freelance iş ilanları

Tutarmi sizce ?

25 Mesajlar 2.455 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

Burak Burak brktrk Kullanıcı
  • Üyelik 15.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Flutter Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 2016
  • Beğeniler 0 / 387
  • Ticaret 70, (%97)
Tutar ama :D

wmaraci
reklam

bulgay bulgay Turkcem.net Kullanıcı
  • Üyelik 30.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmen / Yazar
  • Konum Van
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1465
  • Beğeniler 486 / 347
  • Ticaret 77, (%100)

Yazı hatalarla dolu.Örneğin; 'Olmassa' diye bir şey yok Türkçede. Onun doğrusu 'Olmazsa' olması lazım. Bu sorunu kitap ve sözlük okuyarak giderebilirsiniz. Ya da yazılarınızı ofis programıyla yazıp yazım hatalarını gidermeyi deneyin.

furbloody furbloody WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 29
  • Beğeniler 26 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
bence hiç yorulma yorma kendini, git bir oyun kanalı aç oyun oyna video çek ;)

Webtizz Webtizz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek eCommerce Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** T**
  • Mesajlar 41
  • Beğeniler 9 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
Yorum yapan arkadaşlar heves baltalamak yerine daha yapıcı yorumlar yaparsa belki arkadaşımıza faydalı şeyler katabiliriz diye umuyorum. Hepimiz bu yollardan geçtik, kimse anasının karnından bu özellikleri bilerek doğmadı, ki çoğumuzun daha katedecek trilyonlarca yolu var.

Yorumlayanblog'a gelince evet ilk deneme biraz başarısız oldu diyebilirim. Ama bu pes edeceğin anlamına gelmez. İnternette belki milyarlarca gereksiz site var. Bir şekilde bir-iki derken alışacaksın, öğreneceksin ve daha iyisini daha iyisini belki bir günde en iyisini yapacaksın.

Bu işte en önemli olan şey kod bilgisi, imla bilgisi vs hiç bir şey değil. Tek önemli olan istikrardır. Sürekliliktir.

Sen yapacağın işi iyi planla, yazılarına sürekli devam et. Kendine yeni şeyler kattığında bunları yazılarına ve sitene de dahil et. Zamanla hem siten daha profesyonel bir görünüm alır hem de yazılarını, yorumlarını okuyan takip eden binlerce takipçin bile olabilir.
prisoner

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

bylacoste bylacoste Lacoste'sal Üye Kullanıcı
  • Üyelik 09.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 1 / 23
  • Ticaret 5, (%100)
Merhaba türkçe karakterlere özen göstererek, noktalama işaretlerine uyumlu şekilde yazılar yazarsan görsel olarak ziyaretçiyi tatmin edebilirsin.

bayiol [.net] satılıktır - pm atın

YazilimciHoroz YazilimciHoroz Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 422
  • Beğeniler 25 / 98
  • Ticaret 3, (%100)

Coddit adlı üyeden alıntı

şevkini kırmak istemem ama bence sen yol yakınken bırak ve başka bir proje yap, yazını 2 defa okudum genede bir şey anlamadım :D

katılıyorum okuyorum okuyorum türkçe hatası çok, tükçe harf yok. bence hiç bulaşma bu işe.

KomikBrokoli KomikBrokoli Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 37 / 38
  • Ticaret 9, (%89)
DOGRUDUR , gercek hayatta bile konusamiyorken benim burda blog açmak ne haddime dogru ben anca izlerim ama insan hevesleniyor buda olmadi olmuyacak asla projelerim , heveslerim makaleleri duzenleyip temeli saglam atip basliyayim yada hic başlamayayim . Hevesle actim hevesim kursagimda kaldi o domain adi bile hataliydi ..

Hepinize yorumlar icin tesekkurler

Ek Olarak:

Yazilimci Horoz adlı üyeden alıntı

katılıyorum okuyorum okuyorum türkçe hatası çok, tükçe harf yok. bence hiç bulaşma bu işe.

Ek Olarak:

bylacoste adlı üyeden alıntı

Merhaba türkçe karakterlere özen göstererek, noktalama işaretlerine uyumlu şekilde yazılar yazarsan görsel olarak ziyaretçiyi tatmin edebilirsin.

