freelance iş ilanları

Limitsiz internet Alacağımda önerilieriniz Neler ?

26 Mesajlar 3.161 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

sealofnova sealofnova www.muhabbetkusu.biz Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek WebMaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 676
  • Beğeniler 8 / 56
  • Ticaret 23, (%100)
Öncelikle merhaba ***** ile sözleşmemiz bittiği için yeni paket arıyorum önerdiğiniz internetler var mı 16 işimi görüyor adil kota 50 de işimi görür. Önerdiğiniz ucuz kampanyalar var mı

İstanbul yenibosnada kalıyorum fiber yok haliyle önerilerinizi bekliyorum.

http://www.vodafonnet.net/vodafone-net-adsl.html bu kampanya iyi gibi sizinde önerilerinizi bekliyorum

wmaraci
reklam

StrCod StrCod WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / K
  • Meslek Yazılım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Z** D**
  • Mesajlar 83
  • Beğeniler 4 / 10
  • Ticaret 10, (%90)
Unutmayın alt yapınızı gene ***** sağlıyacak.

nuktoprak nuktoprak Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 266
  • Beğeniler 72 / 69
  • Ticaret 28, (%100)
Yıllarca ***** kullanmış biri olarak bu firma hakkında yazacağım her kelimeye yazık olacağına inanıyorum, hele altyapı diyen arkadaşın bilgisizliğe veriyorum. Git telefonla bağlan ama *****'le bağlanma. Superonline kullanıyorum, bulunduğum bölgede fiber yok. 50 GB AKK var. Aylık download ortalama 130 GB, sana şu kadarını söyleyim. Ben hiç bir zaman acaba AKK yi aştımmı diye girip hiç kontrol etmedim, çünkü hızın düştüğü hiç farketmedim. Film ise film, indirmeyse indirme. Beni paramla rezil etmeden sadece işini yapıyo.
anonymated

kişi bu mesajı beğendi.

anonymated anonymated Webnoloji.net Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Teknoloji ve Psikoloji
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 2005
  • Beğeniler 1489 / 657
  • Ticaret 15, (%100)
Bu tür konuların altında altyapı diyen arkadaşlar. Zaten tek altyapı o, kullanmayalım mı internet? Altyapı ile hiçbir alakası yoktur. Superonline aynı altyapıyı 100 kat daha iyi kullandığı için *****'e göre 100 kat daha iyi. Her açıdan. ***** kullanırken 5 mb'lik dosyayı 15 dakikada indiremediğimi hatırlıyorum. Hem de 8 mbit vaadettikleri pakette. Utanç vericiydi. Superonline'a geçtim. 240 mb'lik ekran kartı sürücümü 1 dakikada indirdim. Saniyede 8 mb download hızı da gördüm Superonline'da. 50 mbit vaadediyor Superonline. Peki hiç 50 oldu mu? Hayır. 50 vaadettiklerinde her zaman 52-53 mbit veriyorlardı. TTNet ise 8 vaadederken her ölçümümde 2.14'tü. Aradaki dağlar kadar farkı altyapı diyerek geçiştirmeyelim. Superonline ile ***** karşılaştırmak bile gereksiz zaten. Fark ortada.
nuktoprak

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

StrCod StrCod WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / K
  • Meslek Yazılım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Z** D**
  • Mesajlar 83
  • Beğeniler 4 / 10
  • Ticaret 10, (%90)
Okumayı bilmiyorsanız kişilere cevap yazmayın.

1-Konu sahibi fiber bağlantı olmadığından bahsetmiş.

2-Bakır kabloyla süperonline fiberi kıyaslıyorsunuz.

3-Bakır ve fiber ayrımını öğrendikten ve bu konuda tartışabilecek kapasiteye yüksekldikten sonra tekrar cevap yazın. Fiber kabloda hız net bi düzlemde gelir esneme olmaz. Bahsettiğiniz bakır bağlantıdada ise zaten hız 8 mbite kadardır ve bölge popilasyonu uzaklık port kalabalığı vs . onlarca etken sizi etkiler.

