freelance iş ilanları

Eşcinsel Evlilik Artık Amerika'da Yasal!

68 Mesajlar 11.062 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)

FilmleriTV adlı üyeden alıntı

Eşcinsellik ile ensestliği bir tuttuğunuz için kimse cevap yazmaya zahmet etmemiştir.

Mevzu ikisini bir tutma mevzusu değil. Okuduğunu anladıktan sonra cevap verirsen sevinirim. :)

wmaraci
reklam

FilmleriTV FilmleriTV WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

isousluer adlı üyeden alıntı

Mevzu ikisini bir tutma mevzusu değil. Okuduğunu anladıktan sonra cevap verirsen sevinirim. :)

Ensest ilişki ile eşcinselliğin anormallik ve ahlak dışılığını bir tutmuyorsunuz yani? O zaman sormazlar mı adama neden örnek veriyorsunuz diye:p

• Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)

Ensest ilişki ile eşcinselliğin anormallik ve ahlak dışılığını bir tutmuyorsunuz yani? O zaman sormazlar mı adama neden örnek veriyorsunuz diye:p

Anlamamakta ısrar etmeye devam. :) İlla kelime kelime mi açıklayayım? Özgürlük adı altında her türlü şey hoş görülmeye başlanır yakında. Mevzu buydu. Hani bunu da anlamadıysan senin için yapabileceğim bir şey yok.

• Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

isousluer adlı üyeden alıntı

Anlamamakta ısrar etmeye devam. :) İlla kelime kelime mi açıklayayım? Özgürlük adı altında her türlü şey hoş görülmeye başlanır yakında. Mevzu buydu. Hani bunu da anlamadıysan senin için yapabileceğim bir şey yok.

Siz düşündüğünüzü doğrudan söyleyemiyorsunuz zannımca. Özgürlük altında hoş karşılanabilecek şeyler vardır karşılanamayacak olanlar vardır. Bunu ikimiz de kabul ediyoruz. Ama siz araya "enseste de saygı gösterirsiniz yakında" yazıp sonrasında ama ben ikisini bir tutmuyorum ki ya:) derseniz orda bir sıkıntı vardır. Verdiğiniz örnek yanlıştır. Ne demek istediğinizi ikimizde biliyoruz sonradan çark etmenize gerek yok. Sizin nasıl bir düşünce yapınız olduğunu hepimiz biliyoruz.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)

Siz düşündüğünüzü doğrudan söyleyemiyorsunuz zannımca. Özgürlük altında hoş karşılanabilecek şeyler vardır karşılanamayacak olanlar vardır. Bunu ikimiz de kabul ediyoruz. Ama siz araya "enseste de saygı gösterirsiniz yakında" yazıp sonrasında ama ben ikisini bir tutmuyorum ki ya:) derseniz orda bir sıkıntı vardır. Verdiğiniz örnek yanlıştır. Ne demek istediğinizi ikimizde biliyoruz sonradan çark etmenize gerek yok. Sizin nasıl bir düşünce yapınız olduğunu hepimiz biliyoruz.

Valla hiç çekinmeden ne düşünüyorsam söylüyorum. :) Hiç sonradan çark etme durumu yok. Ha olur da ben yanlış bir şey söylemişimdir sonrasında bizzat o arkadaştan özür diler, helallik isterim. Yapmadığım bir şey değil, gocunmam bundan da. Bu konuda düşüncelerim de kesin ve nettir. Kimin ne düşündüğünü herkes biliyor. Sıkıntın olmasın. Anlama kapasitemizi geliştirirsek böyle sorunlar çıkmaz.

Juzk Juzk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 1197
  • Beğeniler 66 / 300
  • Ticaret 66, (%100)

digi dükkan adlı üyeden alıntı

Forum içerisindeki diğer konularda da, Tanrı'nın yarattığından farklı bir hale gelmek, isyan etmektir deniyordu. Nasıl yaratıldıysan öyle yaşa. Yada kadın olarak doğup, kendini erkek gibi hissedip ameliyat ile kısmi olarak erkek olup, kadınlarla birlikte olma durumunu nasıl açıklıyorsunuz? Sonuçta ortada kadın kadına yada erkek erkeğe durumu söz konusu değil. Kendini erkek gibi hisseden birisi ile kendini bayan gibi hisseden iki kişinin ilişkisi söz konusu. Din ile ilgili açılan her konuya mesaj atıyorsunuz da, inanacağımdan değil de, genel kültür olsun diye o muhteşem dini bilgilerinizden faydalanmak istiyorum.

O kadar boş konuşuyorsun ki bir dediğin diğerini tutmuyor.
Hem milletin görüşüne saygı duymak zorundasınız diyorsun hemde "DİN" düşüncesiyle yargılamayın herşeyi diyorsun.
Benim neyi nasıl yargılayacağım sana mı kaldı ?
İstediğim düşünceyle yargılarım.
Konuya gelince bu bir seçim değildir.Bu bir hastalıktır,takıntıdır.
anonymated

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

tayfun29 adlı üyeden alıntı

O kadar boş konuşuyorsun ki bir dediğin birini tutmuyor.
Hem milletin görüşüne saygı duymak zorundasınız diyorsun hemde "DİN" düşüncesiyle yargılamayın herşeyi diyorsun.
Benim neyi nasıl yargılayacağım sana mı kaldı ?
İstediğim düşünceyle yargılarım.
Konuya gelince bu bir seçim değildir.Bu bir hastalıktır,takıntıdır.

Doktorsunuz sanırım?

anonymated anonymated Webnoloji.net Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Teknoloji ve Psikoloji
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 2005
  • Beğeniler 1489 / 657
  • Ticaret 15, (%100)
Doların yükselmesi ekonomimizi kötü etkiler. Evet maliye bakanıyım.

Juzk Juzk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 1197
  • Beğeniler 66 / 300
  • Ticaret 66, (%100)

Doktorsunuz sanırım?

Yazınız art niyet görüşüyle yazılmış gibi geliyor bana.
Bu yazımdan doktor olduğumu çıkardıysanız,
Uzayda yörüngeler var dediğimde astronot olduğumu sanmamanız için astronot değilim doktor da değilim yazayım.
anonymated

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

anonymated adlı üyeden alıntı

Küçükken grip olduğunu anlayan valideniz doktor muydu? Doktor olmak gerekmez bunu anlamak için.

tayfun29 adlı üyeden alıntı

Yazınız art niyet görüşüyle yazılmış gibi geliyor bana.
Bu yazımdan doktor olduğumu çıkardıysanız,
Uzayda yörüngeler var dediğimde astronot olduğumu sanmamanız için astronot değilim doktor da değilim yazayım.

Bu kadar önemli bir konuda bu hastalıktır demek için bir vasfınızın olması gerekir. Griple bir tutuyorsanız bunu vay halinize.

Bizim insanımız her konuda en iyi ben bilirim havasında konuşmaya bayılır. Bilimsel olarak kanıtlanmamış kanıtlanmayı bırak anti tezleri olan bir düşünceyi böyle özgüvenli şekilde dile getiriyorsanız kesinlikle doktor olmalısınız.

Böyle şey olmaz arkadaşlar. Herkes bilgili olduğu konuda kesin konuşsun. İnsanları hasta diye yaftalamaya gerek yok. Lütfen biraz daha hassas olalım. Ben doğru bulmuyorum dersin eyvallah, dinimce büyük günahtır dersin eyvallah. Ancak böyle hasta damgası vurmak 19 yaşında bir gencin haddine değil, bu işin eğitimini alıp bilimsel araştırma yapmayan kimsenin haddine değil.

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al