wmaraci reklam

Google de 3 ve 4 ayda 1.2.3. sıraya yerleşme

7 Mesajlar 1.000 Okunma
wmaraci reklam

HastalaVista HastalaVista WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 21.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Seo Destekcisi
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Ç** E**
  • Mesajlar 331
  • Beğeniler 53 / 49
  • Ticaret 59, (%100)
iyi akşamlar arkadaşlar ben biraz ufak bir araştırma yaptım gördümki Rekabeti üst düzey olan bir kelimede 3 site gördüm hatta 4 tane onu sayma 7 aylık olduğu için eski sayıyorum. aslında oda eski sayılmaz ama şu diğer 3 site 3 er ve 4 er aylık siteler 1 anahtar kelimede 1.2.3 sıradalar.

Asıl anlatmak istediğim önemli konu burada şu olacaktır arkadaşlar ben seocu değilim bu işlerden pek anlamam genel olarak konuşacak olursam eğer hekezin dilinde bitmeyen şu cümleler beynime şaplak atar cinsden nedir o kelimeler ?
1 kaç aylık siteye backlink kasmayın
aman hemen paravan blog açmayın
hemen makale kasmayın
aşırı seo yapmayın
hemen şu şu şunları yapmayın diye bir sürü seocu arkadaşlardan tembihler duyuyoruz. Bu seocu arkadaşların önerilerine saygı duyuyoruz ona itirazımız yok doğru da söylüyor. demek istediklerimi iyi anlayın

Şöyleki bu 3 er aylık siteler rekabeti hat safhada olan kelimelerde numberone olmuşlar olsunlar tabi helal olsun ayrıca ben bunu şimdi farkettim o 3 site ilk aylarından itibaren 1.2.3. sıradalar bu durumda aklıma şu yukarıdaki yazdıklarımla çelişkiye girmiş bulunmaktayım. Acaba kafalardaki aman yeni site elleşmeyin dursun dinlensin şöyle olsun az içerik girin gibi tezleri çürütüyormu?

Bu arkadaşlar bunları yapabiliyorsa bunun arkasında iç seo yok gibi geldi bana bunun arkasında başka nedenler olmalıki ilk aydan itibaren 1 numara olmuşlar benim nacizane fikirlerim düşüncelerim bunlardır.

Benimde Yeni bir sitem var seocuların yazılarını okudukca siteye bırakın bir konu eklemeyi girmeye korkuyorum ama bu saatten sonra bütün o seocuların önerileri beynimden tamamen silindi ortada böyle bir durum varken site sahiplerinin atak yapması söz konusu diye düşünüyorum. sizlerinde bu konuda düşüncelerinizi fikirlerinizi almak istiyorum.

wmaraci
reklam

Kayronik Kayronik Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Market İşletme
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 81
  • Beğeniler 0 / 14
  • Ticaret 10, (%90)
Ben Seoyu İndeks aldığı günden beri yaparım. Şayet Yapın ki Fayda göreceksiniz. Şu ayı bekle bu ayı bekle ben iyi bulmuyorum. İndeks aldığı günden beri yapın görünkü en az 2 ay kazanacaksınız ve indeks hızı artacak ve yeni koyduğun içerik hemen 1 veya 2 sayfada olacaktır ne olur sa olsun. Ben kendi gözlerimle tanık oldum. Seocu arkadaşlar 3 aylık siteyi istemelerinin nedeni bazı çalışmalardan kaçmak içindir....
HastalaVista

kişi bu mesajı beğendi.

zeynep2013 zeynep2013 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / K
  • Meslek Makale Yazarı
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad Y** P**
  • Mesajlar 73
  • Beğeniler 25 / 23
  • Ticaret 0, (%0)
Benim sitem de 3 aylık olacak ve ilk ayından itibaren anahtar kelime olarak değil de genel aramalarda ilk sayfalarda ve ilk sıralarda. İlk açıldığı andan itibaren özenle makale girişi yapılmalı ve elden ne geliyorsa hemen yapılmalı bana göre de. Ölçüsünü bilmek lazım ama bu sadece yeni siteler için değil, eskiler için de geçerli. Tabi benim düşüncem
HastalaVista

kişi bu mesajı beğendi.

