wmaraci reklam

Bu yöntem ile Adsense almayi denedinizmi? Alamayanlar icin

22 Mesajlar 2.400 Okunma
wmaraci reklam

islamAydinn islamAydinn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek AdSense
  • Konum Batman
  • Ad Soyad İ** A**
  • Mesajlar 506
  • Beğeniler 36 / 86
  • Ticaret 58, (%100)

ahmetcem96 adlı üyeden alıntı

youtube üzerinden alınan adsense web sitesinde kullanılmıyor diye biliyorum.

Evet kullanılmıyor ama adsense youtube hesaplar daha çabuk onay alıyor. Onay verdikten sonra siteniz içinde başvuruda bulunuyorsunuz ki geneli onaylanıyor.

wmaraci
reklam

flatcast flatcast http://www.flatcast.fr Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Havayolu iscisi
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad Y** Ç**
  • Mesajlar 1351
  • Beğeniler 86 / 354
  • Ticaret 9, (%100)

CennetKapisi adlı üyeden alıntı

8 senedir kullaniyorum elbette degisiklik olmustur.. ama denemenizde bi zarar yoktur
Youtube ile alinan adsenseyi web sitesinde kullanamazsiniz sizin yanlisiniz var siz adsenseyi 8 yildir kullaniyorum yazmissiniz 8 yil once youtube adsensesi yoktu.8yil once adsense almasi cok basitti adsense herkese adsense veriyordun .

Degerini bilki degerin bilinsin
----------------------------------

erekaone erekaone WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 559
  • Beğeniler 172 / 219
  • Ticaret 0, (%0)
Yanlış bilgilendirme olmasın. Arkadaşın söylediği doğrudur. Youtube üzerinden adsense alınır fakat bunu web sitesinde kullanmadan önce hesabınız hosted account olarak görünür. Bu şu anlama gelir. Salak değiliz bu adsense youtube için alındı ama web sitesi için kullanabilmen de onay gerektirir der google amca :)
Daha sonra bu hesaptan reklam kodlarını alıp sitenize yerleştirirsiniz ve sitenizi bu hesabınıza eklersiniz ve youtube üzerinden aldığınız adsense hesabınız ikinci onay süresine girer. Reklamlar hemen çıkmaz sitenizde. Google sitenizi onaylarsa reklamlar görünmeye başlar. (bu süre uzun olabilir) Bu aşamaya kadar gelirseniz daha sonra ödeme eşiği konusu için adsense pin istersiniz. Adresinize pin gelirse (gelmezse yine istersiniz 3 hakkınız var) pin girip hesabınızı tam anlamıyla onaylamış ve ödemelerinizi banka hesabınıza alabilirsiniz demektir artık.

Yani normal adsense açmaktan pek de bir farkı yok. Olay sitenizin yine kabul edilip edilmeme konusunda bitiyor zaten.

TolgahanYilmaz TolgahanYilmaz Guts Over Fear 🚀 Kullanıcı
  • Üyelik 08.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 10 / 37
  • Ticaret 21, (%100)
hocam siz galiba blogger kullanıyorsunuz. Ben 2 sene oncesine kadar youtubedan aldığım bir hesabı milyon tanede blog acsam direkt olarak kullanabiliyordum. Şimdi arkadaşların adsense ile çok yanlış ve dolma bilgileri var ve gözlerinde büyütüyorlar. Onaylı adsense hesapları 30bin lira civarında satılıyor (tabiiki yasal degil) satanıda gordum o parayi verip alanıda gordum. O adsensenin özelligi söyle; google bir nevi size güvenmis oluyor. Yani kodları eklediğiniz her sitede reklamlarınız cıkıyor. Forumda adsense reklamı verenleri gormussunuzdur onların olayı o işte. Bi ara yasal olmayan bir siteye kendi adsense mi eklemek icin ugrasmistim oradan biliyorum bu bilgileri. Aşırı derecede tıklanması olan bir siteydi ve adsense ile memur maaşı bırakıyordu. Şimdi ben buny yazdım bilmeyenler premium hesap nasıl alınır diye soracaklar. Google'ın bir listesi vardı içinde şirket isimleri var. Onlara mail atiyorsunuz sirketin insafına bagli birazda onaylarsa gelecegi parlak bir hesaba sahip olmuş oluyorsunuz.

wmaraci
wmaraci

icoren icoren Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek O bir Cyerol
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad N** Y**
  • Mesajlar 139
  • Beğeniler 14 / 40
  • Ticaret 1, (%100)
yeni hesaplarda dediğin olmuyormuş öyle diyorlar.

ibrahimCEYHAN ibrahimCEYHAN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Memur / Web isleri
  • Konum 1
  • Ad Soyad İ** C**
  • Mesajlar 177
  • Beğeniler 10 / 32
  • Ticaret 13, (%100)
Google ne diyormus bakalım :

YouTube hesabınıza bağlanacak yeni bir AdSense hesabı oluşturmak için başvurunuzu gönderin. Başvurunuz onaylandıktan sonra, AdSense hesabınızın Ana Sayfa sekmesinde "Barındırma hesabı" etiketini görürsünüz.
YouTube ve AdSense hesaplarınızın sicillerinin iyi durumda olması koşuluyla, AdSense bakiyenizin 100 doları aşmasını takip eden ayda Google size bir ödeme gönderir. Size ne zaman ödeme yapılacağıyla ilgili daha fazla bilgi edinin.

