyword mu yoksa marka olabilecek bir isim mi alınmalı?

Keyword içerikli bir isim iyi olur bence.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 10.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrencilik
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 485
  • Beğeniler 28 / 70
  • Ticaret 30, (%100)

Civan Demir adlı üyeden alıntı

Keyword içerikli bir isim iyi olur bence.

Teşekkürler, diğer arkadaşlardan/abilerimden yorumlarını bekliyorum.

Turkgucu21 Turkgucu21 CheffAvsar Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Commis de Cuisine
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 918
  • Beğeniler 158 / 207
  • Ticaret 2, (%100)
nede başarılıysan o konu üzerinde yoğunlaş o konu hakında az bilgin bile varsa o konuya yoğunlaşırsan hem mantığı bildiğin için fazla zorlanmazsın hemde kendini geliştirirsin

KadirKC KadirKC WORDPRESS Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 1290
  • Beğeniler 0 / 208
  • Ticaret 27, (%100)
Para kazanmak istiyorsan warezden vazgeçme ama öyle 3 - 5 gelsin helal gelsin diyorsan blog aç teknoloji blogu olabilir.

ZagorCan ZagorCan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 391
  • Beğeniler 16 / 55
  • Ticaret 10, (%100)
Hocam benim uzun zamandır aklımda olan birsey var. "Spor" bu konu üzerine yogunlas bence, spordan kastim, body building cevrene bakarsan gün geçtikçe birisi/birileri body buildinge başlıyor. İhtiyaç haline geldi artık bu sektörde yeterli bi forum veya blog veya normal bir site olduğunu düşünmüyorum.
Peki bu site nasıl olmalı ;
-Örneğin ben öğrencilerime üzerinde bi sürü yabancı kelime olan bi çalışma kağıdı veriyorum. Bütün terimler öğrencilere yabancı bunları tek tek internette aramak yerine bir forumda toplanmış olması hoş olurdu.
-Bi başka örnek olarak ücretli veya ucretsiz olarak bit antrenör tutun ve sitenizi gorsellerle videolarla destekleyin, bu görseller kullanılan hareketlerle hangi hareketin hangi bölgeyi çalıştırdığıyla alakalı olabilir.
-Bunlara ek olarak sitenizde bir e-ticaret tabanı oluşturarak, sporcu ürünleri satabilirsiniz.
-Bir başka örnek olarak ise aynı siteye birde forum kurup üyelerin şikayetlerini, onerilerini,sorunlarını merak ettiklerini çözerseniz bence baya bi hitiniz olur.

Bildiğiniz gibi şuanda yükselişte olan bir spor ve düşüşe gececeginide pek sanmıyorum.

• Üyelik 10.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrencilik
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 485
  • Beğeniler 28 / 70
  • Ticaret 30, (%100)

burakcanalgul adlı üyeden alıntı

Hocam benim uzun zamandır aklımda olan birsey var. "Spor" bu konu üzerine yogunlas bence, spordan kastim, body building cevrene bakarsan gün geçtikçe birisi/birileri body buildinge başlıyor. İhtiyaç haline geldi artık bu sektörde yeterli bi forum veya blog veya normal bir site olduğunu düşünmüyorum.
Peki bu site nasıl olmalı ;
-Örneğin ben öğrencilerime üzerinde bi sürü yabancı kelime olan bi çalışma kağıdı veriyorum. Bütün terimler öğrencilere yabancı bunları tek tek internette aramak yerine bir forumda toplanmış olması hoş olurdu.
-Bi başka örnek olarak ücretli veya ucretsiz olarak bit antrenör tutun ve sitenizi gorsellerle videolarla destekleyin, bu görseller kullanılan hareketlerle hangi hareketin hangi bölgeyi çalıştırdığıyla alakalı olabilir.
-Bunlara ek olarak sitenizde bir e-ticaret tabanı oluşturarak, sporcu ürünleri satabilirsiniz.
-Bir başka örnek olarak ise aynı siteye birde forum kurup üyelerin şikayetlerini, onerilerini,sorunlarını merak ettiklerini çözerseniz bence baya bi hitiniz olur.

Bildiğiniz gibi şuanda yükselişte olan bir spor ve düşüşe gececeginide pek sanmıyorum.

Elinize sağlık hocam ama bu tarz konularda iyi değilim oyun konularında kendimi gösterebilirim ancak ama bu önerinizi yazdım bir yere :)

KadirKC adlı üyeden alıntı

Para kazanmak istiyorsan warezden vazgeçme ama öyle 3 - 5 gelsin helal gelsin diyorsan blog aç teknoloji blogu olabilir.

Teşekkür ederim hocam :)

Turkgucu21 adlı üyeden alıntı

nede başarılıysan o konu üzerinde yoğunlaş o konu hakında az bilgin bile varsa o konuya yoğunlaşırsan hem mantığı bildiğin için fazla zorlanmazsın hemde kendini geliştirirsin

Öneriniz için teşekkür ederim :)

Questom Questom Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Ü** D**
  • Mesajlar 278
  • Beğeniler 0 / 27
  • Ticaret 2, (%100)
2 adet önerim var;

1. Bu internet sektöründe sen ne yaparsan yap tutar , bu bir tecrübedir. Sen birşeyi yaptıktan sonra , o işin peşine sonuna kadar düşüp , uğraş verdikten sonra bu tarz konuların alayı yalandır.
2. Sen neyi becerebiliyorsan onu yapmalısın , eğer ki gidipte ufacık örnek ile , film sitesi botunu kodlamayı bilmiyorsan o film sitesini açmamalısın. Eğer ki açarsan ileriye dönük projelerin & hayallerin & bütçe beklentin olmamalıdır.
(ufacık bir örnek verdim tabi ki film botu kaale alınıp yol yürütülmemelidir , anlatmak istediğim mesajı anladınız umarım.)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al