wmaraci reklam

1000 lira asgari ücret

32 Mesajlar 6.784 Okunma
smmexpress

veys3L veys3L WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Webdesigner
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad V** Y**
  • Mesajlar 76
  • Beğeniler 4 / 6
  • Ticaret 1, (%100)

Sirvaliente adlı üyeden alıntı

California Miami New York Chicago haric tum sehirler.

$300 dolara da havuzlu esyali ev kiralarsin $3000 e de. Sadece sehire 3 4 mil uzaktir bu evler oda sorun degil alirsin ucuz bir araba$ $50 fullersin haftada gider gelirsin. Unutma Amerika`lilar konforuna duskundur her evde havuz spor hersey var. Almanlarin urettigi arabalar Almanya`dan daha ucuz. Beni sorucak olursan Portland, OR yasiyordum mukemmek biryerdir arastirirsan gorursun. Suanda Savannah GA dayim. Burda saglik pahali. Diger hersey ucuz.

Almanya`da da Munih ve Berlin`de yasadim.

o zaman baska, bende almanyanin bodensee bölgesinde kaliyorum burda asgari ücret 1350euro, normal 3 odali bir ev icin kiralar 700 ile 1200euro arasi, ceyran parasi, telefon vs 1000euroyu buluyor, demek istedigim suan avrupada o kadar iyi bi durumda degil

wmaraci
reklam

Sirvaliente Sirvaliente White Power! Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Youtuber
  • Konum ABD
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 370
  • Beğeniler 19 / 106
  • Ticaret 2, (%100)

veys3L adlı üyeden alıntı

o zaman baska, bende almanyanin bodensee bölgesinde kaliyorum burda asgari ücret 1350euro, normal 3 odali bir ev icin kiralar 700 ile 1200euro arasi, ceyran parasi, telefon vs 1000euroyu buluyor, demek istedigim suan avrupada o kadar iyi bi durumda degil

Diyorum ya zehir diye. Gene Turkiye`de ki dostlarimizdan iyi durumdasiniz :) Araba alabiliyorsunuz en azindan. 10,000€ araba Turkiye`de 65,000 neredeyse..

Her kim bize karşı ayaklanırsa kendisini ölü kabul etmelidir.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al