freelance iş ilanları

Eşcinsel Evlilik Artık Amerika'da Yasal!

68 Mesajlar 11.093 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

anonymated anonymated Webnoloji.net Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Teknoloji ve Psikoloji
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 2005
  • Beğeniler 1489 / 657
  • Ticaret 15, (%100)

digi dükkan adlı üyeden alıntı

Eşcinsel hayvanları nasıl açıklayacaksınız peki? Sonuçta eşcinsel hayvanlarda var ve hayvanların eşcinselliği tercih edecek kadar düşünme yetileri yok. Ayrıca hayvanlar içgüdüsel davranışlar sergilerler ve içgüdüsel davranışlarda doğduğu ilk günden beri onunladır, doğar doğmaz nefes almak gibi.

Hayvanların düşünme yetisi olmadığını simdi daha iyi anladım desem ayıp olacak. Hayvanlar yapıyor diye normal olmaz kardeşim.

wmaraci
reklam

digidukkan digidukkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1194
  • Beğeniler 1 / 269
  • Ticaret 5, (%100)

anonymated adlı üyeden alıntı

Hayvanların düşünme yetisi olmadığını simdi daha iyi anladım desem ayıp olacak. Hayvanlar yapıyor diye normal olmaz kardeşim.

Size yazmadığım mesajlara sürekli cevap verme ihtiyacı duyuyorsunuz. O gereksiz mesajlarınızı lütfen kendinize saklayınız. Seviyenizden dolayı açıkcası artık sizi ciddiye almıyorum. Hayatım boyunca seviyesiz insanlarla iletişim kurmaktan kaçındım. Ayrıca ben sizin kardeşiniz değilim, haddinizi bilin.

contentwriter contentwriter Kendi halimdeyim Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kendi halimdeyim
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)

Eşcinsel hayvanları nasıl açıklayacaksınız peki? Sonuçta eşcinsel hayvanlarda var ve hayvanların eşcinselliği tercih edecek kadar düşünme yetileri yok. Ayrıca hayvanlar içgüdüsel davranışlar sergilerler ve içgüdüsel davranışlarda doğduğu ilk günden beri onunladır, doğar doğmaz nefes almak gibi.

Hayvanlar konusunda bir bilgim yok.
Ayrıca insanlar eşcinsel eğilimli doğabilir. Biyolojik etkilerden de kaynaklanıyor demiştim. Şayet bu kişi Allah'ın varlığına inanıyorsa tedavi görebilir, tedavi görmeden bu şekilde yaşar ve ölür, ilişkiye girip günah işler veya insanları taciz/tecavüz edip lanetlenir.
anonymated

kişi bu mesajı beğendi.

anonymated anonymated Webnoloji.net Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Teknoloji ve Psikoloji
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 2005
  • Beğeniler 1489 / 657
  • Ticaret 15, (%100)

Size yazmadığım mesajlara sürekli cevap verme ihtiyacı duyuyorsunuz. O gereksiz mesajlarınızı lütfen kendinize saklayınız. Seviyenizden dolayı açıkcası artık sizi ciddiye almıyorum. Hayatım boyunca seviyesiz insanlarla iletişim kurmaktan kaçındım. Ayrıca ben sizin kardeşiniz değilim, haddinizi bilin.

Konuda içinde hayvan geçen ilk mesaj benimdi. Dolayısıyla eşcinsel hayvanlardan bahsettiğiniz anda mesajı üstüme alinmam gayet normal. Ben de seviyesiz insanlarla tartışmayı sevmem ama maalesef laf anlatmak zor oluyor bazen.

wmaraci
wmaraci

FilmleriTV FilmleriTV WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

İsa adlı üyeden alıntı

Ayrıca insanlar eşcinsel eğilimli doğabilir. Biyolojik etkilerden de kaynaklanıyor demiştim. Şayet bu kişi Allah'ın varlığına inanıyorsa tedavi görebilir, tedavi görmeden bu şekilde yaşar ve ölür, ilişkiye girip günah işler veya insanları taciz/tecavüz edip lanetlenir.

