wmaraci reklam

75.000 $ Bütcemiz Var

67 Mesajlar 6.925 Okunma
smmexpress

natuka natuka Domainlere fısıldayanadam Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 54 / E
  • Meslek Turizm
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad C** Ç**
  • Mesajlar 821
  • Beğeniler 216 / 276
  • Ticaret 54, (%100)
Param la rezil oldum tabiri varya,anca buraya yakısırdı.
Arkadas bir konu acmıs,fikir istemis, zulme bak:)konu nerelere gelmis.

Para, para, para
Varlığı bir dert yokluğu yara

Çerçeveletir kimi asar duvara
Kimi onu bulunca dosdoğru bara
Kimi sıkar elinde çıkarır suyunu
Kiminin değiştirir güzel huyunu

Para, para, para

Üç şey demiş Napolyon "Para, para, para"
İnsanlar öldülür onu uğruna
Servetin ulaşsa da yüz milyonlara
Kefenin cebine sığmaz bir tek lira

Para, para, para

Para, para, para
Para, para, para
Yokluğu başka dert fazlası bela
Para, para, para
Gömeceğim seni bir gün mezara

Haberevi.com,net,org
BiletBudur.com
Kipirdak.com
wmaraci
reklam

krm krm Kerem Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek gezgin
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** S**
  • Mesajlar 309
  • Beğeniler 55 / 124
  • Ticaret 2, (%100)
Adama neden kuzenine hosting almıyorsun diye hesap sordular resmen :D
NodeJS

kişi bu mesajı beğendi.

seoakcy seoakcy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek HackMORE
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 863
  • Beğeniler 0 / 123
  • Ticaret 0, (%0)
Saçma sapan yorumlar gelmiş gerçekten. Senin yalan söylemediğine inanarak söylüyorum. Bu para ile Türkiye'de yapabileceğin en büyük yatırım web sitedir. Bunu çok iyi düşünmüşsün. Bu kadar param olsa şahsen ben hiçbir yatırım yapmam, motosikletimi alır basar giderim.

Ama tabiki işleride bırakmam. Haber sitesi açardım. Veya haber sitesi satın alırdım. Ama galiba açardım. Farklı bir haber sitesi olurdu. Kendimi senin yerine koyuyorum da. 4 kişiyiz, çocukluk arkadaşıyız. 15 yaşındaki kardeşimiz bile internet kurdu. Alışılmışın dışında birşey yapardım. Bu da haber sitesi olur ama onedio gibi, listelist gibi birşey olmak yerine çok daha farklı birşey olurdu.

Ben olsam girişimcilik sitesi açardım yada kişisel markalaşma üzerine yoğunlaşardım. Ama size tavsiyem haber sitesi açın. Böylece geliriniz sürekli olur. Öyle gidip birisine danışmanıza gerek yok. Milyarlarca danışmanlık parası vermeye gerek yok. Açıkçası şuan sizin yerinizde olmayı fazlası ile isterdim. Kim istemez ki :)

Addison123 Addison123 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 356
  • Beğeniler 28 / 42
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam merakımdan soruyorum yanlış anlamayın 75.000$ para kazanmak için illa ki yatırım bilgisi gerekli. Para size biryerden mi geçti? Sorunuza cevap vermek içinse mobil tabanlı oyunlara yönelin bence sadece oyun değil programda olabilir. Yanlış hatırlamıyorsam Flappy Bird isimli uygulama günde 50.000$ civarı kazanıyordu ve yapan kişi 2 gecede hazırlamış oyunu.

