wmaraci reklam
lidertakipci

Domain İsmimde Bile Çıkmıyorum Hatam Nerde

19 Mesajlar 2.023 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

scopewm scopewm https://goo.gl/kheJRt Kullanıcı
  • Üyelik 31.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 181
  • Beğeniler 52 / 56
  • Ticaret 20, (%100)
hocam size şöyle bir öneride bulanabilirim, ben sitenizi inceledim arkadaşında bahsettiği gibi tema benimde hoşuma gitti, yani siteden çıkası gelmiyor insanın tema seo uyumlu kodlanmış muhtemelen warez themeforest diye dusunuyorum warez de olmayabılır onyargım ıcın kusuruma bakmayın ama tema seo uyumu acısından olumlu,ama postlarda sıkıntınız acayıp cok , yanı seo uyumlu konu acmayı ogrenmelısınız size burda bu işin püf noktalarını anlatmaya kalksam yaklasık 5000 kelıme ve ustu yazı yazmak zorunda kalabılırım o yuzden konu acarken lutfen seo uyumuna dıkkat edın 300 kusur ozgun yazı almıssınız degıl 300 30000 tanede alsanız aynı yerınde sayar seo uyumu yok yazılarda nerdeyse hepsı 250 karakter altı resımler post ustunde , google'a dıkkat cekmek ıcın h1 etıketı yok , düz yazılar..

Grafik Hizmetleri | https://goo.gl/kheJRt | behance.net/scopewm
wmaraci
reklam

msdselim msdselim tryemek.net Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 2046
  • Beğeniler 493 / 197
  • Ticaret 28, (%100)

scopewm adlı üyeden alıntı

hocam size şöyle bir öneride bulanabilirim, ben sitenizi inceledim arkadaşında bahsettiği gibi tema benimde hoşuma gitti, yani siteden çıkası gelmiyor insanın tema seo uyumlu kodlanmış muhtemelen warez themeforest diye dusunuyorum warez de olmayabılır onyargım ıcın kusuruma bakmayın ama tema seo uyumu acısından olumlu,ama postlarda sıkıntınız acayıp cok , yanı seo uyumlu konu acmayı ogrenmelısınız size burda bu işin püf noktalarını anlatmaya kalksam yaklasık 5000 kelıme ve ustu yazı yazmak zorunda kalabılırım o yuzden konu acarken lutfen seo uyumuna dıkkat edın 300 kusur ozgun yazı almıssınız degıl 300 30000 tanede alsanız aynı yerınde sayar seo uyumu yok yazılarda nerdeyse hepsı 250 karakter altı resımler post ustunde , google'a dıkkat cekmek ıcın h1 etıketı yok , düz yazılar..

yazıları ir elden geçirmeliyim o zaman önceliğimi yazılara vereyim geçmişe dönük de dahil olmak üzere

scopewm scopewm https://goo.gl/kheJRt Kullanıcı
  • Üyelik 31.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 181
  • Beğeniler 52 / 56
  • Ticaret 20, (%100)
hocam ozelden yazıcam size.
msdselim

kişi bu mesajı beğendi.

Grafik Hizmetleri | https://goo.gl/kheJRt | behance.net/scopewm

sadrazam sadrazam Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad N** A**
  • Mesajlar 399
  • Beğeniler 124 / 97
  • Ticaret 8, (%100)
Başlıkları diğer yemek tarifi sitelerinden farklı seçmeye çalış bir süre. biraz uzun olsun ama bir tek sende olsun o başlık . öyle öyle hitlerinin artmaya başladığını görürsün.
msdselim

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 15.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 2046
  • Beğeniler 493 / 197
  • Ticaret 28, (%100)

sadrazam adlı üyeden alıntı

Başlıkları diğer yemek tarifi sitelerinden farklı seçmeye çalış bir süre. biraz uzun olsun ama bir tek sende olsun o başlık . öyle öyle hitlerinin artmaya başladığını görürsün.

teşekkürler hocam
Tryemek Yemek Tariflerinin kimsede olduğunu düşünmüyorum :)

sadrazam sadrazam Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad N** A**
  • Mesajlar 399
  • Beğeniler 124 / 97
  • Ticaret 8, (%100)

msdselim adlı üyeden alıntı

teşekkürler hocam
Tryemek Yemek Tariflerinin kimsede olduğunu düşünmüyorum :)

Demek istediğim o değil mesela : içli köfte tarifi yerine içli köfte nasıl yapılır veya hızlı içli köfte tarifi veya içli köfte kolay tarifi gibi.

ekbilisimm ekbilisimm ek-bilişim Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek mühendislik öğrencisi
  • Konum Konya
  • Ad Soyad F** E**
  • Mesajlar 557
  • Beğeniler 137 / 114
  • Ticaret 8, (%100)
Hocam yemek tarifi sektöründe önemli olan sosyal medya seo yaptırmayı bırakın onun yerine bir facebook sayfası açın sonra facebook a reklam verin kadınlar saten beğeneceklerdir ama düzenli olarak reklam verin günlük 500-1000 hitten fazlasını çekersiniz facebooktan

Ek Olarak: Hocam yemek tarifi sektöründe önemli olan sosyal medya seo yaptırmayı bırakın onun yerine bir facebook sayfası açın sonra facebook a reklam verin kadınlar saten beğeneceklerdir ama düzenli olarak reklam verin günlük 500-1000 hitten fazlasını çekersiniz facebooktan

sadekahve sadekahve WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad U** T**
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 8 / 3
  • Ticaret 4, (%100)
Oncelikle title "tryemek" yerine "tr yemek" olarak değiştirmenizi tavsiye ederim.
2. olarak wordpress ayarlardan url ayarınızın başına "www" getirmeniz faydalı olacaktır.

• Üyelik 15.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 2046
  • Beğeniler 493 / 197
  • Ticaret 28, (%100)

sadrazam adlı üyeden alıntı

Demek istediğim o değil mesela : içli köfte tarifi yerine içli köfte nasıl yapılır veya hızlı içli köfte tarifi veya içli köfte kolay tarifi gibi.

hm anladım hocam bilgi için teşekkürler

ekbilisimm adlı üyeden alıntı

Hocam yemek tarifi sektöründe önemli olan sosyal medya seo yaptırmayı bırakın onun yerine bir facebook sayfası açın sonra facebook a reklam verin kadınlar saten beğeneceklerdir ama düzenli olarak reklam verin günlük 500-1000 hitten fazlasını çekersiniz facebooktan

Ek Olarak: Hocam yemek tarifi sektöründe önemli olan sosyal medya seo yaptırmayı bırakın onun yerine bir facebook sayfası açın sonra facebook a reklam verin kadınlar saten beğeneceklerdir ama düzenli olarak reklam verin günlük 500-1000 hitten fazlasını çekersiniz facebooktan

o zaman ilk doğal yollarla face sayfa kasmayı deniyeyim

Ek Olarak:

sadekahve adlı üyeden alıntı

Oncelikle title "tryemek" yerine "tr yemek" olarak değiştirmenizi tavsiye ederim.
2. olarak wordpress ayarlardan url ayarınızın başına "www" getirmeniz faydalı olacaktır.

teşekkürler hocam www seo açısından daha mı olumlu etki yapıyor acaba

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al