wmaraci reklam
lidertakipci

Kendi Bayrağını bilmeyen vatandaşlar- Bunlar da oy kullanıyor

38 Mesajlar 3.970 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

carpediem carpediem Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** T**
  • Mesajlar 867
  • Beğeniler 166 / 127
  • Ticaret 15, (%93)

MaMiFilm adlı üyeden alıntı

Başka ülkelerin bayraklarını bilmemek problem değil bunu anlarımda, Çanakkale diyenin kafası nasıl çalışıyor çok merak ediyorum açıkçası :D o kafayla bir gün yaşamak isterdim, nasıl bir düşünce yapısında olduğunu merak ediyorum.

ve ben bu insanlarla dolu bir şehirde yaşıyorum. sizler yine iyisiniz, ankara'nın neyi meşhur diye sorduklarında apaçi ve kezbanı diyordum bi kez daha doğrulandı :D

wmaraci
reklam

SizinWeb SizinWeb . Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 3626
  • Beğeniler 1459 / 1458
  • Ticaret 135, (%100)
Sokaklarda Dini Sorularda Sorulunca Ben Müslümanım diyen ve kimliginde İslam ibaresi yer alan bazı kişilerde en basit soruları bilemiyor toplum olarak her bir birey öle bir hale geldiki tamamı ile aklımız ay sonu hafta sonu fatura ve ödemelerde artık çoçuklarda büyüklerinden pek harçlıkta istemiyor hem neden istesinki demi ne güzel iddaa var oyan kazan sonra anana babana asi ve isyankar ol saymakla bitmez eksiklerimiz hatamız İnternet te çok video var üniversiteli öğrencilere soruyorlar 8 9 cumhur başkanı kim diye say say bitmiyor toplum olarak çok gerilerde kaldık Önce İman ve Vatan Sevgisi Aşılanmalı bu topluma Sonrada haramdan uzak sağlam bir zemin ne yazıkkı bunları yapamıyoruz sonumuz hiç hayırlı görünmüyor Allah Sonumuzu hayır etsin inş amin..

Bugün Bizim Yarın Çocuklarımızın.

carpediem carpediem Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** T**
  • Mesajlar 867
  • Beğeniler 166 / 127
  • Ticaret 15, (%93)

byemirbyorder adlı üyeden alıntı

Sokaklarda Dini Sorularda Sorulunca Ben Müslümanım diyen ve kimliginde İslam ibaresi yer alan bazı kişilerde en basit soruları bilemiyor toplum olarak her bir birey öle bir hale geldiki tamamı ile aklımız ay sonu hafta sonu fatura ve ödemelerde artık çoçuklarda büyüklerinden pek harçlıkta istemiyor hem neden istesinki demi ne güzel iddaa var oyan kazan sonra anana babana asi ve isyankar ol saymakla bitmez eksiklerimiz hatamız İnternet te çok video var üniversiteli öğrencilere soruyorlar 8 9 cumhur başkanı kim diye say say bitmiyor toplum olarak çok gerilerde kaldık Önce İman ve Vatan Sevgisi Aşılanmalı bu topluma Sonrada haramdan uzak sağlam bir zemin ne yazıkkı bunları yapamıyoruz sonumuz hiç hayırlı görünmüyor Allah Sonumuzu hayır etsin inş amin..

memleket olarak komple kafayı yedik bence. son 6-7 yıldır gündem o kadar hızlı ilerliyor ki, geçen gün ak parti genel başkan yardımcısı bakanlara özel uçak lazım yoksa türkiye büyümez diyor. inanabiliyor musun abi? bunu söyleyen mecliste ve seni beni temsil ediyor. konuştukça beynime kan sıçrıyor:)

