wmaraci reklam
lidertakipci

2000 görüntelemeye, 2TL adsense geliyor.

24 Mesajlar 3.072 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Elit Elit Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Muhendiz
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad R** O**
  • Mesajlar 247
  • Beğeniler 50 / 28
  • Ticaret 0, (%0)

Birsaniye adlı üyeden alıntı

Arkadaş içimden geçenleri yazmış, 30 nisandan beri yüzüm gülmüyor. Gecemi gündüzüme kattığım sitenin hitleri artarken kazancının düşmesi koyuyor insana. Bi anormallik olduğu kesin ama düzelir inşallah. Ben de geçen hafta 2k tekile 6-7 lira alırken şimdi 2.5k tekile 3 lirayı zor çıkarıyorum. Reklam yerleşimini değiştirmesem 3 lira bile olmayacaktı. Kaliteden taviz verip reklamları ziyaretçilerin gözüne soktum nerdeyse ama nafile. to ve tbm yerlerde. Zaman zaman da adsense de kazancın silindiğine şahit oluyorum, google bizi kazıklamıyorsa iyidir.

Kazıklıyo dostum kazıklıyo..
Uzun zamandır adsense ile ilgilenmiyordum
Başlığı gördüm de, adsense gösterime de mi ücret ödüyo?
explorer1001

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Aleejhoan Aleejhoan Yol açık, yola çık! Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Proje Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1533
  • Beğeniler 230 / 380
  • Ticaret 135, (%100)
siteniz iyiyse, işinizi kaliteli yapıyorsanız, şu reklam sitelerine fazla takılmayın derim :)
explorer1001

kişi bu mesajı beğendi.

http://www.alicankosedag.com.tr

zafercarti zafercarti WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Devlet Memuru
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Z** Ç**
  • Mesajlar 175
  • Beğeniler 4 / 31
  • Ticaret 15, (%100)
Google'ın kazıklayacağını hiç sanmıyorum ama TBM ve TO ların yerlerde olduğu aşikar.
explorer1001

kişi bu mesajı beğendi.

Xin Xin Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 203
  • Beğeniler 19 / 35
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba

Adsense zaten sayfa görünyülemeye çok fazla bir şey vermiyor. Ancak şunuda söylemeden geçemeyeceğim, son zamanlarda forumda okuduklarımdan yola çıkarak söylüyorum, Adsense'in b.ku çıkmış gerçekten.
explorer1001

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

explorer1001 explorer1001 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 82
  • Beğeniler 36 / 24
  • Ticaret 8, (%100)
Arkadaşlarım teşekkür ederim ilgili yorumlarınız için. Hakikaten niş bir alanda olmama rağmen "Adsense" rezil tablolar ortaya koymaktadır. Bence şu saatten sonra, bize atılan kazıklardan sonra tek çaremiz eğer varsa diliniz; İngilizce sitelerde yoksa türkçe sitelere adsense değil de affilate odaklı çalışma yapmaktır.

-Dolardan TL'ye geçildi, insanlara kazançlar düşmeyecek dendi, çeşitli banka ve faiz bahaneleriyle hepimiz en az %25 fakirleştirildik.

-Reklamverenler arttı dendi Adsense'in ilk yaygınlaştığındaki tbm'ler ve to'lardan eser yok.

-Vahşi şirket politikaları ve büyüme çabalarının ceremesini biz çekiyoruz. Faturayı biz ödüyoruz. Bedava adwords kuponlarıyla bedava sırtımızdan reklam veriliyor.

-Olur olmadık banlanan kaliteli siteler, olur olmadık banlanan kaliteli yayıncılar.

-Google politikaları nedeniyle sitemizde en ufak erotik içerik barındırmaya korkarken, koca koca penis büyütme reklamlarını para için kabul eden ve bize gelince "Sen kıpırdayamazsın" şeklindeki sadece reklamvereni düşünen acımasız Google politikları.

-Onca spamcı, kopyacı adsense'den xx xxx kazanmaya devam ederken özgün içerik üretenlerin halen adsense hesabı dahi alamaması.