Eşcinselliğin başarı gösteren bir tedavisi mevcut mu şuan?

digidukkan digidukkan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Meslek
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1194
  • Beğeniler 1 / 269
  • Ticaret 5, (%100)

İsa adlı üyeden alıntı

Forum içerisindeki diğer konularda da, Tanrı'nın yarattığından farklı bir hale gelmek, isyan etmektir deniyordu. Nasıl yaratıldıysan öyle yaşa. Yada kadın olarak doğup, kendini erkek gibi hissedip ameliyat ile kısmi olarak erkek olup, kadınlarla birlikte olma durumunu nasıl açıklıyorsunuz? Sonuçta ortada kadın kadına yada erkek erkeğe durumu söz konusu değil. Kendini erkek gibi hisseden birisi ile kendini bayan gibi hisseden iki kişinin ilişkisi söz konusu. Din ile ilgili açılan her konuya mesaj atıyorsunuz da, inanacağımdan değil de, genel kültür olsun diye o muhteşem dini bilgilerinizden faydalanmak istiyorum.

contentwriter contentwriter Kendi halimdeyim Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Kendi halimdeyim
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 4130
  • Beğeniler 1136 / 1842
  • Ticaret 21, (%100)

FilmleriTV adlı üyeden alıntı

Eşcinselliğin başarı gösteren bir tedavisi mevcut mu şuan?

Geçmişte denenmiş birkaç başarısız yöntem dışında bu konuda da bilgim yok ancak denenebilir. Ya da dediğim gibi bu insan ilişki yaşamadan hayatını sürdürebilir.

MaMiFilm MaMiFilm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazar
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 558
  • Beğeniler 55 / 139
  • Ticaret 0, (%0)
Eşcinsellik bir hastalıktır ve tedavi yöntemlerinin araştırılması gerekmektedir. Başarılı bir tedavi yöntemi yok diye bu hastalık değil demek yanlış olur. O zaman kanserinde bir tedavisi yok diye hastalık değil dememiz gerekiyor. Eşcinsellik fiziki bir hastalık olmasa da hormonların normal çalışmamasından kaynaklanmaktadır. Bugün normal bir eşcinsel olmayan bireye kadınsal duyguları arttıran hormon enjekte ederseniz bu insan bir süre sonra eşcinsel eğilimi gösterecektir. Bu durumu hastalık olarak değilde seçim olarak göstermek çok yanlış bir seçimdir. Yine de bu konuda fazla tartışmanın bir anlamı yok, zira herkes katı düşüncelerinden asla taviz vermiyor. Tüm bunların gerçek cevaplarını ahirette alacağız, o zaman neyin doğru neyin yanlış olduğu gün gibi ortaya çıkacaktır.

Profesyonel makale hizmeti için iletişime geçebilirsiniz.

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)
İnanmayan insanlar istediği gibi düşünebilir eşcinsellik konusunda. Ama benim inancım üzerinden de bana laf söyleyemez. Adı üstünde, inanç. Bunu idrak edemeyecek kadar beyinsiz bir insan yoktur diye düşünüyorum forumda.

Müslüman olup da eşcinselliğe hoşgörü ile yaklaşan insanlar için birkaç şey söylemek istiyorum. Öncelikle böyle bir şeyi hoşgörü ile karşılıyorsanız imanınızı tekrar sorgulamanız gerek. İslam inancına göre bu yüzden helak olmuş bir kavim mevcuttur. Hiç boş yere İslam'ı ılımlaştırmaya çalışmayın.

Hristiyanlık'ta da eşcinsel ilişki yanlış diye biliyorum.

Ayrıca ilk sayfada özgürlük adı altında ensest ilişkiye de saygı gösterin demeye başlarlar yakında diye bir mesaj yazmıştım. Kimse de çıkıp o kadar da değil dememiş. :)
YasinErgul MaMiFilm konusal

kişi bu mesajı beğendi.

FilmleriTV FilmleriTV WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

isousluer adlı üyeden alıntı

İnanmayan insanlar istediği gibi düşünebilir eşcinsellik konusunda. Ama benim inancım üzerinden de bana laf söyleyemez. Adı üstünde, inanç. Bunu idrak edemeyecek kadar beyinsiz bir insan yoktur diye düşünüyorum forumda.

Müslüman olup da eşcinselliğe hoşgörü ile yaklaşan insanlar için birkaç şey söylemek istiyorum. Öncelikle böyle bir şeyi hoşgörü ile karşılıyorsanız imanınızı tekrar sorgulamanız gerek. İslam inancına göre bu yüzden helak olmuş bir kavim mevcuttur. Hiç boş yere İslam'ı ılımlaştırmaya çalışmayın.

Hristiyanlık'ta da eşcinsel ilişki yanlış diye biliyorum.

Ayrıca ilk sayfada özgürlük adı altında ensest ilişkiye de saygı gösterin demeye başlarlar yakında diye bir mesaj yazmıştım. Kimse de çıkıp o kadar da değil dememiş. :)

Eşcinsellik ile ensestliği bir tuttuğunuz için kimse cevap yazmaya zahmet etmemiştir.

wmaraci
Konuyu toplam 5 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 5 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al