wmaraci reklam
lidertakipci

Siteyi Nasıl değerlendirmeliyim?

12 Mesajlar 1.498 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

felsefesizfilozof felsefesizfilozof Yetenek Avcısı Kullanıcı
  • Üyelik 09.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek ogrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad D** I**
  • Mesajlar 260
  • Beğeniler 12 / 33
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba;
İmzamda ki siteyi yaklaşık 2 ay önce açtım. 1 ay düzenli bir şekilde her gün özgün makale girdim. Şuan sitede 40 tane özgün makale var. Dünya üzerinde tanınmamış veya az tanınmış olan genç yetenekli futbolcuları tanıtmaya çalıştım. 1 ayın sonunda beklediğim gibi hit alamadım. Anca eğer yazımı sosyal medyada gruplarda vs. paylaştığımda günlük 20-30 tekil hit geldi. Sınavlarım da vardı ve bende yaklaşık 1 aydır yazı girmiyorum. Yazı girmemeye başladığımda sitemin global sırası 1.2 milyondu, şuan 900K. Yazı girmeme rağmen sitem yükselmiş.

Sizce ben bu siteyi ne yapmalıyım? Çok bilindik bir sektör değil, google'dan hit alamayacağımdan korkuyorum. Bir kaç ay daha sosyal medyadan gelen hitle geçinmeye çalışayım sonra google'den hit gelir mi yoksa sitenin sonu iyi görünmüyor mu?

Görüşleriniz benim için çok değerli. Şimdiden teşekkürler..

www.yetenekavcilari.net | Geleceğin yetenekleri burada
wmaraci
reklam

Sirvaliente Sirvaliente White Power! Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Youtuber
  • Konum ABD
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 370
  • Beğeniler 19 / 106
  • Ticaret 2, (%100)
Denemeye değmez mi? Hemde çok nadir bulunan konuları ele aldığın, özgün yazılar yazdığın bir site için. Sosyal medya büyük bir hit kaynağı benim görüşüm. Özgün yazılar girerek. Unutma ki hergün 1 yazıda olsa yaz ki giren birdaha girsin. Yani ziyaretçiye ''3-4 gündür bişey yazmıyor bunda da iş yok'' imajı verme. Kolay gelsin..
felsefesizfilozof

kişi bu mesajı beğendi.

Her kim bize karşı ayaklanırsa kendisini ölü kabul etmelidir.

• Üyelik 09.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek ogrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad D** I**
  • Mesajlar 260
  • Beğeniler 12 / 33
  • Ticaret 0, (%0)

Sirvaliente adlı üyeden alıntı

Denemeye değmez mi? Hemde çok nadir bulunan konuları ele aldığın, özgün yazılar yazdığın bir site için. Sosyal medya büyük bir hit kaynağı benim görüşüm. Özgün yazılar girerek. Unutma ki hergün 1 yazıda olsa yaz ki giren birdaha girsin. Yani ziyaretçiye ''3-4 gündür bişey yazmıyor bunda da iş yok'' imajı verme. Kolay gelsin..

fikirleriniz icin cok tesekkurler. Diger arkadaslardan da fikirlerini bekliyorum.

nbrknk22 nbrknk22 SEO UZMANI Kullanıcı
  • Üyelik 18.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek SEO UZMANI
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 2770
  • Beğeniler 1194 / 724
  • Ticaret 129, (%100)
Güzel projede aradada bilinmiş futbolcularada yer versen :) çok tanınmış genç ve yetenekliler :) google dan belki bu şekilde hit gelir.
felsefesizfilozof

kişi bu mesajı beğendi.

https://www.dopinger.com/tr
wmaraci
wmaraci

Wesley10 Wesley10 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 106
  • Beğeniler 1 / 15
  • Ticaret 3, (%100)
hocam size tavsiyem ne olursa olsun bu konuda devam edin gerekirse facebook uygulaması var gruplarda toplu paylaşım yapma onu satın alın futbol gruplarına katılın her türlü tutar ben benzer bir site görmedim
felsefesizfilozof

kişi bu mesajı beğendi.

runnerrunner runnerrunner Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEM/SEO Expert
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad E** C**
  • Mesajlar 181
  • Beğeniler 11 / 36
  • Ticaret 39, (%92)
Bu konu özgün ve yenilikçi bir modelden başka türlü yürümez.

