freelance iş ilanları

İnternetin Karanlık ve Gizemli Arka Sokağı Deep Web

43 Mesajlar 7.666 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

iskifogl iskifogl WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad A** İ**
  • Mesajlar 1121
  • Beğeniler 139 / 152
  • Ticaret 7, (%100)
İki ayda bir o buz kütlesinin üstü ve altı resmini görmekten sıkıldım. Aynı konular açılıp duruyor.
isousluer meclisiala carpediem

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

MaMiFilm MaMiFilm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazar
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 558
  • Beğeniler 55 / 139
  • Ticaret 0, (%0)
Güzel bir yazı olmuş, baya emek harcadığınız belli fakat böyle bir alana girme nedenimiz var mı bence yok ama olsa dahi bunu gelip de burda araştıracak halimiz yok. Zira böyle bir alana girme ihtiyacımız var ise zaten yeterli bilgiye sahibiz demektir. Ayrıca abartıldığı kadarda derin bir sistem olduğunu düşünmüyorum, bir kaç karanlık örgüt bu sistemi kullanarak insanları manipüle etmekten başka bir işe yaramıyor.

Profesyonel makale hizmeti için iletişime geçebilirsiniz.

carpediem carpediem Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad İ** T**
  • Mesajlar 867
  • Beğeniler 166 / 127
  • Ticaret 15, (%93)
artık gerçekten baydı deep web hakkında söylenen, tartışılan şeyler. demişsiniz ki, mariana çukuruna kuantum bilgisayarlar ile giriliyor. tamam da, daha stabil çalışan kuantum bilgisayarı yok ki? kanada'da d-wawe şirketi henüz 512qubits değerinde işlemciyi düzgün çalıştıramadı ve ayrıca google bile bu şirketin bunu tamamlamasını bekliyor. yani hem yalan yanlış bilgiler hem de çok çok abartılmış. hayır işin kötü yanı çoluk çocuk bunları okuyup merak edip giriyor uyuşturucu, adult, silah ve psikolojisini bozacak bir sürü şey görüyor. bunları aşmamız lazım.
isousluer WampiR sedat5453

kişi bu mesajı beğendi.

sorueki sorueki WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad S** i**
  • Mesajlar 1977
  • Beğeniler 639 / 720
  • Ticaret 3, (%100)
Araştırmayı güzel yaptığınız her halinden belli oluyor. Ellerinize ve emeğinize sağlık. Fakat ben 8 kategori değil de, yalnızca 3 veya 4 kategori olduğunu düşünüyorum. Diğer kategoriler için hem kaynak hem de mantık yok. Sürekli siteler adres değiştirdikleri ve arama motorları bile bunları bulmakta zorlandığı için can sıkıcı bir durum. Ayrıca aynı normal internette olduğu gibi DeepWeb'te de artık her şeyi (aklınıza gelen her şeyi) paraya bağlamışlar. Yani aklında silah almak varsa bile bunun satışının yapıldığı siteye girmek için para (ben madencilikten anlamadığım ve zamanım olmadığı için ve normalde kredi kartı filan geçmediğinden coin'i de kart ile alacağım için.) gerekiyor. Bir sitede ben açayım diye düşünüm bir ara ama uğraşmaya değmez.

Bu arada silah alımında 5-1 kullanmışsınız. Bu nedir? 5+1'mi?

Durgun sular derin akar.
wmaraci
wmaraci

BurakC BurakC Dirilis.org Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** C**
  • Mesajlar 865
  • Beğeniler 0 / 145
  • Ticaret 8, (%100)
Tor browser ile ilgili pek iyi şeyler okumadım.. Onion uzantılı siteler kumar,uyuşturucu, silah,kumar içeriği içeren siteler bu siteler de farklı ip Kullanılıyor orası da tamam ama uygulamaya dahil olduğunuz anda sizin ip niz de başka biri tarafından kullanıyor. Olacak olur ya sizin ip nizi kullanan uyuşturucu silah vb bişi sipariş edebilir ya da başka bişeyler. Dolaylı olarak ip size ait olduğu için sorumlu sizsiniz. Anlattıklarımı daha evvel bi forumda okumuştum. Aklımda kalanlar bunlar.

Kula bela gelmez Hak yazmadıkça,
Hak bela vermez kul azmadıkça...

Holiqan Holiqan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 876
  • Beğeniler 211 / 116
  • Ticaret 10, (%100)
Deep web bir duvar , ötesi karanlık. Biz bu duvarı geçmekten her ne kadar çekinsek de ardında neler olduğunu merak ediyoruz. Girmeyi denemedim,deneyeceğimi de düşünmüyorum ama konu hakkında yazılar dikkatimi çekiyor.

EvoTECH EvoTECH Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 149
  • Beğeniler 56 / 19
  • Ticaret 10, (%50)

BurakC adlı üyeden alıntı

Tor browser ile ilgili pek iyi şeyler okumadım.. Onion uzantılı siteler kumar,uyuşturucu, silah,kumar içeriği içeren siteler bu siteler de farklı ip Kullanılıyor orası da tamam ama uygulamaya dahil olduğunuz anda sizin ip niz de başka biri tarafından kullanıyor. Olacak olur ya sizin ip nizi kullanan uyuşturucu silah vb bişi sipariş edebilir ya da başka bişeyler. Dolaylı olarak ip size ait olduğu için sorumlu sizsiniz. Anlattıklarımı daha evvel bi forumda okumuştum. Aklımda kalanlar bunlar.

Tor browser da sizin IP adresiniz kullanılmaz, ancak tor browser'da bulduğunuz bir torren dosyayı indirmek istediğinzide VPN yada Ip değiştirme programınız yoksa direkman sizin IP'niz ortaya çıkar

rohirrim rohirrim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** F**
  • Mesajlar 115
  • Beğeniler 42 / 8
  • Ticaret 1, (%100)

EvoTECH adlı üyeden alıntı

Tor browser da sizin IP adresiniz kullanılmaz, ancak tor browser'da bulduğunuz bir torren dosyayı indirmek istediğinzide VPN yada Ip değiştirme programınız yoksa direkman sizin IP'niz ortaya çıkar

Yapma hocam. Tor sistemi bir nevi ip takas sistemi. Siz birinin ip'sini alirsiniz baskasi da sizinkini. Onun icin tek basina tor ile deep web'e girmek hatta tor browser'i kullanmak cok ama com tehlikeli. Kendinizi islemediginiz bir suc iceresinde bulabilirsiniz.

EvoTECH EvoTECH Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 149
  • Beğeniler 56 / 19
  • Ticaret 10, (%50)

rohirrim adlı üyeden alıntı

Yapma hocam. Tor sistemi bir nevi ip takas sistemi. Siz birinin ip'sini alirsiniz baskasi da sizinkini. Onun icin tek basina tor ile deep web'e girmek hatta tor browser'i kullanmak cok ama com tehlikeli. Kendinizi islemediginiz bir suc iceresinde bulabilirsiniz.

Hocam Tor'da IP'niz çıkmaz dünya üzerinde belli ip adresleri üzerinden sizi dışarı çıkartır sizin ip niz ile de bu ip arasında tünelleme kurar

Yukarıdaki şemalarda görebilirsiniz zaten bunu

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)
KAZANDINIZ!

DEEP WEB ile ilgili bir milyon'uncu makaleyi yazarak bir adet mazoşist, nekrofilist birinin videosunu ücretsiz kazandınız!
EvoTECH

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al