wmaraci reklam

Seo çalışması yaptırmak ne işe yarar

24 Mesajlar 2.268 Okunma
wmaraci reklam

Ozzyfb Ozzyfb ozancorumlu.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 1121
  • Beğeniler 277 / 210
  • Ticaret 2, (%100)

bergamadan adlı üyeden alıntı

Seo çalışması yaptırmak gercekten siteyi uçururmu sizce. Günlük ziyaret sayısı 5000 veya 10000 leri bulabilirmi seo çalışması sonrası yoksa bu rakamlar hayalmi

Ek Olarak: Tbm oranı bencede gayet iyi bir tıklamaya su anda 2.50 Tl veriyor mesala 10 tıklama olsa günde 25.00Tl fena değil bence

SEO uzmanıyım diyenden uzak dur hocam. Ben çok hikayeler duydum, buralarda da çok ağlayanlar gördüm şöyle paramı kaptırdım diye. Çöp sitelere backlink verip, daha sonra SEO için verdiği parayı bir de backlinkleri sildirmek için ödüyorlar :)

SEO denen şeyi kendiniz araştırın. Gayet kendiniz de bir çok şeyi yapabilirsiniz. Param yok bana koymaz diyorsanız lafım yok. Ama böyle bir durum yoksa SEO adı altında sizin çok hoşunuza gidecek ve heveslendirecek, özellikle de 'garanti' vaatlerden uzak durmanızı tavsiye ederim.

En iyi SEO cuyum diyen bile karşınıza çıksa, hakikaten de işinin ehli dahi olsa, siz 1 yıl çalışıp ayrılacaksınız, daha sonra siteniz ile baş başa kalacaksınız ve zamanda tüm yapılan çalışma çöp olacak.

Yok ben illa da SEO yaptırıcam diyorsanız da çok fazla ve 'gerçek' referansı olan, kurumsal olan insanlarla çalışın. Nickinde seocu, seo uzmanı, seo bizim işimiz vs. yazan herkese güvenmeyin.

Lafım işini namusuyla yapan SEO culara değil. Fakat ne yazık ki bu alemde bu sayı bir hayli az.

Aylık 150k+ Tekil Özgün Eğitim Sitesi Reklam/Tanıtım Yazısı

http://goo.gl/YZb0E2
wmaraci
reklam

GuestLion GuestLion WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirme
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 852
  • Beğeniler 340 / 340
  • Ticaret 39, (%100)
Siz siz olun arkadaşların dediği gibi her seocuya para kaptırmayın. Kurumsalız diyen herkesede inanmayın. Üstelik aradım açmadılar cepten mesaj attım linkleri silme bir ay müsade et ödemeni yapayım dedim. Gelen cevap kaybol oldu.

Kalite yönetim sistemi danışmanlığı yapan firmaya böyle makale olur mu?

BertugErdem BertugErdem Eski Nick: KingStar Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Creative Director
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 2665
  • Beğeniler 418 / 579
  • Ticaret 113, (%100)

adlbelge adlı üyeden alıntı

Ben aynı problemi yaşadım şahsen. Elit medya ile anlaştık sözleşmede yaptık. Rapor göndereceğiz denildi gelmedi. Bir kaç kez ben ısrarla rapor istedim göndermediler. Sonra ahrefsten backlinkleri ve makaleleri incelediğimde çöp makalelerin düzgün olmayan paravan sitelerde yayınlandığını gördüm. Çalışmayı durdurdum ücretin kalan yarısını ödemedim. Eklenen tüm linkleri bir günde sildiler sitemle başbaşa kaldım. Aynen sizin dediğiniz gibi oldu yani. Şimdi mi adam gibi kendi işimi kendim yapıyorum. Okunacak hit getirecek yazılar yazıyorum. Siteme özgün içerik ekliyorum.

Siz siz olun arkadaşların dediği gibi her seocuya para kaptırmayın. Kurumsalız diyen herkesede inanmayın. Üstelik aradım açmadılar cepten mesaj attım linkleri silme bir ay müsade et ödemeni yapayım dedim. Gelen cevap kaybol oldu.

Yani elit medya gibi firmalara seo yaptırıırsanız site tamamen onların eline geçer. İleride anlaşamazsanız anında linkleri silerler sizde zorda kalırsınız. Başta sitemin yükseldiğini görünce sevinmiştim lakin o makaleleri müşterilerim görse piyasaya çıkamam. Bizim sektörümüz evden eve nakliye veya medyum sitesi gibi değil,

Kalite yönetim sistemi danışmanlığı yapan firmaya böyle makale olur mu?

Şikayetlerinizi gerçekleştirmelisiniz diye düşünüyoruz. Diğer arkadaşlarımızın başı yanmasın.

BigSEO BigSEO Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Engineering
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 52 / 621
  • Ticaret 54, (%94)
Backlink paketleri mantığını artık herkesin bırakması gerekiyor. Ne saçma bir durum ? Bir site PR5 olacak oradan tanıtım yazısı satacak kurnaz insanlar. O siteye zaten daha önce 100 link çıkışı olmuş neye yarar? Kısacası backlink paketiyle çalışan sözde SEOculardan uzak durmanı tavsiye ederim. Uzun soluklu olmayan SEO'dan da hayır bekleme.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al