wmaraci reklam

Hangi Hosting Firmasını Önerirsiniz?

14 Mesajlar 1.453 Okunma
wmaraci reklam

43699 43699 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 04.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 210
  • Beğeniler 9 / 38
  • Ticaret 2, (%100)

fevzib adlı üyeden alıntı

"alastyr kullanan ve hiti yüksek olan arkadaş var ise konuya yazarsa memnun olurum"

1 yıla yakın süredir alastyr kullanıyorum. Günlük 6k tekil 8k çoğul hitim bulunuyor. Sitem: purtukal . com şuan için hiçbir sıkıntı yok.

Alastyr cpu sorunu hakkında forumda konu açılmaya başladıktan sonra hosting paketlerinin cpu kullanımı ile alakalı bazı değişikler yaptı (mail göndererek duyurdu).

PM attım :).

OrhanYayla adlı üyeden alıntı

Performans Hosting ;) tabanpuanlari.com.tr sitemi orda barındırıyorum + kendim de performans hostingin teknik destek elemanıyım. Eğer düşünürsen performans.net 'den paketleri inceleyebilirsin. taşımak istersen siteni taşımayı da ben yapıyorum o konuda sıkıntı olmaz. bu arada hosting paketlerinde ihtiyacına göre esneme de yaparız o konu aklına takılmasın. aklına takılan bişey olur falan yardımcı oluyoruz elimizden geldiğince.

Bu arada alastyr falan filan diye arkadaşlar atmış ama büyük firmalar bizim gibi küçük firmalar kadar müşterisini sahiplenmez. biz yeri geliyo müşterinin scriptlerini kuruyoruz yazılımsal hatalarına bile elimizden geldiği kadar sorunlarını çözüyoruz. çünkü o adamların müşteriye ihtiyacı yok bizim var ve bizim müşterilerimiz her zaman değerlidir ;)

Şuan da inceliyorum bütün firmaları :).

freetorrent adlı üyeden alıntı

guzel.net.tr öneririm normal hosting paketleri bile işini görür 6k hitli sitem normal yıllık 80tllik hosting paketinde duruyor , arada sırada memory hatası alıyorum o da botnet saldırısı olursa , senin hitler öyle uçukta değilmiş zaten bence denemelisin bende bir müşteri olarak yazıyorum : )

80TL'lik hosting paketi bulamadım, eğer sizde link var ise PM atabilir misiniz?

wmaraci
reklam

freetorrent freetorrent WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek MEMUR
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 380
  • Beğeniler 97 / 79
  • Ticaret 4, (%100)
benimki yükseltmelerle 80tl oldu, kullandığım paket bu linkten eu ekonomi 2 , yıllık 49tl sen türkiye lokasyon alırsan daha iyi olur benim site yabancı olduğu için türkiye lokasyon seçmemiştim
https://www.guzel.net.tr/avrupa-webhosting.php

43699 43699 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 04.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 210
  • Beğeniler 9 / 38
  • Ticaret 2, (%100)
Servis, Güzel Hosting'den alınmıştır.
freetorrent

kişi bu mesajı beğendi.

ayan1907 ayan1907 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Sosyal Medya Hizmetleri
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 731
  • Beğeniler 155 / 126
  • Ticaret 111, (%99)
Webadam ı önerebilirim hem uygun hemde fiyata göre en kalitelisi

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al