wmaraci
wmaraci

brown brown WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad H** E**
  • Mesajlar 1748
  • Beğeniler 385 / 385
  • Ticaret 27, (%96)
Şimdi şöyle de bir gerçek var; eğer 75 bin dolar ile bilişim sektöründe ne yapabiliriz diyorsanız zaten 1-0 geridesiniz demek. Çünkü 75 bin dolarla getirilen bir işin getirisinin belki de milyonlar olarak beklenmesi gerek. Ancak bu işe tavsiye alark başlıyorsanız, pek de bilginiz ve öngürünüz yok demektir. Bu da sizin bir danışmana ihtiyacınız var demek. Danışmanda kastım maaşlı eleman da olabilir bir tanıdık da olabilir. Oturup uzun uzadıya konuşabileceğiniz biri. Bir de 75 bin dolar var ama 100 olabilir diyorsanız anlıyorum ki esnek bir bütçeniz mevcut. Yani 75 bin dolar bir işe yatırmak için başlangıçta ayırmak istediğiniz miktar. Bu sebeple 75 bin dolara ne yapabilirim diye aramanız bence bir hata. Gerekirse bir o kadar daha koyabilecekseniz bunu da göz önünde bulundurmalısınız. Zira hayat sürprizlerle dolu ne ile karşılaşacağınızı bilemezsiniz. Şimdi benim söylemek istediğim şu, daha önce yapılmış şeylerle bir yerlere gelemezsiniz. Biraz olsun özgün bir fikre ihtiyacınız var. Önce oturup bunu bir düşünün. Bence öyle "e-ticaret scripti yazdır sat" tarzı şeylere kulak asmayın pek fazla. Sonuçta buradaki "yazdır" kelimesi bunun sizin işiniz olmayacığını gösteriyor. Bu bir "-"dir benim gözümde. Sonuç olarak Çin'li bir firmayla anlaşarak marka bastırıp Türkiye'ye telefon bile getirebilirsiniz. Sonuçta burada önemli olan perakende satıcılar ile anlaşmak. Bu konuda General Mobile'ı örnek alabilirsiniz. Tabii bu iş için 75-100 binden biraz daha fazlası gerekecektir çünkü burada reklam da önemli bir etken. Yapılabilecek çok fazla şey var. Burada önemli olan neler yapılabileceği değil sizin ne yapmak istediğiniz. Bilişim sektörü demişsiniz ama bahsettiğiniz alan belki de en geniş sınırlara yayılmış olan sektör. Yazımı değerli bulursanı ve yahut bulmazsınız orası beni pek alakadar etmez ancak bu kadar uzun yazmamın sebebi böyle bir parayla benim bile yapabileceğim bir çok projem olmasına rağmen bu paraya sahip birinin hata yapmasını istemem. Çünkü bu uygulayacağınız başarılı bir projenin bizlerden de esirgenmesine yol açar.

zyx zyx bn Msa gbi drenrkn Ra’lra Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek N/A
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Z** B**
  • Mesajlar 418
  • Beğeniler 137 / 133
  • Ticaret 11, (%100)

nettebilgi adlı üyeden alıntı

50 tane tosun al kurban bayramı yaklaşıyo

sesli güldüm :D

baranos baranos WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Journalist
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 1621
  • Beğeniler 419 / 197
  • Ticaret 5, (%80)
*Öncelikle elbette profesyonel kişiden destek almak 1. planınız olmalı ki okuduklarımdan da bunu yapacağınızı anladım.

*Konuyu okuyunca arkadaşların iyi düşünmeden hemen yazdıklarını fark ettim ciddi bir konuda ciddi bir tavsiye istiyorsunuz iyi düşünmek, yanıtlamak, yönlendirmek lazım.

* Benim kişisel fikrim olarak küçük bir datacenter açabilirsiniz yani hosting işine girebilirsiniz ancak klasik, klişe bir sistem ve site olarak değil daha farklı yenilikçi bir iş fikriyle ki planlamanızın iyi yapılması lazım ondan dolayı acele etmeyiniz ve düşünün, düşünün ve tekrar düşünün.

Başarılar...

sevdagemisi sevdagemisi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / K
  • Meslek bilgisayar mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** C**
  • Mesajlar 106
  • Beğeniler 16 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Ben boyle seylere inanmiyorum . Kimse kusura bakmasin ama o kadad paran olsa burada akil aramazsin. Sadece hepsi palavra.
isousluer

kişi bu mesajı beğendi.

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)
Açıkçası ben de bu tarz konulara inanmıyorum. İnanasım gelmiyor. Düşünsene yaklaşık 250 bin lira bütçen var forumda hangi işe gireyim diye konu açıyorsun. Dalga mı geçiyorsun adamla derler.
baranos sevdagemisi

kişi bu mesajı beğendi.

ermaneray ermaneray proje danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek satınalma/proje danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)

krm adlı üyeden alıntı

Adama neden kuzenine hosting almıyorsun diye hesap sordular resmen :D

:-) gelipte neden 75.000 tl değilde 75.000 usd paran var diye soracak halim yok tl değilde direk dolar bu kadarı fazla:-)
Ben inanmiyorum bu kadar yüksek mebla param var ne yapayim diye konu açan yeni üyelere ki senaryo bariz çakma
ve bu foruma yakışmayan konular bu tarz konulardır iyi niyetli forum arkadaşlarımın zamanını kimse çalmamali.

Kuzeni 15 yaşında ise neden profil yaşı 19 oluyor herşey ofsayt bilmem anladın mı :-)
baranos

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al