SizinWeb SizinWeb . Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 3626
  • Beğeniler 1459 / 1458
  • Ticaret 135, (%100)
İnanın yazmaya başlasam şu an sanırım forumdaki en uzun yazı olur yazıcaklarım ancak ben bir türk vatandaşı olarak farklı bir ülkenin misafiri diyelim benim ülkemde benden yada buradan her hangi bir vatandaşından iyi yaşadıgını görmek beni çok çok üzüyor.. Bize aklı Selim lazım her oy zamanında işin son anlarına durumlarına bakmayalım daha önceki geçirilen zamanıda hesaba katalım her seçim zamanı algı oluşturuluyor ve ortalık karışıyor.. çok düşünelim 1 defa oy kullanıcaz tek hakkımız ilede ya seneler boyunca söver dururuz yada över dururuz ama kendi açımdan söyliyeyim daha önce verdiğim oylar ı düşünmeden bilinçsizce son zamanlarda medyada gördüklerime pek düşünmeden ve aldırış etmeden oy kullanıyordum şimdi ise öle değil sizlerde çok dikkatli iyi düşünerek oy kullanın arkadaşlar Rabbim memleketimize huzur saglık ve bolluk getirsin inş Amin

Bugün Bizim Yarın Çocuklarımızın.
wmaraci
wmaraci

destan47 destan47 ridvandestan.com Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Şanlıurfa
  • Ad Soyad R** D**
  • Mesajlar 7
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
komedi sandım ama malesef durum vahim.

Uygun Fiyatlarda Kişisel,Kurumsal,Esnaf Sitesi yapılır.

hayatim53 hayatim53 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek insan tamiri ediyor
  • Konum Rize
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 22 / 52
  • Ticaret 0, (%0)
Devlete vergi vermeyen adam bayrağı tanımaması normaldir

ekbilisimm ekbilisimm ek-bilişim Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek mühendislik öğrencisi
  • Konum Konya
  • Ad Soyad F** E**
  • Mesajlar 557
  • Beğeniler 137 / 114
  • Ticaret 8, (%100)
Seçmece bunlar daha fazla izlenme almak için resmen seçmişler işte tunusu geçtim kktcyide geçtim abd bayrağına azeri dedi kız orda videoyu kapattım. En kötüsü hiç mi film izlemiyorsunuz vs. küçüklümüzden beri en fazla gördümüz bayrak abd bayrağı zorla sokuyorlar tabi gözümüze.

cgrclk cgrclk Fortis Fortuna Adiuvat Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 3270
  • Beğeniler 1014 / 1983
  • Ticaret 53, (%100)
Bir öğretmen olarak şunu net bir şekilde söyleyebilirim, eğitim sistemimiz çökmüş durumda. Gençlerin hali bu gördüklerinizden daha vahim.
isousluer Rekomedya carpediem

kişi bu mesajı beğendi.

TetraYazilim TetraYazilim TetraYazilim.com Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 246
  • Beğeniler 63 / 86
  • Ticaret 1, (%100)
zıvanadan çıkmışız artık. helak olmamız yakındır.

Tetra Yazılım - Web Tasarım ve Yazılım Uygulamaları

zenko56 zenko56 Seo Bir Sanattır Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek 2005 Tarihi İle Seo Uzmanlıgı
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad İ** E**
  • Mesajlar 285
  • Beğeniler 65 / 97
  • Ticaret 15, (%87)

kadir001 adlı üyeden alıntı

insanlar 900 küsür asgari ücretle geçinmeye çalışıyor karınlarını zor doyuruyor sizin tek derdiniz bayrakmıdır.
o izlediğiniz çoğu insan belki bayrakları bilmez ama vatanı için canını vermeyi bilir.

bizde 900 tl asgari ücrete geçinıyoruz hemserim ama etrafımızda olup bitenede kayıtsız kalmıyoruz..bu nasıl bir açıklamadır boyle ya..sen karnını doyurmaya bak etrafındakileri düşünme demektir senın mantıgın. zeka,bilgi,öngörü ve meraktan uzak yasayıp gözlerinizi dış dunyaya kapatın demıssın açıkçası. kuzey kıbrısın bayragı nasıl bılınmez ? kuzey kıbrıs, hanı ugrunda sehıt verdigimiz kara harekatı !!! bir de yorumunu begenmişler yuhh yaa

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al