Bir insan ne kadar ******** olabilir?

15 Mesajlar 1.344 Okunma
smmexpress

AlperenAtasever AlperenAtasever I love SEO Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1269
  • Beğeniler 173 / 271
  • Ticaret 13, (%100)
Hocam, adamlar sıralamada üst sıraya çıkmayı garanti etmiyorlar, sadece 6 yıldız satıyorlar.

wmaraci
reklam

Templar Templar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yok
  • Konum Amasya
  • Ad Soyad C** P**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 9 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
Adam dediğini yapmış yorum atmış kazıklandığını düşünmüyorum. Sende adamın satışını baltalamışsan sen değil adam haklı bence. Yapacak birşey yok. Hile ile yükselmeye çalışırken iyi zarar görünce mi kötü :)

Eflaki Eflaki Ekşi Sözlük Kimlik Onayı
  • Üyelik 26.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Makine Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 1310
  • Beğeniler 188 / 247
  • Ticaret 162, (%100)

digi dükkan adlı üyeden alıntı

Yol gösterecek bir durum yok çünkü. Konu sahibi tamamen haksız. Yıldız satışı yapıyorlar, sizi üst sıralara taşırız demiyorlar ki. Üst sıralara taşırız demedikleri halde, böyle bir beklentiye girmek baştan yanlış. Gerekli araştırmayı yapmadan hizmet almakta tamamen kendi hatası.

Hocam ben arkadaş haklı-haksız gibi bir şey demedim.

Bilmeyen kişi yazmaz, bilen kişi izahat yapar. Gidip de dalga geçip sorunu olan insanların da bu nedenle soru sormaktan korkmasına vesile olmanın ne anlamı var ki?

yakupqqq yakupqqq Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek üniversite öğrencisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 963
  • Beğeniler 33 / 285
  • Ticaret 11, (%100)
tamam arkadaşlar siz haklısınız ben haksızım.

wmaraci
wmaraci

digidukkan digidukkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1194
  • Beğeniler 1 / 269
  • Ticaret 5, (%100)

Eflaki adlı üyeden alıntı

Hocam ben arkadaş haklı-haksız gibi bir şey demedim.

Bilmeyen kişi yazmaz, bilen kişi izahat yapar. Gidip de dalga geçip sorunu olan insanların da bu nedenle soru sormaktan korkmasına vesile olmanın ne anlamı var ki?

Konu sahibi eğer gerçekten yardım istiyor olsaydı, bu kadar verip veriştirmezdi bence. "Arkadaşlar ben bir hata yaptım, bana üst sıralara çıkacağımı söylemedikleri halde böyle bir beklentiye girdim, daha sonrasında da bana söylemedikleri şey üzerinden sinirlenip, çalışmayı yapan kişilere olumsuz yorum yaparak bir karalama çalışması içerisine girdim ama bu çalışmalarım ters tepti ve şuanda bana zarar veriyorlar, bu konuda ne yapabilirim" demiş olsaydı, emin olun buradaki yorumlarda çok farklı olurdu. Konu açarken halen daha bu kişilerin kendisine bir şeyler vaat etmiş gibi, karalama veya kötüleme çalışması yapmış, "bu adamdan bişey almayın". Söylemek istediğim, konu sahibinin tutumu çok yanlış ve bu hepimizin başına gelebilirdi. Kendisine vaat etmediğimiz bir şey üzerinden haksızlığa uğradığını düşünüp, aynı karalama çalışmasını bizim için yapabilirdi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al