wmaraci reklam
lidertakipci

Kişisel Blog Sayfalarına Hayranım

29 Mesajlar 3.603 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ibrahimTatar ibrahimTatar öğrenci Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad İ** T**
  • Mesajlar 1106
  • Beğeniler 283 / 282
  • Ticaret 35, (%100)
Kaliteli blogları takip ediyorum.Onlardan örnek alarak kendi çizgimi oluşturmaya çalışıyorum.Blog okumak keyifli ve de eğlenceli oluyor :)
meclisiala

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

meclisiala meclisiala Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Blog
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 759
  • Beğeniler 649 / 185
  • Ticaret 65, (%100)

Çağlar adlı üyeden alıntı

Bende bir kişisel blog yazarıyım her ne kadar ilgilenemesemde. Gerçekten okuduklarım arasında dediğiniz gibi çok güzel paylaşımlar yapılıyor. Bu konuda gördüğüm kadarıyla seviliyoruz. Okurlardan bir şey rica etmek istiyorum ;

Bu sevgilinizi kişisel bloglardaki yazıların altına yorum yaparak gösterirseniz , sahiplerine mükemmel bir motivasyon verirsiniz. Buda size okunacak daha çok yazı anlamına gelir. Bu sevginizi lütfen bloglarımızın altında görelim. Konu için teşekkürler :)

Olabildiğince yorum yapıyorum :) Zaten blog yazarının alacağı en büyük ödül okurdan aldığı güzel yorumdur diye düşünüyorum :)
TheLacivert

kişi bu mesajı beğendi.

caglark caglark caglarkeskin.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 01.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 1125
  • Beğeniler 59 / 243
  • Ticaret 48, (%100)

meclisiala adlı üyeden alıntı

Olabildiğince yorum yapıyorum :) Zaten blog yazarının alacağı en büyük ödül okurdan aldığı güzel yorumdur diye düşünüyorum :)

Aynen öyle teşekkürler dostum :)
meclisiala

kişi bu mesajı beğendi.

HiO HiO WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** E**
  • Mesajlar 163
  • Beğeniler 97 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
kişisel blogların en güzelleri bilgi vermek amacı taşıyanlar bence, hiç okunmyacağını ya da 3- 5 kişini okuyacağını bile bile yazıyorlar emek veriyorlar. Bazen kendimi onların yerine koymaya çalışıyorum... Bilgisayar başında duruşlarını neden yazı yazdklarını düşünüyorum ama amaçsız ya da ziyaretçiyi enayi yerine koyanları ise anında ağır yorumu basıp çıkıyorum.
meclisiala

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 17.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Blog
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 759
  • Beğeniler 649 / 185
  • Ticaret 65, (%100)

HiO adlı üyeden alıntı

kişisel blogların en güzelleri bilgi vermek amacı taşıyanlar bence, hiç okunmyacağını ya da 3- 5 kişini okuyacağını bile bile yazıyorlar emek veriyorlar. Bazen kendimi onların yerine koymaya çalışıyorum... Bilgisayar başında duruşlarını neden yazı yazdklarını düşünüyorum ama amaçsız ya da ziyaretçiyi enayi yerine koyanları ise anında ağır yorumu basıp çıkıyorum.

Geçenlerde Ubeydullah ve kelimelerbenim.com un bi videosunu izledim blog üzerine. Sezer bey orada bazen 3 saatte yazıyorum demişti sanırım. Hayran kalmamak elde değil. O kadar emek o kadar zaman harcamak.
Blog aşkı budur.

HiO HiO WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** E**
  • Mesajlar 163
  • Beğeniler 97 / 16
  • Ticaret 0, (%0)

Geçenlerde Ubeydullah ve kelimelerbenim.com un bi videosunu izledim blog üzerine. Sezer bey orada bazen 3 saatte yazıyorum demişti sanırım. Hayran kalmamak elde değil. O kadar emek o kadar zaman harcamak.
Blog aşkı budur.

Açıkçası blog yazarlığını zaman kaybı ve boş iş olarak görürdüm geçenlerde katıldığım bir konferansta Türkiye nin önde gelen bilişimcilerinden biri söyledi paylaşılan bir yazının yazılması hazırlık süresi bazen 1 haftayı geçiyor diye. Bir aydır blog açma hevesim var bir sürü sitem var ama blogum yok kendimi zor tutuyorum ve bu gidişle bir kaç haftaya açarım, yazılarımı 10 kişi okur belki de direk copy-paste yapılır fakat yine de blog açacağım.

Boglarda ki emeğe bakıyorum sonra da bu website.informer.com site eklentisi ile fikir ediniyorum emek yoğun ziyaretçi yok denecek gibi o yüzden kaliteli bog buldum mu yorumu basıyorum, kendimi buna mecbur hissediyorum :)
meclisiala

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 17.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Blog
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 759
  • Beğeniler 649 / 185
  • Ticaret 65, (%100)

HiO adlı üyeden alıntı

Açıkçası blog yazarlığını zaman kaybı ve boş iş olarak görürdüm geçenlerde katıldığım bir konferansta Türkiye nin önde gelen bilişimcilerinden biri söyledi paylaşılan bir yazının yazılması hazırlık süresi bazen 1 haftayı geçiyor diye. Bir aydır blog açma hevesim var bir sürü sitem var ama blogum yok kendimi zor tutuyorum ve bu gidişle bir kaç haftaya açarım, yazılarımı 10 kişi okur belki de direk copy-paste yapılır fakat yine de blog açacağım.

Boglarda ki emeğe bakıyorum sonra da bu website.informer.com site eklentisi ile fikir ediniyorum emek yoğun ziyaretçi yok denecek gibi o yüzden kaliteli bog buldum mu yorumu basıyorum, kendimi buna mecbur hissediyorum :)

Blog yazmak bir sanat bence

Ek Olarak:

isousluer adlı üyeden alıntı

Blog aleminin kralıdır bence kişisel bloglar.

Tasarımın çok güzel ismail kardeş

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)

Blog yazmak bir sanat bence

Ek Olarak:

Tasarımın çok güzel ismail kardeş

Teşekkür ederim hocam.
meclisiala

kişi bu mesajı beğendi.

muhendiss muhendiss tavsiyelazim.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1922
  • Beğeniler 52 / 360
  • Ticaret 54, (%100)

isousluer adlı üyeden alıntı

Teşekkür ederim hocam.

Zaten hocam sayende tema yapımcısı çok para kazandı :)
isousluer

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al