wmaraci reklam
lidertakipci

Her davet ettiğin kişiye 25 TL !

7 Mesajlar 1.184 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

flinter flinter WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad T** U**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 2 / 5
  • Ticaret 2, (%100)
Dün akşam bitgold adında yeni bir sisteme rastladım. Anladığım kadarıyla altın üzerinden işlemler yapabiliyoruz. Bitgold hesabımızla altın alıp satabiliyoruz.
Hesabımızdaki altınları gerçek altın olarak talep edebiliyor(10 gr ve 1 kg şeklinde) ,banka hesabımıza ,kredi kartımıza çekebiliyor , bitcoine dönüştürebiliyor(henüz aktif değil) Veya bitgold deposit card a aktarabiliyoruz.
Ve şuan sanıyorum tanınmak adına muhteşem bir fırsat sunuyorlar. Yeni gelen her üyeye 0.25 gr altın veriyorlar.

Siteye kayıt olurken mail ve telefon doğrulamasının yanında kimlik doğrulaması da isteniyor. Şunu da belirteyim Türkiye için sadece nüfus cüzdanıyla doğrulama var , sürücü belgesi veya pasaport olmuyor ve tabiki 18 yaşından büyük olmalısınız. Sistem/site çok yeni ve bu tarz sitelere asla güvenmeme rağmen bana gerçekten güven verdi.

Dün gece gördüğümde siteyi uzun uzun inceledim. Sonra ikna olup hesap açtım. Sonra 0.25 gram altın geldi ve onay için beklemeye(Pending) alındı.
Sonrasında arkadışı da sisteme davet ettim . Bilgisayarı kapattım yattım.
Sabah kaktığımda yeniden baktım. İşlemler onaylanmıştı. Ve arkadaşa referans olduğum için 0.25 gram daha vermiş. Referans başına 0.25 gr veriyor. Açıkçası bunu beklemiyordum.

Bu da altınları bozdurabileceğiniz/aktarabilceğiniz seçenekler şimdilik. Ben şahsen bitcoin için kullanacağım, bitcoine dönüştürme açıldığında.

Verdiğim linkten üye olursanız hem siz ilk 0.25 gr altınınızı kazanıyorsunuz hem ben kazanıyorum. Üyeliğinizi tamamladıktan sonra size de bir link veriyor. Onu arkadaşlarınıza vererek siz de bu şekilde kazanıyorsunuz.

refli:
BitGold.com/r/bMEcLi

refsiz:
https://www.bitgold.com/app#/sign-in

Bu şekilde arkadaşları davet ettikçe 0.25 ekleniyor twitter hesaplarında duyurdukları gibi. Dediğim gibi bu sistemlere daha önce hiç güvenip hesap açmadım, uğraşmadım. Ama site gerçekten güven veriyor. Twitter hesaplarını da incelemenizi tavsiye ederim.
0.25 gram = 25.77 TL
Modlara: Referans link yasaksa linki silebilirsiniz. Ya da konuyu da direkt silebilirsiniz. Amacım fırsat bitmeden dah fazla kişinin yararlanması.

Sitenin twitter hesabı: https://twitter.com/bitgoldinc/

wmaraci
reklam

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Meblalar guzel ancak cok yuksek ve guven vermiyor.
Odeme kaniti olan bir arkadas var ise daha saglikli olabilir. Tum kisisel bilgilerinizi vermek için çok hizli harekeet etmeyin derim; tuzak da olabilir..

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com

• Üyelik 10.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad T** U**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 2 / 5
  • Ticaret 2, (%100)

CenkOnsoy adlı üyeden alıntı

Meblalar guzel ancak cok yuksek ve guven vermiyor.
Odeme kaniti olan bir arkadas var ise daha saglikli olabilir. Tum kisisel bilgilerinizi vermek için çok hizli harekeet etmeyin derim; tuzak da olabilir..

SSL'i var ve site baya uzun süre hizmet veriyor :) Sanmam ama istemeyen yapmasın tabii ki

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
SSL olabilir tabi ki lafım yok ancak odeme yapmayınca hak iddia etme şansınız olabilecek mi bu tartışilır cünkü kanıt yok; ben riske etmemeniz konusunda uyardım bilgi sahibi olmayan üyeleri, tercih meselesi saygı duyarım.

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com
wmaraci
wmaraci

OktayEfendi OktayEfendi WordPress Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 449
  • Beğeniler 89 / 91
  • Ticaret 35, (%100)
Ben neden se böyle sitelere hiç güvenemiyorum

berkakalinn berkakalinn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek -
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1723
  • Beğeniler 159 / 334
  • Ticaret 39, (%97)
1 ref 25 tl he :) bunun gibi yüzlerce sitelerle uğraşmışımdır. Eğer böyle bir şey olsaydı şuanda insanlar zengin olmuştu. Ya adamların kaarı nereden geliyor ?

• Üyelik 10.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad T** U**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 2 / 5
  • Ticaret 2, (%100)

berkakalinn adlı üyeden alıntı

1 ref 25 tl he :) bunun gibi yüzlerce sitelerle uğraşmışımdır. Eğer böyle bir şey olsaydı şuanda insanlar zengin olmuştu. Ya adamların kaarı nereden geliyor ?

Ciddiyim doğru :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al