Ozzyfb adlı üyeden alıntı

Hocam ben bunları engellemeye çalıştım, baya da bir uğraştım ama sanırım beceremedim. Neyi yanlış yapıyorum anlamadım :S

Reklamveren URL lerinden tek tek url leri engelle dedim. Hatta Reklamlar (Reklam İnceleme Merkezi) nden incelenen reklamları göster tickini kaldırarak tek tek oturdum 1 saatten fazla hem reklamı engelle, hem de adwords hesabını engelle dedim. Neyi yanlış yapıyorum da hala kıl, tüy, böbrek reklamı çıkıyor sitede :S Deliricem vallahi.

Ek Olarak:

Kitap, özel ders, özel okul ? bunlar az getirisi olan reklamlar mıdır ? Bunların reklamları dönmez mi ya da ? :S

sevgili dostum,genelde bu hususlarda kimse yardımcı olmuyor birbirine detaylı olarak sana bir sitemdeki reklam yerleşimini tavsiye edeceğim,senin sitene baktım hakikaten biraz zayıf kalmış, sitemdeki reklam yerleşimini gözden geçirmeni tavsiye ediyorum,bu sitemin TO'su % 1,75 ,sen bu oranlara çıksan bukadar ziyaretçiyle gayet iyi kazanırsın. Çok fazla anlatamıyorum, ama bir kaç kezdir senin yazılarını okuyunca dayanamadım yazdım,eğer bu sitedeki gibi reklam yerleşimini uygularsan değişimi görürsün diye umuyorum.
umarım faydalı olur