Hocam bana derseniz ben sitemin hitini nasıl 40-50k lara hatta daha fazlaya çıkarabilirim diye. Size söylim 2 ay sonra 40k ya çıkarsınız. Ama bunun için bir çok dikkat edilmesi gereken nokta var. Bunları düzenli uygularsanız bir de tanıtım yazıları almanız gerekecek. Tabi tanıtım yazıları ne için alınacak kelime bazlı mı yoksa film için mi vs bunu sitenin durumuna göre bakmak lazım. Bunun için de biraz masraf yapmanız lazım. Mesela ilk başta ortalama 400-500 harcamanız lazım. Sonra kazandıkça kazandığınızın 1/3 ini harcamanız lazım. Bu şekilde 40k hite çıkarsınız. Ama unutmayın hem yerinizi korumak hem de daha ileriye gitmek için harcama yapmanız lazım. Mesela ayda 5bin tl kazanıyosanız 1000 tl harcama yapın emin olun 2 ay sonra 40k hit de 2 katına çıkar. 8 bin kazanıyosanız 1.500 tl harcayın. Harcadığınız para çok gelebilir ama ayda 8-10 bin hatta daha fazla kazanınca bu harcanan parayı umursamıcaksınız bile. Backlink paketi ve seo vs almanızı tavsiye etmem. Sadece doğru yöntem ile bu seviyeye gelirsiniz.