Çağlar KESKİN adlı üyeden alıntı

Söylediklerimi çok yanlış yerden anlamışsınız. Ben kendimi tekrar açıklayayım. Benim sözüm Türkçülüğe , Turancılığa değildir. Benim sözüm bu yollarda can vermeyedir , can almayadır. Siz bu olayı şehir olan mehmetçiklerimizle veya ecdadımızın döktüğü kanla bir mi tutuyorsunuz? Bu olay ne biliyor musunuz? Rant meselesi. O okulda kim üstünlük kuracak meselesi. Kimse kusura bakmasın ben bu yaşanan olayı verdiğimiz savaşlarla , şehit olan mehmetçiklerimizle bir tutmam. Vefat eden arkadaşa çok üzüldüm. Yaşayacak günleri vardı ; annesine babasına torun veremeden , kendi çocuğunu göremeden gitti. Bunların hiç biri bu ideoloji kavgalarına değmez işte. Solcuymuş sağcıymış değerli mi bir candan? Bu kavga olmasaydı da bu ülke yarına çıkacaktı. Çok anlamsız.

Ah be Çağlar :)

Ege üniversitesini o gün görmen lazımdı. Her tarafa bez parçaları asmıştı bu şerefsizler. Bangır bangır kürtçe şarkılar çalıyorlardı ne olduğu bilinmeyen. Gelene gidene laf atıyorlardı.

Sol Sağ kavgası değil bu. Vatan kavgası. Ülkenin içinde yapılan terör propagandasına konulan tepkidir bu.

Ama haklısın, tüm basın bunu 'sağ-sol' kavgası olarak veriyor. Gözlerimizle gördük ki sağ sol değil bu.