nbrknk22 adlı üyeden alıntı

hocam şu düşük kazandıran reklamları engelleyin sitenizde denk geldim böbrek tarzı

Hocam ben bunları engellemeye çalıştım, baya da bir uğraştım ama sanırım beceremedim. Neyi yanlış yapıyorum anlamadım :S

Reklamveren URL lerinden tek tek url leri engelle dedim. Hatta Reklamlar (Reklam İnceleme Merkezi) nden incelenen reklamları göster tickini kaldırarak tek tek oturdum 1 saatten fazla hem reklamı engelle, hem de adwords hesabını engelle dedim. Neyi yanlış yapıyorum da hala kıl, tüy, böbrek reklamı çıkıyor sitede :S Deliricem vallahi.

Ek Olarak:

Karikatürname adlı üyeden alıntı

Senin sitede eklediğin içerikler ile ilgili yada yaptığın iş ile ilgili çıkacak reklam pek yok gibi. Yani eğitim konusunda nasıl bir reklam olur ki? Turizm, gezi, tatil vb bir konuda olsa siten, otel, tatil köyü, tur reklamları vs çıkar. Benim için de aynı şey geçerli, karikatür olan sitede ne reklamı çıkacak, genel reklamlar çıkıyor sürekli. Onların da kazancı düşük oluyor haliyle. O nedenle sitede sektör çok önemli.

Kitap, özel ders, özel okul ? bunlar az getirisi olan reklamlar mıdır ? Bunların reklamları dönmez mi ya da ? :S