Şöyle yenilikçi bir şey yapın mesela:

Alın elinize bir kamera veya olmadı telefon halı sahaları gezin ve videoya çekin. Sonra o videoyu youtube'a yükleyin ve altına yazın (site linkinizle beraber) yerli Xavi halısahada tarzı bir içerik ve sosyal medyada paylaşın. Onun yayılmasını sağlayın arkadaşlarınızdan paylaşmasını vs. rica edin ve bu şekilde farklı şeyler üretin. Hem siz eğlenirsiniz hem de özgün ve yeni bir içerik oluşturursunuz.

*Özgün olmak isteyen ve konu bulamayan arkadaşlar bu örneği çoğaltarak ilerleyebilir.
felsefesizfilozof

kişi bu mesajı beğendi.

bylacoste bylacoste Lacoste'sal Üye Kullanıcı
  • Üyelik 09.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 1 / 23
  • Ticaret 5, (%100)
Sırf futbol üzerinden gitmezdim ben olsam. Şayet bu kelimelerde başarı sağlayamıyorsanız, formatı değiştirebilirsiniz. İnsanların kendi videolarını yükleyebildiği bir site oluşturabilirsiniz. Burada şarkı söylesinler, standup yapsınlar, dans etsinler, düet yapsınlar, ha futbolda oynasınlar. Güzel bir altyapı ve özveriyle bence tutabilecek bir iştir. Örnekleri varmı bilmiyorum. Videolar sizin onayınızla yüklenirsede güzel olur saçma olanları amaçsız olanları silersiniz.
Bunun dışında insanları bu siteye video yüklemeye ikna etmek için pazarlama tekniklerini köküne kadar kullanın. Müşterilerinizi tanıyın. Sorulara cevap bulun ''neden video yükleyeyim, kazancım ne olacak'' bunlara cevap veremiyorsanız ne kaybedersiniz diyerek siteyi övmeye başlayın. Psikolojik iknayada gidebilirsiniz. Ama bence şu şarkı yarışmalarıyla filan bir görüşün, onların sitenizden kişilere ulaşmasının mümkün olduğunu söyleyin.
Size bir önerim daha istatistikleri halka açmayın. Herkes izlenme sayılarını, ilgileri beğenileri göremesin. Böylece bu istatistikleride az önce bahsettiğim gibi yarışmalara, şuna buna satarsınız.
Gece gece saçmalamışta olabilirim, ama bence bi düşünün :)
felsefesizfilozof

kişi bu mesajı beğendi.

bayiol [.net] satılıktır - pm atın

• Üyelik 09.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek ogrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad D** I**
  • Mesajlar 260
  • Beğeniler 12 / 33
  • Ticaret 0, (%0)
Yorum yapan arkadaslara tesekkur ederim. Sayenizde aklimda guzel fikirler olustu. Diger arkadaslarinda goruslerini merak ediyorum.

hkn2288 hkn2288 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 14 / 11
  • Ticaret 8, (%100)
Hocam onu bunu bilmem ama domain iş yapar. En azından domain için uğraşmaya devam et derim.
felsefesizfilozof

kişi bu mesajı beğendi.

KadirHames KadirHames Emekli Seo Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğretici
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 2080
  • Beğeniler 438 / 437
  • Ticaret 32, (%94)
hocam domain süpermiş ama dar düşünmemeklazım yetenek sadece futbola özgü birsey degil suan sitenizde sadece futbol var onu cok seylerle süsleyip hit bir site haline getirebilirsin saygılarımla iyi çalışmalar
felsefesizfilozof

kişi bu mesajı beğendi.

işte buu
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al