wmaraci reklam

Evlilik teklifi (çözüldü)

39 Mesajlar 4.774 Okunma
wmaraci reklam

crookersss crookersss </codenart> Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek WM
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 569
  • Beğeniler 212 / 177
  • Ticaret 1, (%100)
Dostlar; Önümüzdeki salı günü kız arkadaşıma evlilik teklifi etmeyi planladım. Ben Bursada yaşıyorum ama aklımda istanbulda güzel bir teklif hayali vardı. Bunun için orda yaşayan bir arkadaşımdan destek alacaktım fakat arkadaşımın babası vefat ettiği için memleketine gitmek zorunda kaldı.

Şimdi olay şu ki kız arkadaşım salı günü öylesine gezmeye istanbula gidiceğimizi sanıyor. Bütün planımızı vs. yaptık. Fakat şimdi bu planı bozamıyorum acil bana nereye gidebiliceğim ne yapabiliceğim konusunda yardımcı olun ya. Elimde yüzük, İstanbul ve sevgilim var fakat istanbulu bilmediğimden ne yapıcağımıda bilmiyorum.

Saçma gelebilir belki ama inanın sormak zorunda kaldım. İstanbulda yaşayan kardeşlerimden güzel bir fikir bekliyorum. Şöyle bütçeyi çok abartmadan istabulda ne yapabilirim. :(

wmaraci
reklam

hasimotto hasimotto WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** T**
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 22 / 22
  • Ticaret 2, (%100)
Alkol alıyorsanız kız kulesi, güzel bir meyhane, galata kulesi gibi yerler düşünebilirsin. Bende çok bilmem ama önemli olan güzel bir ortam yakalamak.

Tavsiyem galata kulesindeki restauranttır. Pahalı olacaktır ama değer.

La_Motta La_Motta . Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek seo ve adwords
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 235
  • Beğeniler 48 / 83
  • Ticaret 14, (%100)
Ben ankaralıyım. Genelde istanbulda kız kulesinde teklif ediyorlar ama orası artık hem demode oldu hem de biraz tuzlu. Ben büyükadada teklif etmiştim. İki fikir:

1.Büyük adada bisiklet kiralayıp bisiklet turu yapabilirsiniz, faytonla gezinti yapabilirsiniz vs. uygun bir anda teklifi yapabilirsin.

2. Büyükadada uygun restoranlar var deniz kenarında fiyatları da uygun. kişi başı 30-40 civarı olması lazım. yanyana birkaç restoran var. sakin, deniz manzaralı. taze balıkları çok güzel. burada da yapabilirsin.

Bunların yanında istanbulun diğer pek çok yeri kalabalık keşmekeş. Büyükadayı araştır bence ;) Havanın yağışlı olmamasına da dikkat et.

Nerede ve nasıl yapacağının önemi yok. inşallah sonsuza dek mutlu olursunuz
Muhsin ASLAN

kişi bu mesajı beğendi.

HiO HiO WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** E**
  • Mesajlar 163
  • Beğeniler 97 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
kız kulesinde güzel bir teklif bence on numara olur rezervasyon yapabilrsiniz fiyatlar biraz uçuktur ama buna değer. Açık alanda yapılan tekliflerde insanlar şaşırır bazıları alkışlar :)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 27.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek WM
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 569
  • Beğeniler 212 / 177
  • Ticaret 1, (%100)

hasimotto adlı üyeden alıntı

Alkol alıyorsanız kız kulesi, güzel bir meyhane, galata kulesi gibi yerler düşünebilirsin. Bende çok bilmem ama önemli olan güzel bir ortam yakalamak.

Tavsiyem galata kulesindeki restauranttır. Pahalı olacaktır ama değer.

Pahalı derken ne kadar pahalıdır 400-500 civarı bir bütçem var dostum.

La Motta adlı üyeden alıntı

Ben ankaralıyım. Genelde istanbulda kız kulesinde teklif ediyorlar ama orası artık hem demode oldu hem de biraz tuzlu. Ben büyükadada teklif etmiştim. İki fikir:

1.Büyük adada bisiklet kiralayıp bisiklet turu yapabilirsiniz, faytonla gezinti yapabilirsiniz vs. uygun bir anda teklifi yapabilirsin.

2. Büyükadada uygun restoranlar var deniz kenarında fiyatları da uygun. kişi başı 30-40 civarı olması lazım. yanyana birkaç restoran var. sakin, deniz manzaralı. taze balıkları çok güzel. burada da yapabilirsin.

Bunların yanında istanbulun diğer pek çok yeri kalabalık keşmekeş. Büyükadayı araştır bence ;) Havanın yağışlı olmamasına da dikkat et.