Ayrıca, reklam göstermek istediğiniz bir barındırma dışı web siteniz de varsa, sitenizin URL'sini bize bildirmek için bir kereye mahsus olmak üzere bir başvuru formu göndermeniz gerekir.
Bu adımı, yalnızca kendi web siteniz üzerinde para kazanmak istiyorsanız uygulamalısınız. YouTube videolarınız üzerinden para kazanmaya devam etmek için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur.
Bir kerelik başvurunuz onaylandıktan sonra "Barındırma hesabı" etiketi AdSense hesabınızın Ana Sayfa sekmesinden kaldırılır ve barındırma dışı iş ortağı web siteniz üzerinden para kazanmak için ihtiyaç duyduğunuz AdSense reklam kodunu oluşturmak üzere erişim hakkına sahip olursunuz

CennetKapisi CennetKapisi Sitenizi App'lestiriyorum Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yaz
  • Konum Avusturya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 877
  • Beğeniler 291 / 162
  • Ticaret 3, (%100)

flatcast adlı üyeden alıntı

Youtube ile alinan adsenseyi web sitesinde kullanamazsiniz sizin yanlisiniz var siz adsenseyi 8 yildir kullaniyorum yazmissiniz 8 yil once youtube adsensesi yoktu.8yil once adsense almasi cok basitti adsense herkese adsense veriyordun .

Ben zaten 8 yil önce YouTube üzerinden Adsense aldim yazmadim sadece ne kadar süredir kullandigimi yazdim Sitelerim ile YouTube ayni Adsenseyi kullaniyorum diyorum ve farkli yöntemide konum'da anlatmis oldum

senan395 senan395 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Coder
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad S** M**
  • Mesajlar 29
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Bloggeride çabuk kabul ediyor. Sadece Makale sayısı 20 geçmeli ve sitenin yaranma süresi en az 3 hafta olmalı

CennetKapisi CennetKapisi Sitenizi App'lestiriyorum Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yaz
  • Konum Avusturya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 877
  • Beğeniler 291 / 162
  • Ticaret 3, (%100)
Ben blogger hic kullanmadim normal websiteden bahsediyorum

SllcKYlldrM SllcKYlldrM WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek reklam
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 170
  • Beğeniler 84 / 20
  • Ticaret 2, (%100)
Bende adsense almaya çalışıyordum blogger siteme bir kaç kere ret alınca bu tür bir yazıya denk geldim Youtube Adsense'e başvurdum kısa sürede onaylandı 5-6 aydır Youtube Adsense hesabım var.

Ardından blogger sitemde de reklam göstermek istiyorum dedim ret aldım, siteyi düzenledim, temayı değiştirdim bir çok şey yaptım 70 içerik yarısı falan özgün yazı, onay alamadım siteye.

Acaba sorun domainde mi dedim birde domain aldım ve bloggerdan wordpresse geçtim. Point diye bir tema kurdum ama sıfır bilgi hep oradan buradan bakarak hallettim hepsini :) tekrar başvuru yaptım yine ret.. Yazıyorum yeni yeni şeyler güncel tutmaya çalışıyorum siteyi fakat her başvuru ret:)

Adsense ret göndere göndere beni site sahibi yaptı, baya yazıda yazar oldum o hırsla. Wordpress'den de anlamaya başladım az çok. Hayatımda kod yazmışlığım yoktur, adsense kabul etsin diye temayı Türkçe'ye çevirdim :) (Tekrar yap desen yapamam herhalde)

En son 2 gün önce adsense başvurusu yaptım yine ret aldım, ama bu sefer farklı olarak öneride bulunmuşlar hayır onaylasalar büyük bir boşluğa düşeceğim hayatın anlamı kalmayacak diye korkuyorum:)

[*]Google reklamları gösteren sitelerin kullanıcılara yüksek bir değer sunması önemlidir. Bir yayıncı olarak, kullanıcılara sitenizi ziyaret etmek için bir neden sunan, benzersiz ve alakalı içerik sağlamalısınız.
[*]Otomatik olarak oluşturulmuş sayfalara veya çok az orijinal içerik barındıran ya da hiç orijinal içerik barındırmayan sayfalara reklam yerleştirmeyin.
[*]Siteniz, anlaşılır bir gezinme sistemi ve genel düzen sunarak iyi bir kullanıcı deneyimi sağlamalıdır. Kullanıcılar, sayfalarınız arasında tıklama yoluyla kolayca gezinebilmeli ve aradıkları bilgileri bulabilmelidir.

Zihin fukara olunca, fikir ukala olur!
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al