wmaraci reklam
lidertakipci

adaletsizliğin daniskası

28 Mesajlar 2.831 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

azamet azamet Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek WebMaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 76
  • Beğeniler 12 / 6
  • Ticaret 1, (%100)
yaw karddesim adamın 10 üyesi var yatırım sıfır!!!

Ek Olarak: 40 konusu var!! benim sitemle sen nasıl bu siteyi kıyaslar bana rakip gösterirsin! eger bu adam su anki haliyle bana rakipse o zaman free site acayım bende bir tane

Ek Olarak: en azından prof anlamda editörler var sitede!!! bu diger site benim yanımda ne oluyorki adsense aliyor!!! bu haksa eger yada siz hak oldugunu düsünüorsanız birde googlede yetkili partner olarak calısmak icin basvurmanızı öneririm!

wmaraci
reklam

ejder0242 ejder0242 WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 02.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek bar şef
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 1, (%100)
hocam adamlara kızarak adsense kabul etiremezsin.Forum siteleri biraz daha zor kabul ediyor adsense kabul edersede banlar zaten yakın zamanda.
Herşey adsense değil sen 10 k hit yap zaten reklam bulursun.

• Üyelik 16.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek WebMaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 76
  • Beğeniler 12 / 6
  • Ticaret 1, (%100)
iyide ben aylık 500 - 1000 lira kazanmak icin kurmadımki bu siteyi :( yorumun icin tesekkürler forumu zor kabul ettigine hem fikirim ancak vbulletinin bana verdigi linkten basvurdum durum aynı bir link var vbulletin costumer panelinde özel vbulletin kullanıcıları icin ordan basvurabiliyorsun durum aynı 50 tane gmail hesabı actım satsam mı onlarıda :D şaka bir yana sorun hit olsa neyse bişey demiyorum adam konularımı kopyala yapıstır görüyor facede rss grafiti var acaba bu facenin kodlaması hırsızlıgamı programlandı!? yani actıgım konuları faceden mi aliyorum görüyor!? bende su an mantıklı red sebebi tek hit olabilir tema ve kategori ismi sacma bir sebeb red icin heleki kopya icerik demesi küfürdür benim icin!! para veriyoz kendi aklımızla konu acıtyoruz hemde %100 özgün bazı konular türkiyede hic bir forumda eşi benzeri yok ama sonuc aynı sildim kategorileri konuolarda gitti sıfırdan basladım aynı ama siyasetle ilgili sert bir elestiri olunca red sebebine hemen uygunsuz dil demesini biliyorlar ah bu adsensenin mustafaları ah!!!! iki tokat atacan o zaman böyle insanların hayallerini emeklerini parasını cöpe atmayı düsünmeyecekler bile bir yandan haklılar dolu hile var adsense ile ilgili ama bu adamın adsense alması hem kısa sürede hem kopya bilindik ve heryerde bulunan bir temayla 10 üye 40 konuyla alması REZİLLİK bu adam sitesini bikac ay sonra kapatır zaten ama benim uzun süre sanalda kalacagımı en azından sunucumun kalitesinden anlaması lazım... tabi inceleme zahmeti gösteriyorsa o adsensenin mustafaları.

Ek Olarak: ödeme miktarı konusunda ikinci sırada kim var?

• Üyelik 02.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek bar şef
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 1, (%100)
hocam tek içerikle de alırsın adsense sitenin ne ile alkalı olmasına bağlı olarak.Siz sitenizi hitlendirin 10 k civarı o zaman aylık 1000 - 1500 arası rahat kazanırsınız adsense olmadanda.özel reklam alırsınız.sabit reklam verenler var bulunur yani önce siz içeriğinzi oluşturup hitlendirmeye bakın kendinizi adsense endexlemeyin. 15 k film sitesinde 1500 - 2000 kazandırıyor adsensesiz.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 16.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek WebMaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 76
  • Beğeniler 12 / 6
  • Ticaret 1, (%100)
bu adsense alan adamın hiti 10 k mı? ben size bunu soruyorum kimse mantıklı cvp veremiyor

Ek Olarak: adamın alexa rankı yok'!

muhendiss muhendiss tavsiyelazim.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1922
  • Beğeniler 52 / 360
  • Ticaret 54, (%100)
Yardım etmeye çalıyorum terbiyesizlik yapıyorsun. O sitede ben adsense göremedim ama olsa da farketmez. Sizin siteden değerli görülmüş olabilir. Hata olabilir. 6000 değili 6 Trilyonda harcasan önemi yok. Diğer yandan söylüyorum bu site için gerçekten 6000 harcadıysan bişey demiyorum daha.

