wmaraci reklam

TTNET kandırdı ve adıma sahte imza attı

34 Mesajlar 7.409 Okunma
wmaraci reklam

pierre91 pierre91 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci, Serbest Meslek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 162
  • Beğeniler 8 / 34
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaşlar ***** yaklaşık 2 ay önce beni aradı telefon ve internet bir arada 46 TL olacak dedi fakat öyle olmadı. Sadece 46 TL'ye bir internet tarifesi verdi. *****'i aradım söyledim, ses kayıtlarına bakın dedim fakat beni arayan bir bayisiymiş ve onun için ses kayıtlarına bakamıyorlarmış. Ayrıca bayi biz öyle bir şey demedik demiş.
Bir de kendileri adıma sözleşme düzenleyip kendileri imzalamış. Bana herhangi bir sözleşme gelmedi. ***** tamamen adıma sahte imza atmış. Sadece telefon onayımı aldılar sizi *****'e geçiyoruz diye.
Ben şimdi dava açacağım, tüketici mahkemesine gideceğim. Tavsiyesi olan var mı bu konuyla ilgili?

Ayrıca sesli onay verilmesi ıslak imza yerine geçer mi? Benim yerime onlar imza atabilir mi evrağa?
reload58

kişi bu mesajı beğendi.

Cubbeliahmetsohbetleri.com
Söylerken alim gibi, amel ederken cahil gibiyiz.
wmaraci
reklam

Blacksheep Blacksheep .NET Developer Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 2074
  • Beğeniler 60 / 532
  • Ticaret 10, (%100)
Kesinlikle hakkınızı arayın hocam iyi alıştılar insanları sömürmeye zaten verilen paranın hakkını alamıyoruz.Para için yapmadıkları şey kalmadı.

MagaraAdami MagaraAdami PM atabilirsiniz Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 2814
  • Beğeniler 382 / 974
  • Ticaret 2, (%100)
Tüketici heyeti Sizi Haklı bulursa; Adınıza imza Atılan Şube Hakkında Yasal işlem Başlatın.

Okşadıkça insanları, içinden çıkıyor Cini...

• Üyelik 27.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 162
  • Beğeniler 8 / 34
  • Ticaret 1, (%100)

Blacksheep adlı üyeden alıntı

Kesinlikle hakkınızı arayın hocam iyi alıştılar insanları sömürmeye zaten verilen paranın hakkını alamıyoruz.Para için yapmadıkları şey kalmadı.

Resmen kandırılıyoruz artık ama yeter. Elimde yaptıkları sözleşme mevcut. Benim herhangi ıslak imzam yok onlarda. Kendileri benim imzama benzer bir imza atmış. Onunla beraber davamı açaçağım.

Ek Olarak:

Mağara Adamı adlı üyeden alıntı

Tüketici heyeti Sizi Haklı bulursa; Adınıza imza Atılan Şube Hakkında Yasal işlem Başlatın.

Teşekkürler. Her şeyin lehime olduğunu düşünüyorum.

wmaraci
wmaraci

CennetKapisi CennetKapisi Sitenizi App'lestiriyorum Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yaz
  • Konum Avusturya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 877
  • Beğeniler 291 / 162
  • Ticaret 3, (%100)

pierre91 adlı üyeden alıntı

Resmen kandırılıyoruz artık ama yeter. Elimde yaptıkları sözleşme mevcut. Benim herhangi ıslak imzam yok onlarda. Kendileri benim imzama benzer bir imza atmış. Onunla beraber davamı açaçağım.

Ek Olarak:

Teşekkürler. Her şeyin lehime olduğunu düşünüyorum.

dava acacaginizi söyledinizmi *****'e? Buradaki fikirler tam dogru olmaya bilir avukattan edineceginiz bilgiler daha saglam güvenilir olur

Percus Percus Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Coder
  • Konum ABD
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 0 / 112
  • Ticaret 47, (%100)
Hersey lehinize hocam

emrekursatt emrekursatt skype:emrekursatt Kullanıcı
  • Üyelik 09.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 145
  • Beğeniler 11 / 12
  • Ticaret 5, (%100)
Kardeşim imkan varsa eğer telefon konuşma kaydını almalısın hangi hattı kullanıyorsan onlardan ses kaydı almayı istemlisin ses kaydı ile gidersen daha etkli olucaktır

president president WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 334
  • Beğeniler 54 / 36
  • Ticaret 1, (%100)
TTnet fırsatçılık yapar bazen bende mobil internet almıştım, gezgin diye satılıyordu. Avea'dan bir geldi fatura, TTnet'te göndermiş ben btk'ya şikayet ettim, 3 aylık bir süreç içinde haksız olduklarını ve 265 lira faturayı iptal ettiklerini söyledi bir yetkili, btk'ya şikayet et ve arkasını bırakma.

• Üyelik 27.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 162
  • Beğeniler 8 / 34
  • Ticaret 1, (%100)

emrekursatt adlı üyeden alıntı

Kardeşim imkan varsa eğer telefon konuşma kaydını almalısın hangi hattı kullanıyorsan onlardan ses kaydı almayı istemlisin ses kaydı ile gidersen daha etkli olucaktır

Ses kaydını ancak suç duyurusu yaparsam alabileciğimi söyledi *****

CennetKapisi adlı üyeden alıntı

dava acacaginizi söyledinizmi *****'e? Buradaki fikirler tam dogru olmaya bilir avukattan edineceginiz bilgiler daha saglam güvenilir olur

Evet söyledim ve orda çalışan kişi bile duruma şaşırdı, yasal hakkımı kullanmamı söyledi.

president adlı üyeden alıntı

TTnet fırsatçılık yapar bazen bende mobil internet almıştım, gezgin diye satılıyordu. Avea'dan bir geldi fatura, TTnet'te göndermiş ben btk'ya şikayet ettim, 3 aylık bir süreç içinde haksız olduklarını ve 265 lira faturayı iptal ettiklerini söyledi bir yetkili, btk'ya şikayet et ve arkasını bırakma.

Kesinlikle hocam kararlıyım. Alıştılar artık.

43699 43699 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 04.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 210
  • Beğeniler 9 / 38
  • Ticaret 2, (%100)
Nerede ikamet ediyorsan oranın, Emniyet Müdürlüğüne giderek "Ses" kaydınızı isteyiniz. Tabii ki bunun için soruşturma başlatılması gerekmekte. Eğer dediğiniz gibi Telefon ile konuştuysanız bu kayıtları şahsınıza ve Emniyet Müdürlüğüne vermeleri zorunludur. Vermeme gibi bir lüksleri yoktur. Fakat ses kaydını "almamaları" senin için avantaj olur. Çünkü bu tip *******inasyon hizmetleri veren şirketler minimum 5 yıl boyunca görüşmeleri saklamaları zorunludur. Yani bu kayıtlar yok ise damima "müşteri" haklıdır. Çünkü şirketin elinde kanıt olmadığından, soruşturma sizin lehinize sonuçlanacaktır.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al