1 haftalık, 0 hitli, kopya içerik siteye adsense alındı..

34 Mesajlar 3.411 Okunma
smmexpress

Uzmann Uzmann WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek ..........
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 515
  • Beğeniler 268 / 39
  • Ticaret 0, (%0)

Turkgucu21 adlı üyeden alıntı

gecen gün bi yorum görmüştüm aynısını sanırım sizin içinde kullanabiliriz "siteyi banlamak için onayladılar" bugun yarın geleceksiniz sitemi google banladı diye konu açacaksınız :)

insanları yanlış yönlendirmeyin ben 3 günlük kopya içerik siteme adsense almıştım sıfır hitli hiçbir sorun çıkmadı. siz alamadıysanız sorun sizde çamur atmayın kimseye

wmaraci
reklam

impjix impjix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 2426
  • Beğeniler 809 / 814
  • Ticaret 17, (%100)

Sebilisim adlı üyeden alıntı

Sen öyle san.. SEEN Öyle san.. :D :D öyle bir banlıyorki.. Şrraakkkk !!! diye alnının ortasına koyuyo böyle 4 çocukla ortada kalmış gibi hissediyorsun filan..

Sizin sitenizi banladığı benimkinide banlanacağı anlamına gelmiyor ŞAKK diye. Gayet kaliteli duran bir site olduğunu düşünüyorum görsel olarakda. Spinn içerik olsa dahi öyle duruyor. Ayrıca google'ın Türkiyeye yaptığı muamele ile amerikaya yapacağı muamelenin farklı olduğunu biliyorsunuzdur sanırım? Daha düne kadar youtube için adsense Tr den başvuru dahi yapılmıyordu...

Alpha Alpha - Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek P-A
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad i** T**
  • Mesajlar 143
  • Beğeniler 2 / 17
  • Ticaret 0, (%0)

Uzmann adlı üyeden alıntı

insanları yanlış yönlendirmeyin ben 3 günlük kopya içerik siteme adsense almıştım sıfır hitli hiçbir sorun çıkmadı. siz alamadıysanız sorun sizde çamur atmayın kimseye

Uzmann hocam varmı öyle üç kuruşa 5 köfte valla iyiymiş aa sitenin yazılarını benim siteye çekelim adsense versin ilk defa senden duyduğuma yemin ederim :D

impjix adlı üyeden alıntı

Sizin sitenizi banladığı benimkinide banlanacağı anlamına gelmiyor ŞAKK diye. Gayet kaliteli duran bir site olduğunu düşünüyorum görsel olarakda. Spinn içerik olsa dahi öyle duruyor. Ayrıca google'ın Türkiyeye yaptığı muamele ile amerikaya yapacağı muamelenin farklı olduğunu biliyorsunuzdur sanırım? Daha düne kadar youtube için adsense Tr den başvuru dahi yapılmıyordu...

Hocam sizde sıkmayın canınızı hiç birşey olmaz olsada sorun olmaz sizin için anladınız ne demek istediğimi.
:)

Durumum olmadığı için site açamıyorum yardımcı olabilecek varsa lütfen ö.m

• Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 2426
  • Beğeniler 809 / 814
  • Ticaret 17, (%100)

Hocam amacım tarışmak değil ben yaşananları söylemek istedim. Siz hiç adsense kabul edilmeden banlanan site gördünüzmü ? (+18) gibi siteler hariç ki kaldıki onlar zaten kabul edilmiyorki banlansın ban yiyenler önce adsense hesabı olması lazım. Banlandım diye konu açarsanız teselle edecek kişiler var hocam :D

Dostum benimde amacım tartışmak değil. Birincisi ban dediğiniz şey belirli şeylerde veriliyor. Ancak kabul görmez yada reklamlar geri kaldırılır. Ban demeniz birdaha o siteye adsense alamayacağınız anlamına geliyor. Hiç bir ihlal yapmadan neden banlasın diyorum. Sitenizde w*rez içerik falan vardır bir sayfanızda haberiniz yoktur. Adamlar sonradan görüp ban vermiştir. Yoksa önce onay verip iki gün sonra banlamaları saçma.

