wmaraci reklam
lidertakipci

adsense hesabımı kapattı ve itirazı reddetti

11 Mesajlar 1.350 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

FiberTurkiye FiberTurkiye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 83 / 144
  • Ticaret 4, (%100)
Merhaba sitenin adsense hesabi banlandı geçersiz sahte tik olabileceği üzerine mail yolladılar itirazı da reddettiler. Artik açma gibi bir şansım kalmadı neyse mevzu üstüne bu değil.
Birileri siteme sahte hit gönderimi yapıyor ve reklamlara tıklayıp tıklayıp kapatıyorlar sayfayı. Engel olmadık. Sonucu malum ban yedik. Ne yapmamızı önerirsiniz. İtirazida kabul etmediler

wmaraci
reklam

ShaiyaPazar ShaiyaPazar Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 99
  • Beğeniler 0 / 11
  • Ticaret 1, (%100)
öncelikle geçmiş olsun sizin iplerinizden tıklanmadığına eminmisiniz ? sizin iplerinizden olmasa banlanmanız imkansız eğer israr ediyorsanız tarayıcınızdaki uygulamaları kontrol edin belki framelere otomatik tıklayan bir uygulama falan kuruludur.

BakalimBilelim BakalimBilelim Beni bilen bilir... Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Tunceli
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 2181
  • Beğeniler 521 / 572
  • Ticaret 50, (%100)

ShaiyaPazar adlı üyeden alıntı

öncelikle geçmiş olsun sizin iplerinizden tıklanmadığına eminmisiniz ? sizin iplerinizden olmasa banlanmanız imkansız eğer israr ediyorsanız tarayıcınızdaki uygulamaları kontrol edin belki framelere otomatik tıklayan bir uygulama falan kuruludur.

Eğer aynı ıp den hergün sadece 1 kez bile tıklansa ban yer adsense hesabı.

• Üyelik 18.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 83 / 144
  • Ticaret 4, (%100)

bluviaggiatore adlı üyeden alıntı

Yapacak bir sey yok gecmis olsun

Saolun

ShaiyaPazar adlı üyeden alıntı

Yok ben tıklamıyorum yada diğer arkadaşımda tıklamıyor. 1 hafta önce yanlışlıkla ben tıkladım olacak olsa o zaman olurdu. Ama tıklayan vardı sürekli tespit ettik engelliyemedik çabalar işe yaramadı

BakalimBilelim adlı üyeden alıntı

Eğer aynı ıp den hergün sadece 1 kez bile tıklansa ban yer adsense hesabı.

Sebebi belli zaten o tıklayan kimse eline sağlık kazancimizdan etti bizi. Diğer projelere yönelecez inşallah onlarda kazanmayı deneyecez. Oyun haber ve inceleme sitesi kuracağız onda alırız diye umuyoruz

wmaraci
wmaraci

BakalimBilelim BakalimBilelim Beni bilen bilir... Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Tunceli
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 2181
  • Beğeniler 521 / 572
  • Ticaret 50, (%100)

Fiber Türkiye adlı üyeden alıntı

Saolun

Yok ben tıklamıyorum yada diğer arkadaşımda tıklamıyor. 1 hafta önce yanlışlıkla ben tıkladım olacak olsa o zaman olurdu. Ama tıklayan vardı sürekli tespit ettik engelliyemedik çabalar işe yaramadı

Sebebi belli zaten o tıklayan kimse eline sağlık kazancimizdan etti bizi. Diğer projelere yönelecez inşallah onlarda kazanmayı deneyecez. Oyun haber ve inceleme sitesi kuracağız onda alırız diye umuyoruz

Valla adsense bu işi kendi tespit etmeli. Bir site kendi kriterlerini sağlıyorsa tıklanma vs kısmında google kendisi tespit yapmalı. Kapama değil de başka önlemler geliştirmeli. Sanki hayrına para istiyoruz. verdiği her reklamı yayınlıyoruz. Google muazzam uyanıklık yapıyor...

