wmaraci reklam
lidertakipci

Wordpress Belediye Teması Çalışmam

76 Mesajlar 13.302 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

vantof vantof WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad C** T**
  • Mesajlar 57
  • Beğeniler 0 / 18
  • Ticaret 0, (%0)

umitakkalay adlı üyeden alıntı

Çok merak ettim dostum. Temayı tasarlama ve tema tasarlamayı öğrenme konusunda nasıl bir destek aldın. Mükemmel bir tasarım çıkartmışsın ilk temaya göre. Abartılar var yok değil ama mükemmel bir tasarım olmuş.

yorumun için teşekkür ederim. ellerin dert görmesin. tasarlama konusunda destek almak istedim. bazı arkadaşlara yardımcı olmaları için mail attım. fakat hiç birisi yardımcı olmadı veya olamadı. özellikle ilk önce youtubeden wordpress tema yapım derslerini inceleyerek başladım. daha sonra zaten farklı tasarımları inceleyerek kafamda bir taslak oluşturdum ve localhostta bunu faliyete geçirmeye başladım. kodlama konusunda sıkıntılar yaşadım ama sürekli denedim, çabaladım ve araştırdım.

kaynak olarak 1, 2, 3, 4 bu gibi siteleri verebilirim. buradan hoşuma giden efekleri kafamda belirli bir konsepte tasarlayarak yola çıkıyordum.

wmaraci
reklam

umitakkalay umitakkalay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web & Grafik Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ü** A**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 2 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

vantof adlı üyeden alıntı

yorumun için teşekkür ederim. ellerin dert görmesin. tasarlama konusunda destek almak istedim. bazı arkadaşlara yardımcı olmaları için mail attım. fakat hiç birisi yardımcı olmadı veya olamadı. özellikle ilk önce youtubeden wordpress tema yapım derslerini inceleyerek başladım. daha sonra zaten farklı tasarımları inceleyerek kafamda bir taslak oluşturdum ve localhostta bunu faliyete geçirmeye başladım. kodlama konusunda sıkıntılar yaşadım ama sürekli denedim, çabaladım ve araştırdım.

kaynak olarak 1, 2, 3, 4 bu gibi siteleri verebilirim. buradan hoşuma giden efekleri kafamda belirli bir konsepte tasarlayarak yola çıkıyordum.

Takdiri Şayan bir çalışma yapmışsın dostum. Yıllardır uğraşıyorum ama hiç tema yapma gibi bir derdim sıkıntım olmadı. Ta ki Professional olarak Web Tasarım işi yapıp site satışı yapana kadar. Müşterilerimin bazıları çok değişik taşarımlar istiyor yetişemiyorum. Verdiğin bilgiler için teşekkür ederim. Bende biraz kendimi bu konuda geliştirmeliyim.

http://www.etkisizeleman.com

• Üyelik 22.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad C** T**
  • Mesajlar 57
  • Beğeniler 0 / 18
  • Ticaret 0, (%0)

umitakkalay adlı üyeden alıntı

Takdiri Şayan bir çalışma yapmışsın dostum. Yıllardır uğraşıyorum ama hiç tema yapma gibi bir derdim sıkıntım olmadı. Ta ki Professional olarak Web Tasarım işi yapıp site satışı yapana kadar. Müşterilerimin bazıları çok değişik taşarımlar istiyor yetişemiyorum. Verdiğin bilgiler için teşekkür ederim. Bende biraz kendimi bu konuda geliştirmeliyim.

teşekkür ediyorum. hayırlı işler diliyorum.

Ek Olarak:

bluviaggiatore adlı üyeden alıntı

valla dandik bir şey vardır diye açıp baktım doğruya doğru şimdi

ama beğendim eline sağlık . tebrikler güzel olmuş

açıp bakıp zaman ayırıp yorum yaptığın için teşekkür ederim. :)

trenderkek trenderkek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek BT Öğretmeni
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** H**
  • Mesajlar 96
  • Beğeniler 86 / 22
  • Ticaret 11, (%100)
Çok beğendim. Temayı paylaşmayı düşünüyor musun?

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 22.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad C** T**
  • Mesajlar 57
  • Beğeniler 0 / 18
  • Ticaret 0, (%0)

trenderkek adlı üyeden alıntı

Çok beğendim. Temayı paylaşmayı düşünüyor musun?

teşekkür ederim. tema üzerinde yapmak istediğim bir kaç şey daha var. tam ekran sayfalar, kategoriye özel sayfalar vb. ana sayfadaki sliderin boyutunu küçültüp arkadaşların dediği gibi video ve fotoğraf içeriklerini koyabilirim. bunları tamamladıktan sonra admin paneli yapıcam. gönlüm paylaşmaktan yana öylede yapmayı düşünüyorum.

ayrıca elimde trabzon ve Ümraniye belediye temalarının html ve wordpress sürümleri mevcut. Kendimi wordpress entegre konusunda geliştirmek için bunları kodlamıştım. Son olarak okullarda dev ekranlarda yayınlanan wordpress tabanlı şık bir dijital pano tasarımıda mevcut. İsteyen arkadaşlar için bunlarıda paylaşmayı düşünüyorum.
trenderkek

kişi bu mesajı beğendi.

onurcom onurcom WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Veri Giriş
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 8 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Çok güzel olmuş eline sağlık bende merak saldım tema işlerin ama nasıl başlayacagım bilemiyorum :)

www.ortaklarfilm.net

• Üyelik 22.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad C** T**
  • Mesajlar 57
  • Beğeniler 0 / 18
  • Ticaret 0, (%0)

onurcom adlı üyeden alıntı

Çok güzel olmuş eline sağlık bende merak saldım tema işlerin ama nasıl başlayacagım bilemiyorum :)

teşekkür ederim. aslında önemli olan istemek. çünkü istedikten sonra google ve youtube gibi sitelerde konuyla ilgili bir sürü kaynak mevcut. bilgi düzeyiniz ne kadar bilmiyorum ama öncelikle html ve css çok iyi kavramak gerekiyor. ben tema yaparken özellikle önemli olanın bunlar olduğunu anladım. bu iki kodlama dilini çok iyi bildikten sonra zaten farklı ve göz alıcı tasarımlar yapmak mümkün. wordpresse dönüştürmek işin kolay kısmı :) umarım dilediğiniz konuma ulaşabilirsiniz.
onurcom

kişi bu mesajı beğendi.

okucukkurt okucukkurt WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek sporcu
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** K**
  • Mesajlar 24
  • Beğeniler 1 / 7
  • Ticaret 6, (%100)
ewet güzel bir tasarım olmuş fakat arkadaşlarında dediği gibi efektler çok fazla..

• Üyelik 22.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Trabzon
  • Ad Soyad C** T**
  • Mesajlar 57
  • Beğeniler 0 / 18
  • Ticaret 0, (%0)

okucukkurt adlı üyeden alıntı

ewet güzel bir tasarım olmuş fakat arkadaşlarında dediği gibi efektler çok fazla..

teşekkür ederim. inşallah bir dahaki tema çalışmamda bu durumlara dikkat edicem.

snrhsn snrhsn icerikkulubu.com Kullanıcı
  • Üyelik 10.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** S**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
gayet güzel tebrikler

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al