wmaraci reklam
lidertakipci

Hırsızlık Bu Kadar Da Olmaz[.xyz]

43 Mesajlar 4.251 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ermann ermann WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek grafiker tasarımcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 163
  • Beğeniler 32 / 46
  • Ticaret 7, (%100)
Alıntı:
5) http://www.tasarimforum.net/domain/2...ain-almak.html
bu alıntıdaki site bana ait fakat dediğiniz gibi bir çalma nerede?Sitemde youtube kanalınızın videosunu paylaşmışım sadece bakın sadece video.Eğer youtube kanalınızdaki videoların paylaşılmasını istemiyorsanız başka sitelerde video görünmesin sadece youtubede görünsün diye bir ayar var onu yaparsınız.Youtube den video ekleyen herkes hırsızmı oluyor sizin tabiriniz le anlamadım?Hırsızlık özgün bir yazınızın sizden izin almadan kaynak göstermeden yayınlanması ile olur.Youtubede videoları paylaşan birçok site varki bende sadece videonuzu paylaşmışım.

Dijital ürün satış eğitimleri >>www.shopier.com/beislo
wmaraci
reklam

Berkege Berkege Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Grafiker & Web Tasarımcısı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 226
  • Beğeniler 0 / 21
  • Ticaret 0, (%0)

ermann adlı üyeden alıntı

Alıntı:
5) http://www.tasarimforum.net/domain/2...ain-almak.html
bu alıntıdaki site bana ait fakat dediğiniz gibi bir çalma nerede?Sitemde youtube kanalınızın videosunu paylaşmışım sadece bakın sadece video.Eğer youtube kanalınızdaki videoların paylaşılmasını istemiyorsanız başka sitelerde video görünmesin sadece youtubede görünsün diye bir ayar var onu yaparsınız.Youtube den video ekleyen herkes hırsızmı oluyor sizin tabiriniz le anlamadım?Hırsızlık özgün bir yazınızın sizden izin almadan kaynak göstermeden yayınlanması ile olur.Youtubede videoları paylaşan birçok site varki bende sadece videonuzu paylaşmışım.

yok ben kendi videolarımın paylaşılmasını isterim ama dediğim gibi o kanal da o video da benim değil :)

ermann ermann WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek grafiker tasarımcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** D**
  • Mesajlar 163
  • Beğeniler 32 / 46
  • Ticaret 7, (%100)

Berkege adlı üyeden alıntı

yok ben kendi videolarımın paylaşılmasını isterim ama dediğim gibi o kanal da o video da benim değil :)

paylaştığım video sizin değilse benim sitemi neden suçluyorsunuz?

Dijital ürün satış eğitimleri >>www.shopier.com/beislo
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al