wmaraci reklam

Türkiye lokasyonlu hosting?

42 Mesajlar 3.644 Okunma
wmaraci reklam

freetorrent freetorrent WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek MEMUR
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 380
  • Beğeniler 97 / 79
  • Ticaret 4, (%100)
güzel hostingi deneyebilirsin türkiye lokasyonlu vds sunucuları var dediklerine göre , ben vds paketini hiç kullanmadım normal host kullanıyorum 7k hitli sitemi şuan normal paketlerinde barındırıyorum arada memory hatası oluyor error logda o da paketin artık yetersiz gelmeye başlamasından dolayı diye düşünüyorum yani aylık 50 falan veririm diyorsan ordan vds sunucusu alabilirsin türkiye lokasyonlu .

tek eksisi ddos korumasının olmaması : ) o da çoğu Türk firmasında yok olanlarda baya baya pahalı onlardan almak içinde şirket olmak lazım.

wmaraci
reklam

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)

makalehizmeti adlı üyeden alıntı

Tecrübelerinize dayanarak hangi hosting firmasını öneriyorsunuz hocam ?

Turhost 4 senedir kullanıyorum. Oyun sitem 1.7 yıllık. 1.5 ayını falan turhost da geçirdim. Orada tutmaya devam edicem. Geçen an 6 aylık portal paketi yeniledim.

Tabiki turhost.

cagdaskorkmaz.com.tr

seoakcy seoakcy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek HackMORE
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 863
  • Beğeniler 0 / 123
  • Ticaret 0, (%0)

freetorrent adlı üyeden alıntı

güzel hostingi deneyebilirsin türkiye lokasyonlu vds sunucuları var dediklerine göre , ben vds paketini hiç kullanmadım normal host kullanıyorum 7k hitli sitemi şuan normal paketlerinde barındırıyorum arada memory hatası oluyor error logda o da paketin artık yetersiz gelmeye başlamasından dolayı diye düşünüyorum yani aylık 50 falan veririm diyorsan ordan vds sunucusu alabilirsin türkiye lokasyonlu .

tek eksisi ddos korumasının olmaması : ) o da çoğu Türk firmasında yok olanlarda baya baya pahalı onlardan almak içinde şirket olmak lazım.

O sıkıntı aslında. Yani ilerde birşey olsa tüm emekler çöpte değil mi ?

Korkmaz adlı üyeden alıntı

Turhost 4 senedir kullanıyorum. Oyun sitem 1.7 yıllık. 1.5 ayını falan turhost da geçirdim. Orada tutmaya devam edicem. Geçen an 6 aylık portal paketi yeniledim.

Tabiki turhost.

Turhost'un güvenlik detayları neler? Yani şahsen ben şuan 3, 4 firma arasında kaldım. Onlarda ihs *******, doruknet, netdirekt ve markum arasında.

sterk adlı üyeden alıntı

Ne tür site açacaksınız markumun bir sürü artisi ve eksisi var

Siz hem artılarını, hemde eksilerini söyler misiniz?

freetorrent freetorrent WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek MEMUR
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 380
  • Beğeniler 97 / 79
  • Ticaret 4, (%100)
tam olarak sayılmaz hocam gidipte bizim sitelere büyük çaplı saldırılar olacağını sanmıyorum günlük 500k üzeri hite sahip siteler için belki büyük çaplı saldırılar oluyordur ama araştırdığım kadarıyla bu tür saldırılara karşı koruma sağlayan yabancı firmalar var ohv baya ucuz yani hiç denemedim ama ilerde oraya geçerim herhalde kullandığım firmanın vds paketi yetersiz kalırsa , ayrıca cloudflare de kullanmakta lazım o da baya engelliyor saldırıları cpuyu falanda rahatlatıyor.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 27.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek HackMORE
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 863
  • Beğeniler 0 / 123
  • Ticaret 0, (%0)

freetorrent adlı üyeden alıntı

tam olarak sayılmaz hocam gidipte bizim sitelere büyük çaplı saldırılar olacağını sanmıyorum günlük 500k üzeri hite sahip siteler için belki büyük çaplı saldırılar oluyordur ama araştırdığım kadarıyla bu tür saldırılara karşı koruma sağlayan yabancı firmalar var ohv baya ucuz yani hiç denemedim ama ilerde oraya geçerim herhalde kullandığım firmanın vds paketi yetersiz kalırsa , ayrıca cloudflare de kullanmakta lazım o da baya engelliyor saldırıları cpuyu falanda rahatlatıyor.