İkinciside ağlamayacağımı ikinci bir gerçek hesabım olduğunu ve onlarca web sitemde diğer adsense hesabımın olduğunu belirtmeme tekrar gerek yok sanırım değil mi?

wmaraci
wmaraci

Turkgucu21 Turkgucu21 CheffAvsar Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Commis de Cuisine
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 918
  • Beğeniler 158 / 207
  • Ticaret 2, (%100)

Uzmann adlı üyeden alıntı

ben kendimle ilgili örnek, yorum yaptığımı göremiyorum siz nasıl gördünüz ? ben banlandım dedinmi ? ayrıca Google Adsense, forumuna bakın yüzlerce banlananlar var uslubun düzeltmelisin insanlara karsı

SertacYANIK SertacYANIK Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Nothing
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 714
  • Beğeniler 21 / 157
  • Ticaret 2, (%100)
Çok kısa süre içerisinde kapatabilirler.

• Üyelik 18.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 918
  • Beğeniler 158 / 207
  • Ticaret 2, (%100)

Dostum benimde amacım tartışmak değil. Birincisi ban dediğiniz şey belirli şeylerde veriliyor. Ancak kabul görmez yada reklamlar geri kaldırılır. Ban demeniz birdaha o siteye adsense alamayacağınız anlamına geliyor. Hiç bir ihlal yapmadan neden banlasın diyorum. Sitenizde w*rez içerik falan vardır bir sayfanızda haberiniz yoktur. Adamlar sonradan görüp ban vermiştir. Yoksa önce onay verip iki gün sonra banlamaları saçma.

İkinciside ağlamayacağımı ikinci bir gerçek hesabım olduğunu ve onlarca web sitemde diğer adsense hesabımın olduğunu belirtmeme tekrar gerek yok sanırım değil mi?

düşük hitten, fazla gösterim düşük tıktan banlananlar var hocam benim asıl demek istediğim bu

• Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 2426
  • Beğeniler 809 / 814
  • Ticaret 17, (%100)

ben kendimle ilgili örnek, yorum yaptığımı göremiyorum siz nasıl gördünüz ? ben banlandım dedinmi ? ayrıca Google Adsense, forumuna bakın yüzlerce banlananlar var uslubun düzeltmelisin insanlara karsı

Üslubum ile hatalı gördüğünüz kısmı alıntı yaparak tekrar yazarsanız buraya sevinirim herhangi bir problem olduğunu düşünmüyorum. Kimseye "siz" kelimesini eskik etmedim. Gerekli uyarılarınızıda yaptığınıza göre benim konumdan çıkarsanız artık sevinirim. İyi akşamlar

• Üyelik 18.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 918
  • Beğeniler 158 / 207
  • Ticaret 2, (%100)

Üslubum ile hatalı gördüğünüz kısmı alıntı yaparak tekrar yazarsanız buraya sevinirim herhangi bir problem olduğunu düşünmüyorum. Kimseye "siz" kelimesini eskik etmedim. Gerekli uyarılarınızıda yaptığınıza göre benim konumdan çıkarsanız artık sevinirim. İyi akşamlar

altın yaptıgım kişi var zaten hocam uzman, siz değilsiniz size demedim

• Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 2426
  • Beğeniler 809 / 814
  • Ticaret 17, (%100)

düşük hitten, fazla gösterim düşük tıktan banlananlar var hocam benim asıl demek istediğim bu

Düşük hit mi? Lütfen daha destekli konuşun. Ben adsense onay aldıktan sonra istersem reklamları kaldırırım ve kullanmam. Başka bir reklam firmasınınkileri koyarım. Bu durumda google reklamarına sıfır gösterim olacaktır. Buda google'ı ilgilendirmez ve aylar sonra geri ekleyebilirim reklamlarımı. Kaldıki uyguladığım bir durum...

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al