Percus Percus Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Coder
  • Konum ABD
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 0 / 112
  • Ticaret 47, (%100)
Boyle serefsiz insanlar oluyor.Kusura bakmayin hocam.
Boyle Insanlari Allah islah etsin.

• Üyelik 18.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 83 / 144
  • Ticaret 4, (%100)

BakalimBilelim adlı üyeden alıntı

Valla adsense bu işi kendi tespit etmeli. Bir site kendi kriterlerini sağlıyorsa tıklanma vs kısmında google kendisi tespit yapmalı. Kapama değil de başka önlemler geliştirmeli. Sanki hayrına para istiyoruz. verdiği her reklamı yayınlıyoruz. Google muazzam uyanıklık yapıyor...

Belli işte hocam biz koskoca firma 3-5 krş a bakar mı diyoruz ama bakıyor. Durduk yere bi anda banladılar her 2 günde bir politika ihlali uyarısı var mı diye kontrol ediyorduk üstüne. Akşam saat 7 gibi bi mail attılar kapattık hesabınızı diye. Oysaki daha dün kontrol ettim politika ihlalini. Başka yöntem bulmalilar. Mesela aynı ip den çoklu tiklamayi saymasın sahte olduğuna inandığı. Ama durduk yere bu işten ekmek kazananları mağdur ediyorlar. Google iyi adam kandiriyor. Sen git normal sitede arkadaşlık reklamları yayınlat sonra hic bir bilgi vermeden kapat hesabı. KİK bilir bu 3-5 liralarla neler neler kazanıyorlar da bizi yiyorlar. Benim arkadaşın hesabi var ve tanıdıkları arada bi girip reklamlara tikliyorlar 1 yıldır hic bir şey olmadı ama 1 aylık hesabimizi politika ihlali tespit edildiğine dair haber bile vermeden kapatılıyorlar. Bende inat ettim her reddettikleri zaman bi daha itiraz postası atacak fark etmez bana bi şey eksilmez ya. İşin kötü yanı domain keyword ve aranma hacmi çok yüksek. Yani boş domaine bile xxx fiyat veren ciddi alıcılar çıkabilecek türden. Şimdi satmak istesem adsense banı var diyince adam alır mı hiç? Hayır almaz biz napacağız bakalım

Percus adlı üyeden alıntı

Boyle serefsiz insanlar oluyor.Kusura bakmayin hocam.
Boyle Insanlari Allah islah etsin.
her sozunuze katılıyorum. Bi ara sahte hit yolladığını tespit ettik engelledik ama reklamlara bi şey yapamıyoruz ki.

erotomani erotomani Efendiysen EFEsin Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek işletme
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad N** Ç**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 20 / 24
  • Ticaret 1, (%100)
aynı olay yıllar önce benim de başıma gelmişti o hesabı artık unutun ve başka mail adresi ve isimle tekrar başvuru yapın. Ben yeniden başvuru yapmıştım ve kabul edilmiştim.

• Üyelik 18.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aksaray
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 979
  • Beğeniler 83 / 144
  • Ticaret 4, (%100)

erotomani adlı üyeden alıntı

aynı olay yıllar önce benim de başıma gelmişti o hesabı artık unutun ve başka mail adresi ve isimle tekrar başvuru yapın. Ben yeniden başvuru yapmıştım ve kabul edilmiştim.

Bi arkadaşım başka bir site ile adsense al dedi ve o hesaptan yine bu sitemi eklememi söyledi. İş belli planlı yapmış her gün usanmadan tıklamış adam. Olan bizim kazanca oldu bakalım. Yeni projeler yeni hesaplar demek

thersevo thersevo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 18 / 12
  • Ticaret 6, (%100)
Geçmiş olsun hocam talihsiz bir olay biz daha kabul edilemiyoruz siz banlaniyorsunuz üzücü benim tavsiyem google in peşini birakmayin mail atin düzgün bir dille olayi anlatin kanit varsa gösterin he bu da olmuyorsa tek şey yandex reklami beklemek olacak sanirim Türkiye de henüz faaliyete baslamadi ama yakindir umudunuzu kaybetmeyin hocam.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al