freelance iş ilanları

Yardım ! Sağlam backlink kaynak lazım. Wiki,imleme,dizin

17 Mesajlar 2.943 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Piedra Piedra WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 466
  • Beğeniler 96 / 118
  • Ticaret 6, (%100)

barisay adlı üyeden alıntı

Emek olmadan yemek olmuyor.

Foruma siz neden geldiniz. Forum kullanmayarak kendi emeğinizle bi şeyler halledebilirdiniz o zaman yeri gelir insanlar paylaşır emeklerini siz pek vakıf değilsiniz gibi

wmaraci
reklam

barisay barisay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Seo, Wordpress, Security
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1386
  • Beğeniler 146 / 428
  • Ticaret 65, (%100)

Piedra adlı üyeden alıntı

Foruma siz neden geldiniz. Forum kullanmayarak kendi emeğinizle bi şeyler halledebilirdiniz o zaman yeri gelir insanlar paylaşır emeklerini siz pek vakıf değilsiniz gibi

Konuyu saptırmayın ememeğin bir kısmını paylaşıp yardım etmek nerde arkadaş şunları şunları istiyorum demek nerde. Şuanki dediğiniz ile Php bölümüne konu açalım o zaman oturup script yazdıralım adama sonuçta burası forum paylaşımcı olması lazım.

• Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 466
  • Beğeniler 96 / 118
  • Ticaret 6, (%100)

Konuyu saptırmayın ememeğin bir kısmını paylaşıp yardım etmek nerde arkadaş şunları şunları istiyorum demek nerde. Şuanki dediğiniz ile Php bölümüne konu açalım o zaman oturup script yazdıralım adama sonuçta burası forum paylaşımcı olması lazım.

Liste vs.. verilsin demiyor ki diyebilirsiniz mesela kardeşim şuraya bak şuralarda olabilir diye tak diye emeksiz yemek olmaz yazmak olmaz kardeşim. Böyle konularda çok hassasım ben

kendoka kendoka Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Geleneksel Tedavi Usulleri Uzmanı
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 1393
  • Beğeniler 257 / 275
  • Ticaret 25, (%100)

Şimdi ustam konuyu ben actığım için cevap verme ihtiyacı duydum. Ücretsiz script işi ile bu iş aynı değil. o dediğiniz birinin saatlerini alır. Ama ben çok kişien yardım aldım php olsun wp olsun. Kişiyi yormayacak ve ticaretini bozmayacak bilgiler rica ediyoruz. Emir gibi telakki edilmesin. Ha bu arada zaten bir çok bot script ücretsiz dağıtılıyor. Dediğim gibi ölçü : yardım edeni yormamak ve ticaretini bozmamak.

wmaraci
wmaraci

barisay barisay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Seo, Wordpress, Security
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1386
  • Beğeniler 146 / 428
  • Ticaret 65, (%100)

Liste vs.. verilsin demiyor ki diyebilirsiniz mesela kardeşim şuraya bak şuralarda olabilir diye tak diye emeksiz yemek olmaz yazmak olmaz kardeşim. Böyle konularda çok hassasım ben

Bana kullanımı kolay 10 tane sağlam site olsa yeter zaten otmatik gönderim yapmayacagım.

Az ve öz olarak istediğim backlink siteleri ?

Wiki
İmleme
Firma rehber
Rss kayıt
Dizin ekleme

Bu ne demek oluyor bana tam olarak açıklarmısın arkadaş ne demek istemiş.

• Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 466
  • Beğeniler 96 / 118
  • Ticaret 6, (%100)

Demek istediği şu bana bir yol gösterin. 10 tane demiş çok mu?

kendoka kendoka Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Geleneksel Tedavi Usulleri Uzmanı
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 1393
  • Beğeniler 257 / 275
  • Ticaret 25, (%100)

Kötü niyetiyle yazmadığı için mevzuyu ileri götürmeye gerek yok. Hassasiyetini anlıyorum. Ama bazı insanlar da biraz sert tavsiyelerde bulunabilir. Kötü niyet tasımadıkça bence sıkıntı yok. teşekür ederim.

Ek Olarak:

Bu arada ben buradayım kendimi ifade edebilirim :) Demek istediğim herkesin elinde listeler mevcut. Herkes de bunu bir yerlerden indirdi. İçlerinden bazılarını eledi. Daha önce forumda bunlar paylaşıldı ama güncel olarak paylaşılan bir liste yo. Ve dediğim gibi bu listeler her yerde paylaşılan kimseyi yormayan seyler. Ben bana bbacklin kasın demedim ki. Lütfen.

Ek Olarak: mesela suan konunun altına bakın

imleme - wiki - profil backlink forum yapacak arkadaş aranıyor. dreamymost Backlink Paketleri 0 16 Kasım 2013 21:41
En Guclu WIKI Backlink Calismasi! 6.000 WIKI + WIKI'lere 10.000 Blog Backlink + 4 URL Ekleme Sansi! paulshamp Backlink Paketleri 7 03 Mayıs 2013 13:40
2013 Blog Wiki Dizin BackLink Listesi barisay Webmaster Genel 7 25 Şubat 2013 10:35
Wiki, Dizin, Makale, Ziyaret Defteri, Backlink, Imleme, Pingleme İşleriniz Yapılır efendi12 Seo İşleri 0 28 Ağustos 2012 17:02
600 Wiki, 10 Dizin Kayıt, 15 Edu Siteden Yorum Backlink, 5 Forumda Tanıtım 7 TL tolqaa1 Backlink Paketleri 0 31 Mart 2012 23:21

sanırım konu anlaşıldı.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al