lostyazilim

Sitemde seo çalışması var ama geri gidiyor

11 Mesajlar 1.607 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

kzlkulamer kzlkulamer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek nakliyat
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar nakliyat sitemin üzerinde çalışıyorum dizin firma rehberi forum herşeyi ekliyorum güncelleme yapıyorum ama sitem ankara nakliyatta dördüncü sayfadayken altıncı sayfaya gitti hep yer değiştiriyor kimi çalışma var diye geri gidiyor gelir diyor kimisi tam tersi

wmaraci
reklam

Bipixel Bipixel Vicdanın senin kıblendir. Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kıdemli SEO Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 2348
  • Beğeniler 727 / 726
  • Ticaret 57, (%100)
Spam yaparsanız normaldir geriye atması :).

Kişisel Blog - Web siteni aç! Hızlı çözüm için lütfen report sistemini kullanın!

• Üyelik 30.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek nakliyat
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
yok sitemde spam yok

Weberian Weberian WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Algoritma uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** C**
  • Mesajlar 18
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Çalışma sadece çalışmanın başında geri atar sonradan atması normal değildir tabiki spam yapmıyorsanız. Spam sizi anlık olarak üste çıkarıp bir anda ilk 500 de bile olmamanızı sağlayabilir.

İsterseniz web sitenizi bir mesaj atın. Vaktim olunca inceleyebilirim

Google Algoritma Uzmanı Can Cankıran
wmaraci
wmaraci

terzi312 terzi312 Wordpress PERFORMANS Kullanıcı
  • Üyelik 08.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 410
  • Beğeniler 7 / 212
  • Ticaret 2, (%100)

Spam demekten kastettiği şey, yaptığın işlemlerin doğal olmaması. Bununda başlıca nedeni zaman aralığını kısa tutup, örneğin bütün backlink çeşitlerini aynı anda yapmak.
Yaptığın her işlemi kuralına göre, belirli zaman aralıkları ile yapmazsan gerilersin.
Bu da spam yapmaya tekabül eder :)

uzayperformans.com

• Üyelik 30.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek nakliyat
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

terzi312 adlı üyeden alıntı

Spam demekten kastettiği şey, yaptığın işlemlerin doğal olmaması. Bununda başlıca nedeni zaman aralığını kısa tutup, örneğin bütün backlink çeşitlerini aynı anda yapmak.
Yaptığın her işlemi kuralına göre, belirli zaman aralıkları ile yapmazsan gerilersin.
Bu da spam yapmaya tekabül eder :)

Bende onu diyorum sitemdeki yazıların hepsi özgün içerik hep doğal link yüklüyorum şimdiye kadar sitemde hiç başka yollarla paralı link olmadı site hiç yerinde durmuyo hep 4-5-6 sayfalarda oynuyor sitemi dizinlere firma rehberlerine forumlara sosyal medyalara ekliyorum kaliteli sitelere ekliyorum 3 pr den aşağıya yüklemiyorum. :)

• Üyelik 08.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 410
  • Beğeniler 7 / 212
  • Ticaret 2, (%100)

kzlkulamer adlı üyeden alıntı

Bende onu diyorum sitemdeki yazıların hepsi özgün içerik hep doğal link yüklüyorum şimdiye kadar sitemde hiç başka yollarla paralı link olmadı site hiç yerinde durmuyo hep 4-5-6 sayfalarda oynuyor sitemi dizinlere firma rehberlerine forumlara sosyal medyalara ekliyorum kaliteli sitelere ekliyorum 3 pr den aşağıya yüklemiyorum. :)

1- Herşey özgünlük ile bitmiyor."aSDFA'+H 23c2X'" bak bu da özgün. Yani özgün özgün bıktık artık bu terimden. Özgün fakat ne kadar anlamlı ve kaliteli içerik var sitende?
Anlamış olduğunu umarak burayı geçiyorum.

2- Şuan forumda link çöplüğüne dönmüş birçok pr5 pr6 site sayabilirim sana. Buralardan link almak yerine kaliteli pr1 hatta pr0 yani pr sahibi olmayan sitelerden link almak daha faydalı olacaktır.PR devri kapandı. Artık sitenin kalitesini belirleyen faktörler arasında değil diyebiliriz.

3- Hadi bu 2 maddede yanlış yapmayıp doğrularını yaptığını varsayıyorum.
Fakat her ne kadar doğal link bile olsa bununda bir oranı var.
Aynı gün içerisinde onlarca forum, sosyal medya, dizin vs gibi bir link inşaası yapıyorsan yine hatalısın.

4- Herşey bir yana bunların dışında dalgalanmalar olursa o da senle alakalı değil Google ile alakalı bir olaydır. Fakat ben bu maddenin çok az olasılığa sahip olduğunu düşünüyorum. Çünkü anlattıklarına baktığımda bu işte fazla tecrübeli olmadığını anlıyorum. O yüzden ilk 3 maddeyi iyi kavrarsan siten gerilemez.

uzayperformans.com

• Üyelik 30.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek nakliyat
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 19
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

terzi312 adlı üyeden alıntı

1- Herşey özgünlük ile bitmiyor."aSDFA'+H 23c2X'" bak bu da özgün. Yani özgün özgün bıktık artık bu terimden. Özgün fakat ne kadar anlamlı ve kaliteli içerik var sitende?
Anlamış olduğunu umarak burayı geçiyorum.

2- Şuan forumda link çöplüğüne dönmüş birçok pr5 pr6 site sayabilirim sana. Buralardan link almak yerine kaliteli pr1 hatta pr0 yani pr sahibi olmayan sitelerden link almak daha faydalı olacaktır.PR devri kapandı. Artık sitenin kalitesini belirleyen faktörler arasında değil diyebiliriz.

3- Hadi bu 2 maddede yanlış yapmayıp doğrularını yaptığını varsayıyorum.
Fakat her ne kadar doğal link bile olsa bununda bir oranı var.
Aynı gün içerisinde onlarca forum, sosyal medya, dizin vs gibi bir link inşaası yapıyorsan yine hatalısın.

4- Herşey bir yana bunların dışında dalgalanmalar olursa o da senle alakalı değil Google ile alakalı bir olaydır. Fakat ben bu maddenin çok az olasılığa sahip olduğunu düşünüyorum. Çünkü anlattıklarına baktığımda bu işte fazla tecrübeli olmadığını anlıyorum. O yüzden ilk 3 maddeyi iyi kavrarsan siten gerilemez.

Birde o şekilde denerim paravan blog yararı varmıdır siteye

• Üyelik 08.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 410
  • Beğeniler 7 / 212
  • Ticaret 2, (%100)

kzlkulamer adlı üyeden alıntı

Birde o şekilde denerim paravan blog yararı varmıdır siteye

Açtığın paravana Özen gösterirsen yararını görürsün.fakat bence paravandan ziyade şu zamanlarda en fazla yararı sosyal medyadan sağlayabilirsin.örn bi Facebook sayfasından hit çekmek sitenin sosyal bir Yapıya sahip oldgnu gösterir.buda Google gözünde Fazlasıyla değerli bişeydir

uzayperformans.com

Karikaturname Karikaturname WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 780
  • Beğeniler 465 / 297
  • Ticaret 1, (%100)
Son bir kaç haftada geriye düşme nedenin sitenin teması ile alakalı hocam. Google yeni güncelleme ile mobil uyumlu olmayan siteleri sıralamalarda geriye itti. Sitenin responsive olup olmadığını, mobil görünüm iyi olup olmadığını bir kontrol et.

Ağacı Sev Yeşili Koru Ayıyı Öp!
wmaraci
Konuyu toplam 5 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 5 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al