wmaraci reklam

Bu Seo'cu kimse çıksın ortaya :)

55 Mesajlar 6.715 Okunma
wmaraci reklam

flashoyun flashoyun Pagespeed Optimizator Kullanıcı
  • Üyelik 01.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Pagespeed Optimizator
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 925
  • Beğeniler 127 / 185
  • Ticaret 20, (%100)

Mağara Adamı adlı üyeden alıntı

Bence Seo'nun ne oldugunu iyi arastırın. Seo namına yaptıgınız her çalışma, bir kandırmacadır. Verilen örnekte cahil kişiler kandırılırken, Doğallık süsü verip aldıgınız tanıtım yazılarıyla da Google Mühendislerini kandırıyorsunuz. Cin fikirli olmadıgınız içinde Ahlak dersi vermeye Kalkmışsınız.

Benim kişisel alanıma tecavüz edilmediği sürece kimsenin ahlakı da beni alakadar etmez.

Başkasının yaptıgını kötülemek, kendi yaptıgının ise taktir edilmesini bekleyecek kadar acizdir insan.

Seo adı altında açılan bir konuyu "bu ülkede hırsızların, soyguncuların ne kadar oy aldıgına" bağlayacak kadarda at gözlüklüsünüz maalesef.

Hocam kendınızı yormayın adamın nıck nameın de hayır yok.

pdflawyer.blogspot.com 1 bağlantı reklamına tıkla 28 dolar kaz.....
wmaraci
reklam

digidukkan digidukkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1194
  • Beğeniler 1 / 269
  • Ticaret 5, (%100)

flashoyun adlı üyeden alıntı

Hocam kendınızı yormayın adamın nıck nameın de hayır yok.

İnsanları, kullandıkları kullanıcı isimlerine göre mi değerlendiriyorsunuz, benim kullanıcı adım hakkındaki fikirlerinizi merak ettim açıkcası.

Nede olsa Türkiye'de, Google görsel aramalarda en çok aranan ikinci anahtar kelime kız.

cwt cwt Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ...
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 1469
  • Beğeniler 384 / 373
  • Ticaret 20, (%100)

işe yarıyormuş
:)

JigSaw JigSaw Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Kriminolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 657
  • Beğeniler 9 / 220
  • Ticaret 0, (%0)
Ne tür bir nakliyat şirketi oldukları belli oluyor :D

wmaraci
wmaraci

KAS KAS WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad i** K**
  • Mesajlar 257
  • Beğeniler 34 / 62
  • Ticaret 40, (%100)
:) Seo işini iyice ayakların altına aldılar maalesef.

flashoyun flashoyun Pagespeed Optimizator Kullanıcı
  • Üyelik 01.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Pagespeed Optimizator
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 925
  • Beğeniler 127 / 185
  • Ticaret 20, (%100)

digi dükkan adlı üyeden alıntı

İnsanları, kullandıkları kullanıcı isimlerine göre mi değerlendiriyorsunuz, benim kullanıcı adım hakkındaki fikirlerinizi merak ettim açıkcası.

Nede olsa Türkiye'de, Google görsel aramalarda en çok aranan ikinci anahtar kelime kız.

adrese yollandı benm anlatmak ıstedığım takma kafana sen

pdflawyer.blogspot.com 1 bağlantı reklamına tıkla 28 dolar kaz.....

VipTema VipTema Vip Tema Web Tasarım Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Vip Tema Web Tasarım A.Ş.
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad Ö** I**
  • Mesajlar 1393
  • Beğeniler 704 / 703
  • Ticaret 21, (%100)
İnsanlar buna meyilliyse, seo böyle de yapılır. Böyle seo mu olurmuş diyenler hani ahlak diyenler, işlediğimiz her günahtan şeytanı mı suçlayacağız, bizde hiç mi suç yok. Talep var ki arz edilmiş helal olsun nakliyatçı emmime :)

Konu dışı / Mağara Adamı adlı arkadaşın yorumlarına bayılıyorum

GuestLion GuestLion WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirme
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 852
  • Beğeniler 340 / 340
  • Ticaret 39, (%100)
Nakliyat ile reklamdaki resmin doğrudan alakası yok. Semantik ilişki kurulmuş :)
Google'ın yeni yorganına abartılı semantik dilindeki en çarpıcı yaklaşımı sunmuşlar. Sonuçta başarılı olmuş. Dini açıdan etik olup olmaması ayrı konu. O pencereden baktığımızda o duvara kadar nerelere geliriz.

Ayrıca sapıklık ifadesine katılmıyorum. Sadece çekiciliği kullanmış. Bugün sapık veya normal her insanın dikkatini çekecek kadar güzel bir kadın resmi koymak ve bu resime tıklayacakları düşünerek nakliyat şirketine seo yapmak tıklayanların sapık olduğu anlamına gelmez. Her sağlıklı insanda bulunan libidoya ahlaki yani etik olmayan bir yöntem giydirilmiş o kadar.

Ayrıca savaş hiledir. Ve bu rekabette bir nevi rekabet savaşıdır. Siz yapmazsınız ama yapana kızma hakkımız var mı? Engel olamayacağımıza göre tebrike etmek lazım. Ama konunun siyasi veya dini bir açısı olduğuna dem vurmakta etik değil.

Kadın kullanmak pek çok savaşın seyrini tarihte de değiştirmiştir. Bu dinle siyasetle üçkağıtçılık veya ahlak ile ilgili değildir. Tamamen insani bir duygunun kullanılmasıdır ki bugün televizyonlarda dizilerden reklamlara filmlere kadar şöyle bir baktığımızda reel hayata dair seo da hiç bir engel olmadığı halde tartışılmadığını bile görüyoruz.

Eğer konu ahlak ile ilgiliyse önce çizgi filmlerden başlamak lazımdır, elbette benim kişisel düşüncelerime göre...
MagaraAdami

kişi bu mesajı beğendi.

Karikaturname Karikaturname WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 780
  • Beğeniler 465 / 297
  • Ticaret 1, (%100)
Bu konuda yapılan yorumlar insanların kişilikleri hakkında da fikir veriyor aslında. Ortada yapılan etik ve ahlak dışı bir iş var, birileri bunu olumluyor, birileri etik ve ahlaki olmaması nedeniyle eleştiriyor. İnsani değerlerin çürümesi böyle bir şey işte. Yalan söyleyen birine "helal olsun, ne güzel de kandırdı" demek, hırsıza "adam çalmayı beceriyor, onu beceremeyenler de var" demek insanlığın çürüdüğü noktadır. 3 kuruş para için onuru, erdemi, ahlakı bir kenara atmaya değer mi? Sorulması gereken soru bu...

Ek Olarak: Şunu da belirteyim, yukarıdaki yazdıklarım bu garip "SEO'cu" arkadaşa değil. İnsanlar zaman zaman yanlış yapabilir, küçük hesaplar yapabilir. Mesele böyle bir şeyin savunuluyor olmasında...

Ağacı Sev Yeşili Koru Ayıyı Öp!

ArdaEgridere ArdaEgridere Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 1247
  • Beğeniler 77 / 110
  • Ticaret 6, (%83)
gerçek seoculuk budur

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al