wmaraci reklam
lidertakipci

"Hesap Kilidini Kaldırma Talebi" GoDaddy Hatası Yardım !

15 Mesajlar 4.575 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

sametozkan sametozkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Facebook Ticareti
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 2 / 12
  • Ticaret 2, (%100)
Bugün sabah saatlerinde forumdan bir arkadaşımıza domain kayıt ettirdim. Kendi hesabımı verdim ve benim hesabım üzerinden domaini satın aldı. Sonrasında hesabımı tekrar aldım ve arkadaş hesaba kendi adresini, ad-soyadını yazdığı için hepsini değiştirdim. Az önce (23:30) hesabıma girmek istediğimde "Hesap Kilidini Kaldırma Talebi" sayfasıyla karşılaştım.

\\\\\ Hesap Kilidini Kaldırma Talebi

Güvenliğinizi sağlamak amacıyla Doğrulama Ofisimiz son hesap etkinliklerini doğrulamak için gereken belgeleri alana kadar alıcı hesabı ********* erişimi geçici olarak devre dışı bırakılmıştır. Önlem amaçlı bu adım sizi yani değerli müşterimizi çevrimiçi **************lardan ve kimlik hırsızlığından korumak için alınan bir güvenlik tedbiridir. Gerekli belgeleri aldıktan sonra hesabınızın durumunu yeniden değerlendireceğiz. Erişimin tekrar açıldığını belirten onay da dahil tüm bildirimler dosyadaki e-posta adresine gönderilecek.

Lütfen Unutmayın: Müşteri Hizmetleri bu doğrulama talebi için gerekli tüm süreçleri takip etmek durumundadır. Telefon sorguları bu işlem ile istenen belgeleri sağlamaya yönlendirilecektir. /////

Kendi kimliğimin fotoğrafını çekip gönderdim. 24 saat içerisinde mailime cevap geleceği söylendi. Ne yapmalıyım, neden böyle oldu ?

Param da hesabım da yandı sanırsam. Sizce cevapları ne yönde olur? Yardım edecek olan arkadaşlara teşekkürler.

"Derdim kadar olsaydı kuvvetim, benimle baş edemezdi kasvetim." -Sagopa Kajmer
wmaraci
reklam

chimera chimera Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Otelcilik
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad V** C**
  • Mesajlar 334
  • Beğeniler 69 / 50
  • Ticaret 6, (%100)
Bazı durumlarda godaddy hesabınızı kilitler, kredi kartındaki isimle godaddy profil isminizin uyuşmaması durumu gibi godaddy destek numarasını arayıp durumu bildir. Kimlik fotokopisini isteyeceklerdir muhtemelen, ben kimliğimi telefonla fotoğrafını çekip bana verdikleri e-postaya göndermiştir açmışlardı.

• Üyelik 09.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 2 / 12
  • Ticaret 2, (%100)

chimera adlı üyeden alıntı

Bazı durumlarda godaddy hesabınızı kilitler, kredi kartındaki isimle godaddy profil isminizin uyuşmaması durumu gibi godaddy destek numarasını arayıp durumu bildir. Kimlik fotokopisini isteyeceklerdir muhtemelen, ben kimliğimi telefonla fotoğrafını çekip bana verdikleri e-postaya göndermiştir açmışlardı.

Ödemeyi forumdan bir arkadaşımız aracılığıyla yaptığımız için onun kredi kartını kullandık. Haliyle ad-soyad farklı oldu. Şuan GoDaddy hesabımdaki ad-soyad ile gönderdiğim kimlik fotoğrafındaki ad-soyad uyuşuyor. Sizce açarlar mı ? Yoksa kredi kartı ile mi uyuşması lazım ?

chimera chimera Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Otelcilik
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad V** C**
  • Mesajlar 334
  • Beğeniler 69 / 50
  • Ticaret 6, (%100)

sametozkan adlı üyeden alıntı

Ödemeyi forumdan bir arkadaşımız aracılığıyla yaptığımız için onun kredi kartını kullandık. Haliyle ad-soyad farklı oldu. Şuan GoDaddy hesabımdaki ad-soyad ile gönderdiğim kimlik fotoğrafındaki ad-soyad uyuşuyor. Sizce açarlar mı ? Yoksa kredi kartı ile mi uyuşması lazım ?

yarın godaddy destek telefonundan durumu anlatırsın, yüksek ihtimal açarlar

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 09.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 2 / 12
  • Ticaret 2, (%100)

chimera adlı üyeden alıntı

yarın godaddy destek telefonundan durumu anlatırsın, yüksek ihtimal açarlar

Hocam cevap geldi ve ödeme yapılan isimle, hesaptaki isimin eşleşmediği söylendi. Yazıklar olsun. Hesap da yandı, verdiğim para da yandı. Bu saatten sonra kimseye domain kayıt ettirmem. Her bela bizi bulur, her işimiz ters gider. İyi geceler.

nbrknk22 nbrknk22 SEO UZMANI Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO UZMANI
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 2770
  • Beğeniler 1194 / 724
  • Ticaret 129, (%100)

sametozkan adlı üyeden alıntı

Hocam cevap geldi ve ödeme yapılan isimle, hesaptaki isimin eşleşmediği söylendi. Yazıklar olsun. Hesap da yandı, verdiğim para da yandı. Bu saatten sonra kimseye domain kayıt ettirmem. Her bela bizi bulur, her işimiz ters gider. İyi geceler.

Aynı sorun benimde başıma geldi ne hesaba girebiliyorum nede domain uçmuş yardımcıda olamıyolar inşallah otomatik yenilemede kalmamıştır domain ;)

yoksa otomatik parayı karttan çekerler diye ayrıca korkuyorum.

https://www.dopinger.com/tr

• Üyelik 09.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 2 / 12
  • Ticaret 2, (%100)

nbrknk22 adlı üyeden alıntı

Aynı sorun benimde başıma geldi ne hesaba girebiliyorum nede domain uçmuş yardımcıda olamıyolar inşallah otomatik yenilemede kalmamıştır domain ;)

yoksa otomatik parayı karttan çekerler diye ayrıca korkuyorum.

Hocam şimdi domain de para da yandı galiba. Paraya değil de domaine yanıyorum.

nbrknk22 nbrknk22 SEO UZMANI Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO UZMANI
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 2770
  • Beğeniler 1194 / 724
  • Ticaret 129, (%100)
Domain para yandı bende şimdi şeyi düşünüyorum otomatik yenileme açık kaldıysa kart bilgileride ekliya :)

https://www.dopinger.com/tr

Kozmik Kozmik Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek İnternet Teknolojileri
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 34 / 24
  • Ticaret 13, (%100)
Kartın ekran görüntüsünü atın, kimlik görüntüsünü atın, online form ile yapın, abd nin mesai saati içerisinde bir kaç dakika içerisinde aktif ediyorlar hesabı, kartın sanal kart olduğunu (ininal card) şeklinde yazın kart sahibi adını soyadını yazın, bi problem olmuyor. Benim hesabımda kredim olmadığında, arkadaşımdan sanal kart aldım, bu güvenlik uyarısına takıldım sanal kart görüntüsü ve ana kart sahibinin adını verdim, sorun etmediler

Ek : Gerçek kartsada durumun değişiklik göstereceğini sanmıyorum. Çunki banka itiraz etmiyor, sadece kendi içinde, güvenlik uyarısı

• Üyelik 09.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 95
  • Beğeniler 2 / 12
  • Ticaret 2, (%100)
Ne hikmetse, kendiliğinden açıldı hesap. Şükürler olsun, problem yaşamadık.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al