lostyazilim

Backlink'e gerek yok,Seo önemsiz :)

23 Mesajlar 3.831 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

analogfikir analogfikir Osmanlı İmparatorluğu Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yok
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 888
  • Beğeniler 224 / 118
  • Ticaret 11, (%100)

Seyhun Sarıoğlu adlı üyeden alıntı

Google'da tıklama mantığını ele alırsak yani bu algoritma mantığıyla gidersek yani bu ne kadar doğrudur bilemem fakat en çok tıkı alan sıradan düşmüyor denilebilir. Deneyelim açsınlar tekrar milliyet,star veya diğerleri. Düşersin geri yükselirsin,1.sayfadan asla çıkmazsın. Ama bunu yapabilmen için de konuyu ilk senin paylaşman gerekiyor (:

Haberaktüel'in beni geçme sebebi yani avantajı ve yöntemi şöyle oldu; Haberaktüel 1 saat önce yazıyı paylaşdı baktı 1.sırayı yer alamadı tekrar konuyu güncelleyerek konu tarihini vesayre değiştirdi. Bu da yetmedi haberaktüel aynı konudan aynı bilgilerle fakat içerik değiştirerek 3 adet konu yayınladı. Benim site mi 4.sıraya soktu bi 10 dakika sonra benim sitem zaten 2.sıraya yerleşmiş oldu geri (:

Ha buna tek tık değil site de kalma süresi vesayre de dahil edilebilir yorumlar dahil edilebilir. Ki konu yorum da aldı,tık da aldı,paylaşım da aldı.Bu bilgi ne kadar doğrudur bilmiyorum geçenlerde bir site de görmüştüm web ile başlıyordu sanırım adı.,

Yazıyı yarım yamalak okuyup yorum yapmayın.

Hocam buna pek katılmıyorum ben kısa sürede belki böyle olur ama uzun vadede bir işe yaramaz. Yanlış anlamayın lütfen :)

wmaraci
reklam

SeyhunSarioglu SeyhunSarioglu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Elektrik/Elektronik
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 221
  • Beğeniler 72 / 36
  • Ticaret 23, (%100)

analogfikir adlı üyeden alıntı

Hocam buna pek katılmıyorum ben kısa sürede belki böyle olur ama uzun vadede bir işe yaramaz. Yanlış anlamayın lütfen :)

Bir site böyle yazmıştı webadam mı webtekno mu neydi :)

Karikaturname Karikaturname WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 780
  • Beğeniler 465 / 297
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaş sitesine aldığı hitin büyük çoğunluğunu bu konuları açarak buradan alıyor zaten :D Google'dan kimse gelmiş gelmemiş mühim değil :) Bu da bir strateji tabii :)
SeyhunSarioglu

kişi bu mesajı beğendi.

Ağacı Sev Yeşili Koru Ayıyı Öp!
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al