• Üyelik 16.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek WebMaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 76
  • Beğeniler 12 / 6
  • Ticaret 1, (%100)
harcamadan ne bekliyorsun sen!?

Ek Olarak: harcama olunca göze ne görülmesi gerekiyor sence?

Ek Olarak: sana yarın bütün hesabı kitabı resimli atarsam attıgın camura hakaret edebilirmiyim?

Ek Olarak: yada bir botnet saldırısı denermisin kralın saldırsın bakalım botnet yiyormu bu sayede harcamaNIN faydasını görürsün

Ek Olarak: sadece bir örnek bu botnet simdi bana deme o harcamanın bir önemi yok google icin güvenlik önemli degil felan ben sana harcamamı ıspatlıyorum güvenlik olarak konular olarak sunucum olarak reklamlarım olarak güvenlik sadece bir örnek ve en onemlisidir bence simdi al bi botnet saldırmayı dene bakalım harcamanın faydasını gör haketmismi haketmemismi

Ek Olarak: sadece face 600 lira ödedim reklam icin bunu masraftan sayıyormusunuz?

Ek Olarak: siteyi ucuz göstericeginize sunucularımızı yarıstıralım bakalım hangimizinki daha dayanıklı bot nete karsı

Ek Olarak: sen 6000 sadece görüntüye harcamak mı sanıyorsun

• Üyelik 02.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek bar şef
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 12
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 1, (%100)
Konu açmışsın bizde sana yardımcı olmak adına tavsiye veriyoruz.
Sen kafa yormaya devam et neden kabul olmadı diye .
Sen nerde hata yapıyorum sorusuna cevap arayacağına siteni bu şekilde kabul etirmek için diretiyorsun.105156120 kerede başvursan kabul etmeyecekler .
seneye siteni kabul olmuş olarak görmek isteriz seni aramızda kolay gelsin.

• Üyelik 16.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek WebMaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 76
  • Beğeniler 12 / 6
  • Ticaret 1, (%100)
senin yorumlarını kısacası bu konuda istemiyorum ben kendi konumun admini degilmiyim? rahatsız ediyor senin yorumların beni ben burda ahlaksızlık yapmıyorum ama sen benim sitemi kücümsüyorsun aynaya bak burnunu gözünü azını kücümse ama benim sitemi bu sekilde 100 lerce üyenin önünde kücümseme

Ek Olarak: ejder yorumun icin cok tesekkürler senin yorumların hosuma gidiyor en azından kücümsemiyorsun

Ek Olarak: beni mnühendisin yorumları rahatsız etti tek ben harcadıgımı biliorum sanane mühendis ne harcadıgımdan bunu bir ben birde cebim bilir sen nerden bilecen hem bilsen nolcak senin bu kücümseyici yorumların ne ayaktır ben 6000 harcadıysam 6000 dir yalan mı söylicem sana

Ek Olarak: mühendisin yorumları yapıcı degil akıl vermekten ziyade site b*tan demekten baska bisey yapmıyor bana öle geliyor yani mühendisin bu dedigi ümit kırmak insanı sanaldan uzaklastırmak amaclıdır insan akıl verir akıl vermiceksen elestiri yapma istemiyorum eleştiri akıl verenler eleştirsin ejder gibi mesela

Ek Olarak: birde bana terbiyesiz diyorsun sensin terbiyesiz benim burada söylediklerimi yalancı cıkartıyorsun ben 6000 harcamadım harcadıysam kazık yedim vesayre!!! kendi isine bak sen

analogfikir analogfikir Osmanlı İmparatorluğu Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yok
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 888
  • Beğeniler 224 / 118
  • Ticaret 11, (%100)
adsense alan adamın acaba o siteyle aldığına eminmisin?

Biraz gelişsin hem site bu adsense merakı nedir halen anlamadım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al