KDOGAN adlı üyeden alıntı

Title değiştikçe sitenize giren Google botu sitenizi farklı kelimelerle algılar. Algılanan bu yeni kelimelere göre daha önce girdiğiniz tüm içeriklerinizin title ı da değiştir.

Çok sık değişiklik yaptığınız için sakıncası olur mu olmaz mı tam bir şey söyleyemiyorum çünkü daha önce tecrübe etmedim. Emin olmamakla birlikte sakıncası olacağını düşünmüyorum.

Bunu yapmak yerine her yeni bölüm için içerik girmeniz sitenizi daha fazla güçlendirir diye düşünüyorum.

İyi çalışmalar dilerim.

Ek Olarak:

Merhaba,

Öncelikle tüm sorularınızı cevaplayamayacağımı söylemem gerek :/

Siteniz 2-3 aylık bir seviyeye gelene kadar içerik girmeye (güncel tutmaya) içeriklerinizin özgün olmasına, içeriklerde görsel kullanmaya ve elinizden geldiğince tariflerinizdeki açıklamaları uzun tutmaya özen göstermelisiniz.

Siteniz 2-3 aylık olduktan sonra SEO çalışmalarına başlayabilirsiniz.
SEO konusunda kimse ile çalışmanızı tavsiye etmiyorum.
Kendi optimizasyonunuzu kendiniz yapmalısınız.
Fakat bu konuda bilgim yok diyorsanız düşük ücretli paketlerden uzak durup direk kelime bazlı çalışmalarda fiyat isteyen tecrübeli arkadaşları bulmalısınız.
Paketlere karşı olduğumu belirtmeliyim.

Elimden geldiğince yardımcı oldum, umarım işinize yarar, iyi çalışmalar :)

Cok tsk ederm sagolun. Peki son olarak kelime bazli calisabilcgm bi adres grup kisi taniyo musunz pmden veya burdan ref vereblcgnz biri varmi yada siz yapio msz i gnlr