Eğer hiç uğraşmam diyorsanız çıkaracaksınız cebinizden 50 tl kafanız rahat olacak(guzel.net.tr hizmeti var).Yok benim o kadar verecek param yok diyorsanız.Bu çileyi her zaman yaşayacaksınız hangi eklenti kurarsanız kurun bu sorun eder wordpressin temelinde zaten öyle bir şey var.Sitenizi bilmediğim en çok basitinden birkaç adımla anlatayım.İlk etapta resimleri optimize edin etkisi çok smush it veya bu siteye girerek online boyutları düşürün.Diğeri adımsa ise gereksiz eklentileri kaldırın mesale ben concant 7 form adı her neyse işte o çok cpu yiyor onun yerine mesale online hazır formlar mesale jotform onu kullanın şuan ben kullanmaktayım sıkıntı yok.Css ve js dosyalarınız sıkıştırın.Bunun için googleden yardım isteyebilirsiniz.Htacasses dosyanıza önbellekleme kodlarını ekleyin nette var bunlar.Bunlar yaparsanız fazla sorun olmaz.Ama burdaki en büyük etki hosting firmanız diyelim cpu ram oranınız %10 ise ve sizde bunu geçerseniz hosting firmanız sizi banlayayabilir yani suspend edebilir ve bu durumda da siteniz erişime kapatılır.Daha öyle devam ettirebilirim bu yazıyı. :)