wmaraci reklam

Fırat Çakıroğlu'nun bıçaklanarak öldürülmesi..

38 Mesajlar 5.688 Okunma
smmexpress

kamilaydin kamilaydin Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Muhabir
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 266
  • Beğeniler 54 / 26
  • Ticaret 22, (%100)
Sn. @isousluer Bak @zenko56 adlı arkadaşımız açıkladı her şeyi.

Ek Olarak: isousluer nereden okduguna bağlı. Yandaş okursan AKP'yi desteklersin, Muhalefet okursan Muhalif olursun. En iyisi 2'sinede bakıp karar vermek. Tek taraflı olmak yanlış. Mesela dün kü Yandaşın yaptığı kirli plan çöktü. Yalandan suikast haberi yapmaya başladılar bende onları okumayı bıraktım. Yalan olduğunuda belgeler ile öğrendim...
zenko56

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)

kamilaydin adlı üyeden alıntı

Sn. @isousluer Bak @zenko56 adlı arkadaşımız açıkladı her şeyi.

Ek Olarak: isousluer nereden okduguna bağlı. Yandaş okursan AKP'yi desteklersin, Muhalefet okursan Muhalif olursun. En iyisi 2'sinede bakıp karar vermek. Tek taraflı olmak yanlış. Mesela dün kü Yandaşın yaptığı kirli plan çöktü. Yalandan suikast haberi yapmaya başladılar bende onları okumayı bıraktım. Yalan olduğunuda belgeler ile öğrendim...

Ben sizden cevap istemedim hocam. Böyle bir konu üzerinden siyasi tartışmaya girmek istemiyorum. Ama cevap isteseydim de en azından karşımda daha bilgili biri olduğunu sandığım için farklı bir cevap beklerdim. Siz ezbere konuşuyorsunuz sadece.

kamilaydin kamilaydin Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Muhabir
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 266
  • Beğeniler 54 / 26
  • Ticaret 22, (%100)
Benim cevap vermeme gerek yok. Zaten hükümet kendi kendini deşifre ediyor. Böyle bir konu üzerinden siyasi tartışmaya girmemek mümkün değil. Hükümet davet ediyor.

faruk faruk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Starters' Agency
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** B**
  • Mesajlar 765
  • Beğeniler 38 / 89
  • Ticaret 10, (%100)
Fotoğraflarda okulun ne hale geldiği açık. Türk bayrağı ile yürüyüş yaptırmayan 29 Mayıs kutlatmayan ama nevruzda pkk bayrakları ile çok büyük bir kutlamaya izin veren bir rektörlükten bahsediyoruz. Bu noktaya gelmemizin en büyük sebebi ise çözüm süreci. Bu gün birçok kyk yurdunun pkk kontrolünde olmasının da, Fırat Çakıroğlu gibi birçok öğrencinin polis koruması olmadan okula girememesinin de altında yatan sebep bu.
Allah şehidimize rahmet eylesin.
ibrahimTatar

kişi bu mesajı beğendi.

girişimci • tasarımcı • blogger | www.omerfarukbal.com | starters.agency • sayborg.net • tamekran.co
wmaraci
wmaraci

mustafa94 mustafa94 o_0 Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Emekli Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 1398
  • Beğeniler 283 / 283
  • Ticaret 240, (%100)
Allah rahmet eylesin vefat eden abimizi ve Allah onları kahretsin diyorum.Evet şimdi beddua etmek yakışmaz demeyin.Bizim dinimizde 1 kişiyi öldüren tüm dünyayı öldürmüş gibidir.Bu yüzden ben o alçaklara ne beddua etsem azdır.

Allah vatanımızı bölmek isteyen ajanları,teröristleri,hainleri (artık nasıl devam ettirirseniz) bildiği gibi yapsın.Amin!

Memleket mi, yıldızlar mı, gençliğim mi daha uzak?

KomikBrokoli KomikBrokoli Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 37 / 38
  • Ticaret 9, (%89)
Hocam 13 sene once ulkenin ne halde oldugunuda biliyoruz 2002 den once 2002 de iste Akp geldi ulke biraz daha gelisti daha ileriye gitti ama bu konularda nasil bu kadar rahatlar onu anlamadim . yani ulkede ogrencileri parayla boyle islere surukleyerek yaptirila olabilir .Pkk silahli silahli ulkede gezecegini sanmam

SonicMaster SonicMaster Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad İ** B**
  • Mesajlar 548
  • Beğeniler 5 / 103
  • Ticaret 3, (%100)
Pkk yandaşlarının solcu gibi gösterilmesi ne kadar acı yada sosyalizmi savunmaları .

Yazık ya bu insanların haklarına yazık , şehitlerin kanlarına yazık .