bakimlibayan.com

• Üyelik 21.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Seo Destekcisi
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Ç** E**
  • Mesajlar 331
  • Beğeniler 53 / 49
  • Ticaret 59, (%100)

zeynep2013 adlı üyeden alıntı

Benim sitem de 3 aylık olacak ve ilk ayından itibaren anahtar kelime olarak değil de genel aramalarda ilk sayfalarda ve ilk sıralarda. İlk açıldığı andan itibaren özenle makale girişi yapılmalı ve elden ne geliyorsa hemen yapılmalı bana göre de. Ölçüsünü bilmek lazım ama bu sadece yeni siteler için değil, eskiler için de geçerli. Tabi benim düşüncem

Kayronik adlı üyeden alıntı

Ben Seoyu İndeks aldığı günden beri yaparım. Şayet Yapın ki Fayda göreceksiniz. Şu ayı bekle bu ayı bekle ben iyi bulmuyorum. İndeks aldığı günden beri yapın görünkü en az 2 ay kazanacaksınız ve indeks hızı artacak ve yeni koyduğun içerik hemen 1 veya 2 sayfada olacaktır ne olur sa olsun. Ben kendi gözlerimle tanık oldum. Seocu arkadaşlar 3 aylık siteyi istemelerinin nedeni bazı çalışmalardan kaçmak içindir....

Bunları duymak çok güzel bende açtığım konularda ilk sayfalarda olmasamda 2.veya 3 4 sayfa oluyor çoğu benzer konuları geçiyorum. web sitem ise 20 günlük

wmaraci
wmaraci

kendoka kendoka Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Geleneksel Tedavi Usulleri Uzmanı
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 1393
  • Beğeniler 257 / 275
  • Ticaret 25, (%100)
ustam sen bunu görüp bocalamışsın. Ben neleri deneyerek ve bedel ödeyerek gördüm :) Biz de işler biraz değişik. Bizde insanlar c/p. İçerik ve backlink seviyeli oldugu sürece en ufak sıkıntı olmaz. Artık her konusanın dediğine inanmamanız gerektiğini anladınız umarım. :)
Bakın insanlara herkes aynı telden açlıyor. "içerik kraldır" bunu söylüyorlar neden. Çünkü herkes söylüyor. peki
bunu söyleyen kişi backlink almadan sıralamada yukselsin de görelim.
HastalaVista

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 21.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Seo Destekcisi
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Ç** E**
  • Mesajlar 331
  • Beğeniler 53 / 49
  • Ticaret 59, (%100)

kendoka adlı üyeden alıntı

ustam sen bunu görüp bocalamışsın. Ben neleri deneyerek ve bedel ödeyerek gördüm :) Biz de işler biraz değişik. Bizde insanlar c/p. İçerik ve backlink seviyeli oldugu sürece en ufak sıkıntı olmaz. Artık her konusanın dediğine inanmamanız gerektiğini anladınız umarım. :)
Bakın insanlara herkes aynı telden açlıyor. "içerik kraldır" bunu söylüyorlar neden. Çünkü herkes söylüyor. peki
bunu söyleyen kişi backlink almadan sıralamada yukselsin de görelim.

hocam aynen uyanmakmı desem yoksa dediğiniz gibi bocalama mı bilemiyorum ama o web siteleri görünce beynime kan oturdu ilk sayfadaki 2.3.4.5.7. sıradaki domainler 3 er 4 er aylık hatta iç so denen hiç bişey yok denecek kadar hurraaa ben geliyom dercesine çalışılmış sıradan web siteler bunun arkasında backlink çalışması yatıyor gibi görünüyor.

kendoka kendoka Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Geleneksel Tedavi Usulleri Uzmanı
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** Ö**
  • Mesajlar 1393
  • Beğeniler 257 / 275
  • Ticaret 25, (%100)

shey42 adlı üyeden alıntı

hocam aynen uyanmakmı desem yoksa dediğiniz gibi bocalama mı bilemiyorum ama o web siteleri görünce beynime kan oturdu ilk sayfadaki 2.3.4.5.7. sıradaki domainler 3 er 4 er aylık hatta iç so denen hiç bişey yok denecek kadar hurraaa ben geliyom dercesine çalışılmış sıradan web siteler bunun arkasında backlink çalışması yatıyor gibi görünüyor.

Bak senn bu halin aynısını bende yasadım ve bu forumda cok konu actım. Sonuc su. google ticari bir kurum olarak yalan söylüyor. Bazı seocular da gerceği gizliyor. Ben bazen soru sorarım ve herkes bişeyler yzar. sanarlar ki ben onların yazdıklarını bilmiyorum. Sadece belki canlı ornek vardır diye sorarım. Bakın forumlara hep aynı sorular hep aynı cevplar.
best54 HastalaVista

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al