anonymated adlı üyeden alıntı

Bu tür konuların altında altyapı diyen arkadaşlar. Zaten tek altyapı o, kullanmayalım mı internet? Altyapı ile hiçbir alakası yoktur. Superonline aynı altyapıyı 100 kat daha iyi kullandığı için *****'e göre 100 kat daha iyi. Her açıdan. ***** kullanırken 5 mb'lik dosyayı 15 dakikada indiremediğimi hatırlıyorum. Hem de 8 mbit vaadettikleri pakette. Utanç vericiydi. Superonline'a geçtim. 240 mb'lik ekran kartı sürücümü 1 dakikada indirdim. Saniyede 8 mb download hızı da gördüm Superonline'da. 50 mbit vaadediyor Superonline. Peki hiç 50 oldu mu? Hayır. 50 vaadettiklerinde her zaman 52-53 mbit veriyorlardı. TTNet ise 8 vaadederken her ölçümümde 2.14'tü. Aradaki dağlar kadar farkı altyapı diyerek geçiştirmeyelim. Superonline ile ***** karşılaştırmak bile gereksiz zaten. Fark ortada.

anonymated anonymated Webnoloji.net Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Teknoloji ve Psikoloji
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 2005
  • Beğeniler 1489 / 657
  • Ticaret 15, (%100)

StrCod adlı üyeden alıntı

Okumayı bilmiyorsanız kişilere cevap yazmayın.

1-Konu sahibi fiber bağlantı olmadığından bahsetmiş.

2-Bakır kabloyla süperonline fiberi kıyaslıyorsunuz.

3-Bakır ve fiber ayrımını öğrendikten ve bu konuda tartışabilecek kapasiteye yüksekldikten sonra tekrar cevap yazın. Fiber kabloda hız net bi düzlemde gelir esneme olmaz. Bahsettiğiniz bakır bağlantıdada ise zaten hız 8 mbite kadardır ve bölge popilasyonu uzaklık port kalabalığı vs . onlarca etken sizi etkiler.

Benim bulunduğum yerde de fiber yok. Önceki evimde vardı şu an yok. 16 mbit kullanıyorum ve hız hâlâ çok iyi. İzmir merkezde 5 megabaytlık dosyayı 15 dakikada indiren interneti savunmayın bana. Müşteri desteği desen yok, fiyat sorsan pahalı, hız desen hak getire. Bakır ile fiberin ayrımını da ikisini de kullanmış biri olarak sizden iyi biliyorum. İstiyorsanız ***** kullanın beni ilgilendirmez. Sonra neden yavaş neden iğrenç demeyin ama.

Calypso Calypso Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 72
  • Beğeniler 22 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
***** haricinde Superonline yada VodafoneNET kullanabilirsin.VodafoneNet kullanıyorum son derece memnunum.

sealofnova sealofnova www.muhabbetkusu.biz Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek WebMaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 676
  • Beğeniler 8 / 56
  • Ticaret 23, (%100)

Calypso adlı üyeden alıntı

***** haricinde Superonline yada VodafoneNET kullanabilirsin.VodafoneNet kullanıyorum son derece memnunum.

Hocam vodafoneNet düşünüyorum başka öneriniz varmı fiyatı düşürmeye çalışıyorum biraz.

Ek Olarak:

anonymated adlı üyeden alıntı

Benim bulunduğum yerde de fiber yok. Önceki evimde vardı şu an yok. 16 mbit kullanıyorum ve hız hâlâ çok iyi. İzmir merkezde 5 megabaytlık dosyayı 15 dakikada indiren interneti savunmayın bana. Müşteri desteği desen yok, fiyat sorsan pahalı, hız desen hak getire. Bakır ile fiberin ayrımını da ikisini de kullanmış biri olarak sizden iyi biliyorum. İstiyorsanız ***** kullanın beni ilgilendirmez. Sonra neden yavaş neden iğrenç demeyin ama.

Hangi kampanyayı öneriyorsunuz homcam 1 yıl tllnete 65 tl verdim yazık oldu parama 50 tl vermek varken 16 bit nete

Bana paket linkleri lazım.

Ek Olarak:

StrCod adlı üyeden alıntı

Unutmayın alt yapınızı gene ***** sağlıyacak.

Hocam ***** sağlıyacakta fiyatları pahali ve kullanııgım yalın pakette hiç ping yoktu ama fiyat pahalı idi.

hayatim53 hayatim53 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek insan tamiri ediyor
  • Konum Rize
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 22 / 52
  • Ticaret 0, (%0)
Şunu anladım ki ***** almada ne alırsan al yani

Reggo Reggo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 4 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba,
bende şu adresteki fiber paketlerinden birini almak istiyorum:
http://www.vodafone.com.tr/Net/supernet-fiber.php

Şuan superonline kullanıyorum ve çok memnunum.Fakat hız artık yetersiz geliyor.Bulunduğum sitede ***** fiber altyapısı mevcut fakat ev telefonu kullanmadığımdan dolayı ***** fiber yalın internet paketleri hem pahalı hem vodafone'ye göre daha yavaş geliyor.Varsa öneriniz bekliyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 6 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 6 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al