wmaraci reklam

Hangi Hosting Firmasını Önerirsiniz?

14 Mesajlar 1.423 Okunma
wmaraci reklam

43699 43699 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 04.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 210
  • Beğeniler 9 / 38
  • Ticaret 2, (%100)
Merhabalar,

Belki de bu konu hakkında binlerce konu açılmıştır Google'da, fakat ben güncel olarak öğrenmek istediğim için buraya açtım konuyu :). Öncelikle bir web sitem var. Yarı haber diyebiliriz. Blogger altyapısı yetmediği için Wordpress sistemine geçmeyi düşünüyorum. Bunun için de hosting arıyorum. Mümkünse Türkiye lokasyonlu olması tercihimdir. Ayrıca deneme amaçlı 1 ay'lık ödeme yapabileceğim bir firma olmalı. alastyr olmaması tercihimdir, çoğu forum da araştırdım CPU sorunu olduğu söyleniyor. Eğer alastyr kullanan ve hiti yüksek olan arkadaş var ise konuya yazarsa memnun olurum. Önerilerinizi bekliyorum.

dipnot: Trafik limitsiz olursa, çok iyi olur.

wmaraci
reklam

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1986
  • Ticaret 10, (%100)
Shared hosting bluehost
VPS DigitalOcean
Dedicated OVH

Benim listem bu şekilde

• Üyelik 04.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 210
  • Beğeniler 9 / 38
  • Ticaret 2, (%100)

Mrtcn adlı üyeden alıntı

Shared hosting bluehost
VPS DigitalOcean
Dedicated OVH

Benim listem bu şekilde

Bluehost'un Türkiye sunucusu var mı? Yani Türkiye lokasyonlu olması benim için avantaj olur.

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1986
  • Ticaret 10, (%100)

sezeryildiz adlı üyeden alıntı

Bluehost'un Türkiye sunucusu var mı? Yani Türkiye lokasyonlu olması benim için avantaj olur.

Varmı yokmu emin değilim hocam ama ping süreleri iyi diye kullanmıştım.

http://tr.bluehost.com/

wmaraci
wmaraci

OrhanYayla OrhanYayla Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Teknik Destek Operatörü
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 377
  • Beğeniler 108 / 76
  • Ticaret 8, (%88)
Şefim anladım ben seni. Sitenin büyüme potansiyeli var eğer öyle bir durum olursa sıkıntı yaşamamak istiyorsun. Sitenin günlük hitlerini falan PM at bana. Ona göre paylaşımlı hosting veya vds sunucu ayarlarız ;)

Hadsbecs Hadsbecs Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kars
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 169
  • Beğeniler 19 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
alastyr kullandığım zamanlar sitem taş gibiydi hız olsun
sağlam firmadır cpu sorunu falanda görmedim

• Üyelik 04.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 210
  • Beğeniler 9 / 38
  • Ticaret 2, (%100)

OrhanYayla adlı üyeden alıntı

Şefim anladım ben seni. Sitenin büyüme potansiyeli var eğer öyle bir durum olursa sıkıntı yaşamamak istiyorsun. Sitenin günlük hitlerini falan PM at bana. Ona göre paylaşımlı hosting veya vds sunucu ayarlarız ;)

Hit açısından problem yok, günlük 200 bilemedin 300'e vuruyor. Fakat WordPress tema'ları daha profesyonel olduğundan ve bir çok fonksiyonu olduğundan tercih etmeyi seçtim. Yani bütün sorun tasarım ve kullanım :). Blogger'da ki kısıtlamalar yüzünden bir nevi tercihim WordPress oldu. Şuan da ozkula adlı bir firma'yı inceledim, fakat nasıl bir firma emin değilim. Sizin fikriniz nedir?

fevzib fevzib WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum Diyarbakır
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 478
  • Beğeniler 396 / 113
  • Ticaret 78, (%100)
"alastyr kullanan ve hiti yüksek olan arkadaş var ise konuya yazarsa memnun olurum"

1 yıla yakın süredir alastyr kullanıyorum. Günlük 6k tekil 8k çoğul hitim bulunuyor. Sitem: purtukal . com şuan için hiçbir sıkıntı yok.

Alastyr cpu sorunu hakkında forumda konu açılmaya başladıktan sonra hosting paketlerinin cpu kullanımı ile alakalı bazı değişikler yaptı (mail göndererek duyurdu).
Mrkurt

kişi bu mesajı beğendi.

OrhanYayla OrhanYayla Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Teknik Destek Operatörü
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 377
  • Beğeniler 108 / 76
  • Ticaret 8, (%88)
Performans Hosting ;) tabanpuanlari.com.tr sitemi orda barındırıyorum + kendim de performans hostingin teknik destek elemanıyım. Eğer düşünürsen performans.net 'den paketleri inceleyebilirsin. taşımak istersen siteni taşımayı da ben yapıyorum o konuda sıkıntı olmaz. bu arada hosting paketlerinde ihtiyacına göre esneme de yaparız o konu aklına takılmasın. aklına takılan bişey olur falan yardımcı oluyoruz elimizden geldiğince.

Bu arada alastyr falan filan diye arkadaşlar atmış ama büyük firmalar bizim gibi küçük firmalar kadar müşterisini sahiplenmez. biz yeri geliyo müşterinin scriptlerini kuruyoruz yazılımsal hatalarına bile elimizden geldiği kadar sorunlarını çözüyoruz. çünkü o adamların müşteriye ihtiyacı yok bizim var ve bizim müşterilerimiz her zaman değerlidir ;)

freetorrent freetorrent WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek MEMUR
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 380
  • Beğeniler 97 / 79
  • Ticaret 4, (%100)
guzel.net.tr öneririm normal hosting paketleri bile işini görür 6k hitli sitem normal yıllık 80tllik hosting paketinde duruyor , arada sırada memory hatası alıyorum o da botnet saldırısı olursa , senin hitler öyle uçukta değilmiş zaten bence denemelisin bende bir müşteri olarak yazıyorum : )

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al