freelance iş ilanları

Bi projem var

33 Mesajlar 3.131 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

DKZBilisim DKZBilisim İnternet Bilişim Hiz. Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek İnternet Bilişim Hiz.
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 133 / 109
  • Ticaret 31, (%97)
Arkadaşlar Aklımda bir proje var hiç araştırma yapmadım daha önce yapıldığı yapılmadımı ama bu proje tutar gibi geliyor bana malum tr vatandaşıyız hepimiz illaki derdimiz sorunumuz olucak herkes bir şekilde bu dertlerinden arınmak ister ya bunu sağlayacak ekip kurulur internet üzerinden psiko destek gibi birşey yaparsak tutarmı acaba.
Not : Web tasarım hakkında hiç birşey bilmiyorum sağlam ortağa ihtiyacım var :)
Teşekkürler şimdiden

wmaraci
reklam

Blacksheep Blacksheep .NET Developer Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 2074
  • Beğeniler 60 / 532
  • Ticaret 10, (%100)
Projenizi özelden detaylıca anlatırsanız elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım :)

Fizello - Inspired by Colors

• Üyelik 03.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 133 / 109
  • Ticaret 31, (%97)

Blacksheep adlı üyeden alıntı

Projenizi özelden detaylıca anlatırsanız elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım :)

Özel mesaj atıldı

TeamScriptim TeamScriptim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 963
  • Beğeniler 90 / 202
  • Ticaret 11, (%100)
Bende daha önceden bunu düşünmüştüm. :) Ama sonra dedim ki kim daha önce tanımadığı birine para verip derdini anlatsın ki? Yani güven kazanmalı önce. Sonra bu destek işi kamera aracılığı ile mi olacak telefonda mı? Buda önemli bir konu.

Mustafa Kemal ATATÜRK!
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 03.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 133 / 109
  • Ticaret 31, (%97)
Hocam valla az önce özel mesajdan arkadaşa anlattım ama ne hikmetse Aklımda ki 2 tane domain i kendisi ile paylaştıktan sonra bu domainler kullanımda değillerdi vazgeçtim bu projeden falan insanların heveslerini Yarıda bırakıyorlar sıkıntı yok yinede yapabilirse helal olsun bişey demiyorum ben zaten anlamıyordum belki bu Hırsız arkadaşlar yer sorun değil ağır konuşuyorum çünkü hak etti bence

thersevo thersevo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 18 / 12
  • Ticaret 6, (%100)

TeamScriptim adlı üyeden alıntı

Bende daha önceden bunu düşünmüştüm. :) Ama sonra dedim ki kim daha önce tanımadığı birine para verip derdini anlatsın ki? Yani güven kazanmalı önce. Sonra bu destek işi kamera aracılığı ile mi olacak telefonda mı? Buda önemli bir konu.

Android ios uygulama seklinde olabilir ornegin kahve falı uygulamaları bildiğim kadarıyla günde 1 fotoğraf gonderebiliyosunuz ve cevap 30-40 dakika da geliyor bu arkadaşın bahsettiği sistem de o sekil de olabilir 1 mesaj gider 2.si için ücret ister bu şekilde tabi ciddi yazılım işlerine bakıyor bu is ha diyip kalkıp yapilacak is değil yani benim dediğim.

anonymated anonymated Webnoloji.net Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Teknoloji ve Psikoloji
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 2005
  • Beğeniler 1489 / 657
  • Ticaret 15, (%100)

Bakgidio adlı üyeden alıntı

Hocam valla az önce özel mesajdan arkadaşa anlattım ama ne hikmetse Aklımda ki 2 tane domain i kendisi ile paylaştıktan sonra bu domainler kullanımda değillerdi vazgeçtim bu projeden falan insanların heveslerini Yarıda bırakıyorlar sıkıntı yok yinede yapabilirse helal olsun bişey demiyorum ben zaten anlamıyordum belki bu Hırsız arkadaşlar yer sorun değil ağır konuşuyorum çünkü hak etti bence

Hocam siz bu konuyu açtıktan sonra uygun olan domainler kayıt mı edilmiş yani? Eğer böyle bir şey olduysa pes. Gerçekten pes artık.

• Üyelik 03.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 133 / 109
  • Ticaret 31, (%97)
Ewet hocam ama arkadaş Pm den bana yardımcı olacaktı sonra merak ettiğini söyleyip hangi domainleri düşünüyorsun dedi bende söyledim amacım sadece tutarmı tutmaz mı bilmediğim için önceden almamıştım domainleri hem net uzantılarını hem com uzantılarını almış

wdrleo wdrleo Back-end Developer Kullanıcı
  • Üyelik 12.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Full-stack Developer
  • Konum Konya
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 226
  • Beğeniler 39 / 81
  • Ticaret 14, (%100)
Mobil application şeklinde olursa belki, hani chat programı tarzı bir ortam oluşturulur bu şekilde insan ilgisi çekilebilir. Ama öbür türlü :) zor. Daha önceden deneyenler oldu tanıdığım pek bir başarı elde ettikleri söylenemez. Birde tehlikeli surlar profesyonellerin iyi olması gerekir. Yani adamın ciddi pskolojik sorunları vardır gelir siteyi bulur girer, iyileştirmek için söylenenler ters etki yaratırsa adamda ve sonuç intiharla falan sonuçlanırsa polis araştırdığında bu durum sizin açınızdan sıkıntı yaratabilir. Dikkatli olmak lazım.

KryssLuck KryssLuck Afroman Kullanıcı
  • Üyelik 10.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Hukuk
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 77 / 133
  • Ticaret 15, (%93)

Bakgidio adlı üyeden alıntı

Ewet hocam ama arkadaş Pm den bana yardımcı olacaktı sonra merak ettiğini söyleyip hangi domainleri düşünüyorsun dedi bende söyledim amacım sadece tutarmı tutmaz mı bilmediğim için önceden almamıştım domainleri hem net uzantılarını hem com uzantılarını almış

neydi ki domainler çok merak ettim

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al