thersevo adlı üyeden alıntı

hocam vakit ayırdınız teşekkür ederim bana şöyle mail yolluyorlar ;
Site, Google politikalarıyla uyumlu değil: Siteniz Google AdSense program politikaları veya Web Y�neticisi Kalite y�nergeleri ile uyumlu olmadığı i�in, şu anda AdSense başvurunuzu onaylayamıyoruz. Hedefimiz, reklamverenlerimize zengin ve anlamlı i�erik sağlayıp, organik trafik alan ve kullanıcılarımıza da iyi hedeflenmiş reklamlar g�stermemize olanak veren siteler sunmaktır. Şu anda sitenizin bu �l��tleri karşılamadığını d�ş�n�yoruz.

Aşağıda sitenizde kullanıcı deneyimini iyileştirmenize ve AdSense �l��tlerine uymanıza yardımcı olacak bazı �neriler verilmiştir:

Google reklamları g�steren sitelerin kullanıcılara y�ksek bir değer sunması �nemlidir. Bir yayıncı olarak, kullanıcılara sitenizi ziyaret etmek i�in bir neden sunan, benzersiz ve alakalı i�erik sağlamalısınız.
Otomatik olarak oluşturulmuş sayfalara veya �ok az orijinal i�erik barındıran ya da hi� orijinal i�erik barındırmayan sayfalara reklam yerleştirmeyin.
Siteniz, anlaşılır bir gezinme sistemi ve genel d�zen sunarak iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamalıdır. Kullanıcılar, sayfalarınız arasında tıklama yoluyla kolayca gezinebilmeli ve aradıkları bilgileri bulabilmelidir.

acaba trafiğim az bundan mı ? yoksa fragman sitesi olup yada iletide de belirttiğim gibi dizi siteleri açıp adsense alan çok site var bunlarla iletişimede geçtim ve fragman paylaşmanın bir sıkıntı olacağını söylemediler.

Trafikle alakası yok. Ama zaten trafiğiniz azsa boşuna siteyi yavaşlatmaktan başka bir işinize yaramaz diye umuyorum. Siteyi baştan düzenleyin uygun bir trafiğe ulaştığınızda zaten farklı reklam ağlarını da alırsınız.