Bir solcu olarak utandım . Artık birşey yapılması lazım . Başımız sağolsun

Görüşü ne olursa olsun Gence kurşun sıkılmaz. Bunlar bizi geriye götürür.
Agora

kişi bu mesajı beğendi.

caglark caglark caglarkeskin.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 01.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 1125
  • Beğeniler 59 / 243
  • Ticaret 48, (%100)

mehmeter46 adlı üyeden alıntı

Sessiz kalmak zulmü alkislamaktir. Şehidimiz sessizlerin sesi olduğu için, idealini ülküsünü anlattığı için vatan haini teröristler tarafından katledildi.

Olaya bu yolda can vermek de nedir diye bakacağınıza vatan hainlerinin devletin imkanlariyla okuduğu okulda yaptığı katliama laf söyleyin.

Bu kavgayı çıkaran Ülkü Ocakları değil vatan hainleridir. Vatan hainlerinin doguda yol kesmesi,harac almasi, universitede sözüm ona özgürce devleti bölmeye yönelik çığırtkanlik yapmasına kaygi ve endişe duymuyorsan kardeş sana gercekten cok anlamsız geliyordur.

Ali İhsan SARAN adlı üyeden alıntı

Bu kavga ülkücüyle solcunun kavgası değildir. Bu kavga, üniversitesinde PKK APO yazılarını, pkk yürüyüşlerini kendine yediremeyen vatansever Türk gençlerinin kavgasıdır. Bunu yapan/savunan/destek veren en adi vatan haininden başkası değildir. Burada ki kavga bir siyaset kavgası değil, vatanın bölünmez bütünlüğünü savunanların kavgasıdır. Bundan sonra her üniversitedeki pkklılar kendini iyice emniyete alsınlar, istedikleri iç savaşsa buna hazırız.
Milliyetçilerin bir sloganı vardır burdan hatırlatayım '' Yurt için ölmeye, öldürmeye hazırız ! ''

zenko56 adlı üyeden alıntı

siyasi görüş degil bu hocam! bunun adı dava ve davaya inanmaktır. bu olayı particilik ile karıştırmayın sakın.Herkes ülkücü olamaz bu hayatta, davaya inanmak yola bas koymak ruh meselesidir. Gerekirse milliyetçiligin için , yurt severligin için ölmektir. Allah rahmet eylesin

Oğulcan adlı üyeden alıntı

Ah be Çağlar :)

Ege üniversitesini o gün görmen lazımdı. Her tarafa bez parçaları asmıştı bu şerefsizler. Bangır bangır kürtçe şarkılar çalıyorlardı ne olduğu bilinmeyen. Gelene gidene laf atıyorlardı.

Sol Sağ kavgası değil bu. Vatan kavgası. Ülkenin içinde yapılan terör propagandasına konulan tepkidir bu.

Ama haklısın, tüm basın bunu 'sağ-sol' kavgası olarak veriyor. Gözlerimizle gördük ki sağ sol değil bu.

zenko56 adlı üyeden alıntı

"]

[/URL]

Herkes görsün bakalım bu gençler neden ölüyormus..olayı hala rant meselesine ya da siyasete baglayanlar iyi baksın bu resime

Konuya yazdığım yorumla ilgili tepki gördüm. Bu yüzden bir açıklama yapmak istiyorum.

Ben hayatını kaybeden kardeşimizin ülküsüne , misyonuna veya kişiliğine hakaret etmedim. Evet belki olay siyaset değil. Yanlış terim kullandım. Sağ - Sol kavgasıda değil. Bunları kabul ederim. Ama bu olay öyle iç savaş , keseriz biçeriz olayıda değil. Ben yitip giden gencin hayatına üzüldüğüm için sitem ettim. Sağ sol kavgasına değil siyasete değil.

Ben kimseye bu saçmalıklar karşısında susun veya kabul eden bir yaklaşımda bulunun demiyorum. Burası Türkiye Cumhuriyeti. Herkes bunu bilecek ve herkes vatanına sahip çıkacak. Ege Üniversitesinde PKK yanlıların yaptığı tamamen çığrından çıkmış hareketlerle Fırat Kardeşimiz değil DEVLET ilgilenecekti. Sitemim buna işte. Gencecik çocuk hayatını kaybetmeyecekti. Ben yitip giden gençlerimize yanıyorum arkadaşlar. Devamının gelmemesini istediğim için sitemkar konuştum. Daha başka Fıratlar olmasın diye.

Şimdi isteyen arkadaşlarım beni yine yanlış anlamaya devam edebilir. Gözdağı verircesine konuşabilir. Kimse unutmasın bende bir TÜRK Genciyim. Atamı , ülkemi , toprağımı ve ecdadımı en az sizler kadar iyi bilirim ve korurum.
OrhanYayla

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al