freelance iş ilanları

Fransız Kalma, Boykota SENDE KATIL !

14 Mesajlar 2.232 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

LaMekan LaMekan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek WebTasarım
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad F** O**
  • Mesajlar 1272
  • Beğeniler 292 / 265
  • Ticaret 0, (%0)

Elimizden Geldiğince Bu Ürünleri Almayalım Bu Ürünler Haricinde Başka Fransız Mallarıda Varsa,
Fransız Malı Olduguna Dair Kaynak Göstererek Buradan Paylasabilirsiniz

wmaraci
reklam

NurettinT NurettinT WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek İnşaat Mühendisi
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad N** T**
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 9 / 28
  • Ticaret 0, (%0)
alternatifi ne olacak bunların? israil markası, ee daha dün israilin mallarını boykot ediyorduk? nereye kadar gidecek böyle?

LaMekan LaMekan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek WebTasarım
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad F** O**
  • Mesajlar 1272
  • Beğeniler 292 / 265
  • Ticaret 0, (%0)

NurettinT adlı üyeden alıntı

alternatifi ne olacak bunların? israil markası, ee daha dün israilin mallarını boykot ediyorduk? nereye kadar gidecek böyle?

Ülkemizle uğraşanlara ufakta olsa bir darbe vursak yeter bize

Brestgerfich Brestgerfich WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 182
  • Beğeniler 0 / 34
  • Ticaret 0, (%0)
10 yıl önce, SÖZDE Ermeni Soykırımı Fransa tarafından soykırım olarak tanındığında bu tepkiler koyulmalıydı.

Adamlar zaten soykırım olarak kabul ediyorlar.

wmaraci
wmaraci

Medya Medya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Avukat
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
ciddi ciddi merak ediyorum da türkiyede hrantın katilinin çocuk mahkemesinde yargılanmasını, sokaklarda rahat rahat yürüyebilmesini umursamayıp, kendinizi es geçip bir de fransayı mı boykot ediyosunuz? türk mallarını hiç kullanmayın o zaman. ne güzel iş ya. iş kendine geldiğinde vatanseverlik oluyo, başkaları yaptığında faşizm. ilk önce türk halkı kendini düzeltsin böyle saçma şeylerle uğraşıp rezilliğini daha fazla sürdürmesin. insanların kendileri düzgün olduktan sonra ne sizin ne de başkalarının "şunu yap bunu yapma" demesine ihtiyacı olmaz zaten. kendi kararlarını verebilirler. başkalarına laf söylemeyi bırakın da ilk önce kendi insanlarınıza suçunu kabul ettirin. "vatanım için yaptım" zırvalıklarına inanıp da sonrasında "fransayı boykot. hadi hümanist oluyoruz bugün" de tripleri ciddiyim çok komik.
chbz

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 25.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 182
  • Beğeniler 0 / 34
  • Ticaret 0, (%0)
@Medya; "İnsan" olan Hrant'ı umursayan kim dostum :)
O, birçok kişi için kaldırımda yatan, ayakkabısı delik bir cesetti.
ers0be chbz

kişi bu mesajı beğendi.

cokbaska cokbaska WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 /
  • Meslek Serbest Meslek
  • Mesajlar 712
  • Beğeniler 22 / 115
  • Ticaret 9, (%100)
ne kabul ederlerse etsinler , siz gerçeği biliyorsunuz.Gerisi hikaye...

chbz chbz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / K
  • Meslek Webmaster
  • Mesajlar 458
  • Beğeniler 191 / 129
  • Ticaret 0, (%0)

Brestgerfich adlı üyeden alıntı

@Medya; "İnsan" olan Hrant'ı umursayan kim dostum :)
O, birçok kişi için kaldırımda yatan, ayakkabısı delik bir cesetti.