Teşekkürler ama onu ayrı, bunu ayrı olmak ile olmaz bu işler. Ben küçük düşünmüyorum, kişisel markalaşma için güzel bir alt yapı arıyorum.

krm krm Kerem Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek gezgin
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** S**
  • Mesajlar 309
  • Beğeniler 55 / 124
  • Ticaret 2, (%100)

seoakcy adlı üyeden alıntı

Markuma hangi yönden iyi diyorsunuz?

Sizin bildiğiniz Türkiye'de veri merkezi olan bir yer var mı? Ben Türk ******* ile çalışan dorukneti biliyorum tek

Çoğu Türk ******* ile çalışıyor, dışında bildiğim Türkcell'in veri merkezi var, sanırım sadecehosting kullanıyordu. Uzun zamandır takip etmediğim için bilmiyorum.

Bence ülkeden çok hız önemlidir, fiyata ve hıza göre davranmalıyız diye düşünüyorum. Bende aşırı milliyetçiyim lakin hizmet kalitesine ve fiyatına göre hareket edersem bizim firmalarımızda buna ayak uydurmaya çalışır ve gelişir. Para veriyoruz, iyi hizmet alacağız.

• Üyelik 27.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek HackMORE
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 863
  • Beğeniler 0 / 123
  • Ticaret 0, (%0)
Kesinlile öyle ben sadece aynı parayı veriyoruz, onlar kazansın, onlar gelişsin istiyorum ama işte yapacak bir şey yok. O kadar geyik yaptık yine ortak bir nokta bulamadık.

Ek Olarak:

krm adlı üyeden alıntı

Çoğu Türk ******* ile çalışıyor, dışında bildiğim Türkcell'in veri merkezi var, sanırım sadecehosting kullanıyordu. Uzun zamandır takip etmediğim için bilmiyorum.

Bence ülkeden çok hız önemlidir, fiyata ve hıza göre davranmalıyız diye düşünüyorum. Bende aşırı milliyetçiyim lakin hizmet kalitesine ve fiyatına göre hareket edersem bizim firmalarımızda buna ayak uydurmaya çalışır ve gelişir. Para veriyoruz, iyi hizmet alacağız.

AliBulutYILMAZ AliBulutYILMAZ WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 249
  • Beğeniler 3 / 23
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam bildigim kadariyla 38 dc var ulkemizde. Host firmasi onerecek olursam TurHOST Alastyr GuzelHost NetInternet ve dahasi tercih edilebilir.

modernhoca modernhoca WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Web Tasarım/Yazılım/Bilişim
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** U**
  • Mesajlar 352
  • Beğeniler 28 / 53
  • Ticaret 16, (%100)
bilisimist.net hocam :)

₪ #GRAFİK TASARIM #WEB TASARIM #YAZILIM #DONANIM #WORDPRESS ₪

• Üyelik 27.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek HackMORE
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 863
  • Beğeniler 0 / 123
  • Ticaret 0, (%0)

Ali Bulut YILMAZ adlı üyeden alıntı

Hocam bildigim kadariyla 38 dc var ulkemizde. Host firmasi onerecek olursam TurHOST Alastyr GuzelHost NetInternet ve dahasi tercih edilebilir.

modernhoca adlı üyeden alıntı

bilisimist.net hocam :)

Bana acayip bir firma gibi geldi. Yani 2GB web alanına 50 tane site barındırma veriyor. Trafik vermiyor :/

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al