Eflaki adlı üyeden alıntı

Hocam ben arkadaş haklı-haksız gibi bir şey demedim.

Bilmeyen kişi yazmaz, bilen kişi izahat yapar. Gidip de dalga geçip sorunu olan insanların da bu nedenle soru sormaktan korkmasına vesile olmanın ne anlamı var ki?

Konu sahibi eğer gerçekten yardım istiyor olsaydı, bu kadar verip veriştirmezdi bence. "Arkadaşlar ben bir hata yaptım, bana üst sıralara çıkacağımı söylemedikleri halde böyle bir beklentiye girdim, daha sonrasında da bana söylemedikleri şey üzerinden sinirlenip, çalışmayı yapan kişilere olumsuz yorum yaparak bir karalama çalışması içerisine girdim ama bu çalışmalarım ters tepti ve şuanda bana zarar veriyorlar, bu konuda ne yapabilirim" demiş olsaydı, emin olun buradaki yorumlarda çok farklı olurdu. Konu açarken halen daha bu kişilerin kendisine bir şeyler vaat etmiş gibi, karalama veya kötüleme çalışması yapmış, "bu adamdan bişey almayın". Söylemek istediğim, konu sahibinin tutumu çok yanlış ve bu hepimizin başına gelebilirdi. Kendisine vaat etmediğimiz bir şey üzerinden haksızlığa uğradığını düşünüp, aynı karalama çalışmasını bizim için yapabilirdi.