Hranti umursayan kim diyorsun? Ben umursuyorum, eminim benim gibi bircok kiside umursuyordur ;) Insan insandir, din irk renk fark etmez. Sizin gibi Türkler sayesinde Türkiye suan bu halde. Adamin dini nolursa olsun Türkiyede dogmustur ve gurur duyordur. Türkiyede dogan Ermeniye veya Kürte yada Yahudiye seni umursayan kim dostum dersen? Türkiyeyi sen zaten 2bölmüs olursun! Tamam kültür olarak belki töre olarak veyahut baska birseyden dolayi dost olmak istemeyebilirsin veya bir ermeniyle evlenmek istemeye bilirsin, herseyi normal karsilariz ama HAYATTA KIMSENIN CANI UCUZ DEGILDIR! sen suan baskasinin canini kendi hayatina karsi kurtarmaya bilirsin ermeni veya basit bir gazteci türk oldugu icin ama benim gibi Vatana & Millete hayirli olan bir kisi icin bircok kisi kendi canini vermeye hazirdir. Bos ise yaramayan bir insan olarak yasayacagimiza, önü acik vatani milleti icin iyi seyler yapan bir adami kurtarmak onurdur. Adam GAZETECIYDI bu adami umursayan kim demissin? GAZETECILIK kolay bir meslek degildir, suan gazete ve medya olmasaydi sen köyünde tavuk pesinde kosuyor, topragi pinekliyor olurdun!

Bu arada bu konu kapatilmali, Boykot etmek bize düsmez. Devlet bu emri vermedigi sürece!

cokbaska cokbaska WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 /
  • Meslek Serbest Meslek
  • Mesajlar 712
  • Beğeniler 22 / 115
  • Ticaret 9, (%100)
Lütfen yazdıklarımıza dikkat edelim.
Kimse Hrant Dink'e yada Türk Halkına atıflarda bulunmasın..

• Üyelik 25.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 182
  • Beğeniler 0 / 34
  • Ticaret 0, (%0)

chbz adlı üyeden alıntı

Hranti umursayan kim diyorsun? Ben umursuyorum, eminim benim gibi bircok kiside umursuyordur ;) Insan insandir, din irk renk fark etmez. Sizin gibi Türkler sayesinde Türkiye suan bu halde. Adamin dini nolursa olsun Türkiyede dogmustur ve gurur duyordur. Türkiyede dogan Ermeniye veya Kürte yada Yahudiye seni umursayan kim dostum dersen? Türkiyeyi sen zaten 2bölmüs olursun! Tamam kültür olarak belki töre olarak veyahut baska birseyden dolayi dost olmak istemeyebilirsin veya bir ermeniyle evlenmek istemeye bilirsin, herseyi normal karsilariz ama HAYATTA KIMSENIN CANI UCUZ DEGILDIR! sen suan baskasinin canini kendi hayatina karsi kurtarmaya bilirsin ermeni veya basit bir gazteci türk oldugu icin ama benim gibi Vatana & Millete hayirli olan bir kisi icin bircok kisi kendi canini vermeye hazirdir. Bos ise yaramayan bir insan olarak yasayacagimiza, önü acik vatani milleti icin iyi seyler yapan bir adami kurtarmak onurdur. Adam GAZETECIYDI bu adami umursayan kim demissin? GAZETECILIK kolay bir meslek degildir, suan gazete ve medya olmasaydi sen köyünde tavuk pesinde kosuyor, topragi pinekliyor olurdun!

Bu arada bu konu kapatilmali, Boykot etmek bize düsmez. Devlet bu emri vermedigi sürece!

Mesajımı gider yapmaya kalkmadan bir kez daha okuyun. Okuyun ve düşünün. Verdiğiniz tepkiyi saatin çok ilerlemiş olmasına bağlayıp sessiz kalıyorum.

Gazeteciliği, özgür düşünceyi savunup konunun kapatılmasını istemeniz çok ironik. Bırakın isteyen istediğini yazsın kurallar dahilinde. Boykot veya protesto... İsmi farketmez. Bireysel, toplumsal ya da ulusal çapta yapılabilir.
chbz

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 11 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 11 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al