Gelirimizin en az yüzde otuzunu Google'a kaptıracağımıza özgür, bağımsız ve daha istikrarlı projelere başlamak gerek. İşte o zaman yayıncı bulmakta güçlük çekecek olan Google, insanları enayi yerine koymanın ne demek olduğunu fark eder. O son yayıncı da kalmadığında geçersiz tıklamaların yenilebilir birşey olmadığını anlayacaktır:)) Sabah uyandığımızda saçma bir nedenle "politikamıza uymuyorsun" şeklinde bir mail alarak ban haberiyle uyanmamamız için. Bence pazarlama ve reklamcı bulma işini artık webmasterlar öğrenmeli.

34numara 34numara WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek Devlet Memuru
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ş** Y**
  • Mesajlar 443
  • Beğeniler 96 / 68
  • Ticaret 1, (%100)
büyük ihtimal reklam yerleşiminde ve çöp reklamlardan kaynaklanıyordur 7 senedir adsense kullanıyorum az çok kazandık şuana kadar kazandıran tek yer bence adsense diğerleribir şekilde yamuk çiziyorlar yada özel reklam alacaksın
reklam yerleşimi hakikaten önemli örnek benim 7500 görüntülenme 24 lira vermiş 2000 görüntüye 2 lira az

cimsir cimsir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / K
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** Ö**
  • Mesajlar 154
  • Beğeniler 22 / 37
  • Ticaret 0, (%0)
dün ekledim ben adsense 1500 gösterim 6 tık tahmini kazanç 2 lira böyle giderse önümüzdeki günlerde kaldırırım görüntü kirliliği olmaz en azından

explorer1001 explorer1001 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 82
  • Beğeniler 36 / 24
  • Ticaret 8, (%100)

34numara adlı üyeden alıntı

büyük ihtimal reklam yerleşiminde ve çöp reklamlardan kaynaklanıyordur 7 senedir adsense kullanıyorum az çok kazandık şuana kadar kazandıran tek yer bence adsense diğerleribir şekilde yamuk çiziyorlar yada özel reklam alacaksın
reklam yerleşimi hakikaten önemli örnek benim 7500 görüntülenme 24 lira vermiş 2000 görüntüye 2 lira az

Ah güzel dostum umarım istikrarın devam eder. Umarım durduk yere %50 kazançların düşmez. Umarım senin için adsense'den daha kazançlı mecralar yoktur.

Daha da vahimi başından beri affilate gibi sistemlerden faydalansaydın belki de şu anki sana verilen rakamın onlarca katından mahrum olmamışsındır inşallah.

Umarım enayi yerine konmuyorsundur, araştırmalarına devam et bence.

Demek istediğim bu kazancının garantisi yok, istikrar yok, her an gümleyebilirsin ve zerre hakkını arayamazsın. Yılların emekleri her an boşa gidebilir. Kanaatkar olmak yerine daha verimlileri araştıran daha üretken olmak en iyisidir. Amerikalı'lar 300 tekille 18 000 dolar affilate kazanabiliyor; üstelik tırt bir siteden. Bize ise dilenciye sadaka atar gibi muamele çekiyorlar ve buna şükretmek kalıyor, çünkü henüz bu Google'a tek alternatif olmadığını gösteremedik. O da bizi sömürmeye devam ediyor.

Reklamverenler konuşsun. Hanginiz tık başına 0,04 kuruşa reklam veriyor? En kötü 0,30 kuruştan başlar tıklatmalarınız.

endeline endeline WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Elektrik Mühendisi / Öğrenci
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 73
  • Beğeniler 9 / 7
  • Ticaret 9, (%100)
Bazen tık başı 4 kuruş veriyor. Google nin bunlara izin vermemesi gerek. En az 10 kuruştan başlasın bari.

YasinErgul YasinErgul www.yasinergul.net Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Öğrenci/Çalışan
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** E**
  • Mesajlar 1030
  • Beğeniler 157 / 226
  • Ticaret 43, (%100)
Adsense kullanın :D :D 2k hitli blgota net 4-5 tl arası kazanırsınız en az :D 5k blogta net 15-20 tl kazanıyorum :D

Adsense Yerleşim ile Kazancını Arttır PM
https://goo.gl/KJ2g4V
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al