Ek Olarak:

Webtizz adlı üyeden alıntı

Yorum yapan arkadaşlar heves baltalamak yerine daha yapıcı yorumlar yaparsa belki arkadaşımıza faydalı şeyler katabiliriz diye umuyorum. Hepimiz bu yollardan geçtik, kimse anasının karnından bu özellikleri bilerek doğmadı, ki çoğumuzun daha katedecek trilyonlarca yolu var.

Yorumlayanblog'a gelince evet ilk deneme biraz başarısız oldu diyebilirim. Ama bu pes edeceğin anlamına gelmez. İnternette belki milyarlarca gereksiz site var. Bir şekilde bir-iki derken alışacaksın, öğreneceksin ve daha iyisini daha iyisini belki bir günde en iyisini yapacaksın.

Bu işte en önemli olan şey kod bilgisi, imla bilgisi vs hiç bir şey değil. Tek önemli olan istikrardır. Sürekliliktir.

Sen yapacağın işi iyi planla, yazılarına sürekli devam et. Kendine yeni şeyler kattığında bunları yazılarına ve sitene de dahil et. Zamanla hem siten daha profesyonel bir görünüm alır hem de yazılarını, yorumlarını okuyan takip eden binlerce takipçin bile olabilir.

Ek Olarak:

furbloody adlı üyeden alıntı

bence hiç yorulma yorma kendini, git bir oyun kanalı aç oyun oyna video çek ;)

Ek Olarak:

bulgay adlı üyeden alıntı

Yazı hatalarla dolu.Örneğin; 'Olmassa' diye bir şey yok Türkçede. Onun doğrusu 'Olmazsa' olması lazım. Bu sorunu kitap ve sözlük okuyarak giderebilirsiniz. Ya da yazılarınızı ofis programıyla yazıp yazım hatalarını gidermeyi deneyin.

Burak Burak brktrk Kullanıcı
  • Üyelik 15.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Flutter Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** T**
  • Mesajlar 2016
  • Beğeniler 0 / 387
  • Ticaret 70, (%97)
Günde en az bir kitap okumanızı tavsiye ederim. :)

digidukkan digidukkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1194
  • Beğeniler 1 / 269
  • Ticaret 5, (%100)

KomikBrokoli adlı üyeden alıntı

DOGRUDUR , gercek hayatta bile konusamiyorken benim burda blog açmak ne haddime dogru ben anca izlerim ama insan hevesleniyor buda olmadi olmuyacak asla projelerim , heveslerim makaleleri duzenleyip temeli saglam atip basliyayim yada hic başlamayayim . Hevesle actim hevesim kursagimda kaldi o domain adi bile hataliydi ..

Hepinize yorumlar icin tesekkurler

Herkes her işten anlayacak diye bir şey yok. Heves geçicidir, kalıcı olan ise bilgi. Makale yazmak konusunda pek bilgili olduğunuz söylenemez, önce bu konuda bilgi sahibi olmaya bakın.

Arkadaşlarımızın üslupları biraz ağır olsa da, bunun sizi incitmek için kasten yapılmış bir şey olmadığına eminim. Söylemek istediklerinde haksızda sayılmazlar, ne dersiniz?

KomikBrokoli KomikBrokoli Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Ogrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 491
  • Beğeniler 37 / 38
  • Ticaret 9, (%89)

digi dükkan adlı üyeden alıntı

Herkes her işten anlayacak diye bir şey yok. Heves geçicidir, kalıcı olan ise bilgi. Makale yazmak konusunda pek bilgili olduğunuz söylenemez, önce bu konuda bilgi sahibi olmaya bakın.

Arkadaşlarımızın üslupları biraz ağır olsa da, bunun sizi incitmek için kasten yapılmış bir şey olmadığına eminim. Söylemek istediklerinde haksızda sayılmazlar, ne dersiniz?

Ya hocam haklilar bisi demiyorum ama makaleye para veremem , ya verdimde basarili yine olamadim olamiyorum , emek veririm sorun degil ama olmuyor biktim artik sitede alamam param yok sitede acamiyorum of of acmak istiyorum olmuyor ..

Ek Olarak:

Burak Türk adlı üyeden alıntı

Günde en az bir kitap okumanızı tavsiye ederim. :)

Okuyorum fikra kitabi falan :) dun basladim

wmaraci
Konuyu toplam 5 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 5 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al