Nerede ve nasıl yapacağının önemi yok. inşallah sonsuza dek mutlu olursunuz

Büyükada fikri gerçekten güzel ama meteorolojiden aldığımız son bilgilere göre istanbul salı günü yağmurlu. Malesef o iş olmayacak gibi.

Dediğiniz gibi pekde abartılı birşey olmasına gerek yok zaten evlilik konusunda hazırızda işte güzel olsun istiyorum. Güzel dileklerin için teşekkür ederim kardeşim :)

Ek Olarak:

HiO adlı üyeden alıntı

kız kulesinde güzel bir teklif bence on numara olur rezervasyon yapabilrsiniz fiyatlar biraz uçuktur ama buna değer. Açık alanda yapılan tekliflerde insanlar şaşırır bazıları alkışlar :)

Dimi şöyle işlek bir caddede birden diz çöküp bağırıcaksın benimle evlenirmisin diye :)) ama yapamam ben onu ya :))

Charizard Charizard Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 190
  • Beğeniler 74 / 43
  • Ticaret 13, (%100)
Temiz olsun öz olsun nerde olursa olsun.Ama yinede bir güzellik ister o özel an.
Dilek feneleri ile yapabilirsin evinin önnde 20-25 tane ucurabilirsin.

Aarkadaşlarınla güzel bir organizasyon yaparsın sözleşirsiniz yeri mekanı zamanı.Kız arkadaşın ile teklif edeceğin yerde normal geziyor gibi yürüyüş yaparsınız.O ara arkadaşların pankart ile çıkıverirler karşınıza.

Yada bak bunu ben yaptım güzel iş görür.Gezeceğiniz caddede 4-5 esnaf ile anlaşın.Durumu anlatın.

Daha sonra sevgilin ile caddede gezerken bu esnaflara uğrayın selam ver içeri gir abı s.a falan fıstık kücük bir muhabbet sonrası bak bu oğlanı kacırma kızım ;) diyecek adam evlen vs.

bütün dükkanlardan sonra olduğun yerde diz çök.Onca adam söylede sanırım yetmedi bide ben söyleyim benimle evlenirmisin dersin.Basit saçma gelebilir ben evet aldım göz yaşlarını gördüm.
Muhsin ASLAN mustafa94 flashoyun

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 27.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek WM
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 569
  • Beğeniler 212 / 177
  • Ticaret 1, (%100)
Vay bu iyiymiş aslında esnaf filan baya doğal gözükür :))

akdenizz akdenizz Hayırlı günler Kullanıcı
  • Üyelik 25.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 78
  • Beğeniler 16 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
Sinemaya gidip onceden sinema calisanlarini ayarlayip resminizi perdede yansittir resmin altinada senden baska kimim varki benim yazdir hobaaaa duygulandim erkek halimle yengeyi dusunemiorm :D
crookersss flashoyun

kişi bu mesajı beğendi.

Sinan Sinan Grana Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirme Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3509
  • Beğeniler 1321 / 1320
  • Ticaret 97, (%100)

Charizard adlı üyeden alıntı

Temiz olsun öz olsun nerde olursa olsun.Ama yinede bir güzellik ister o özel an.

Aarkadaşlarınla güzel bir organizasyon yaparsın sözleşirsiniz yeri mekanı zamanı.Kız arkadaşın ile teklif edeceğin yerde normal geziyor gibi yürüyüş yaparsınız.O ara arkadaşların pankart ile çıkıverirler karşınıza.

Yada bak bunu ben yaptım güzel iş görür.Gezeceğiniz caddede 4-5 esnaf ile anlaşın.Durumu anlatın.

Daha sonra sevgilin ile caddede gezerken bu esnaflara uğrayın selam ver içeri gir abı s.a falan fıstık kücük bir muhabbet sonrası bak bu oğlanı kacırma kızım ;) diyecek adam evlen vs.

bütün dükkanlardan sonra olduğun yerde diz çök.Onca adam söylede sanırım yetmedi bide ben söyleyim benimle evlenirmisin dersin.Basit saçma gelebilir ben evet aldım göz yaşlarını gördüm.

Esnaf fikri iyiymiş. :)
crookersss Charizard

kişi bu mesajı beğendi.

Ademweb Ademweb Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Grafiker ,Seo Uzmanı , Web Yazılım , Matbaa
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 179
  • Beğeniler 33 / 27
  • Ticaret 0, (%0)

Charizard adlı üyeden alıntı

Bu fikir son derece etkili bence..
crookersss Charizard

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al