wmaraci reklam
lidertakipci

Yurtdışı-Gezi Sitesi Düşüncesi

21 Mesajlar 1.694 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Terrible Terrible Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek İhracat
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 58
  • Beğeniler 20 / 6
  • Ticaret 4, (%75)
Merhaba arkadaşlar

Yaklaşık 25 yıldır ihracat ile uğraşıyorum. Aklınıza bile gelmeyecek adını sadece bir kaç kez duymuş olabileceğiniz ülkeler de dahil olmak üzere 60 dan fazla ülkeye ziyarette bulundum.
Şu anda çalışmadığımdan bol bol vaktim var ve bu vakti bu ülkelere gitmek isteyenlere yardımcı olup yol gösterebilecek bir site yapmayı düşünüyorum. Elimde bol bol döküman ve resim var
Bu ülkelerde ne yenir, nerelere gidilir, gece hayatı, ülkenin doğal güzellikleri vs konularının ülkeler bazında işlendiği bir site olacak (İngilizce-fransızca ve türkçe hazırlayacağım)

Bu konuda ücretli-ücretsiz hangi sistemleri/temaları kullanabilirim bana yardımcı olabilir misiniz?

Ek Olarak: Mobil cihazlarda da mutlaka çalışmalı ve mobil ile girişleri m.siteadı.coma otomatik yönlendirmeli

wmaraci
reklam

Blacksheep Blacksheep .NET Developer Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 2074
  • Beğeniler 60 / 532
  • Ticaret 10, (%100)
Wordpress ücretsiz sistemi ile Theme Forest'den aldığınız bir tema işinizi fazlası ile görecektir.Teknik destek için detaylar ile birlikte pm atabilirsiniz.
Terrible

kişi bu mesajı beğendi.

CivanDemir CivanDemir Merhaba Dünya Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Teknisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** D**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 330 / 389
  • Ticaret 14, (%100)
Çok güzel bir site olur.. Bunun için en mükemmel altyapı wordpress'dir bence.. Eğer ücretsiz ve kaliteli bir altyapı arıyorsanız blogger'ı da kullanabilirsiniz. O tarz site için bence blogger'da uygun olur. Varsayılan temalardan birini kullanabilirsiniz. Blog teması iyi gidecektir
Terrible

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 24.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek İhracat
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 58
  • Beğeniler 20 / 6
  • Ticaret 4, (%75)
Wordpress hiç kullanmadım. Bu konu(veya buna benzer) ile alakalı kullanıldığı bir site biliyor musunuz?

wmaraci
wmaraci

Blacksheep Blacksheep .NET Developer Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 2074
  • Beğeniler 60 / 532
  • Ticaret 10, (%100)

Terrible adlı üyeden alıntı

Wordpress hiç kullanmadım. Bu konu(veya buna benzer) ile alakalı kullanıldığı bir site biliyor musunuz?

Muhakkak bulabilirsiniz hocam Wordpress büyük bir geliştirici kitlesi tarafından sürekli geliştirilen bir sistem ve aşırı fazla sitede kullanılıyor :)

• Üyelik 24.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek İhracat
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 58
  • Beğeniler 20 / 6
  • Ticaret 4, (%75)
Teşekkürler hızlı cevabınız için hazır vaktim boşken bir araştırayım. Yaklaşık olarak 1000 resim ve 250 yazı eklemeyi düşünüyorum ilk etapta

• Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Teknisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** D**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 330 / 389
  • Ticaret 14, (%100)

1-2 tane görmüştüm fakat şuan alan adresleri aklımda değil. Bence sizin için en uygunu blogger olacaktır. Başlangıç için iyi bir seçim. Bi' alan adı (domain) alın ve blogger'da kurduğunuz bloğa yönlendirin. Hem ücretsiz hemde Google altyapısına sahip olduğu için sağlam bir sistem.. Eğer daha önce wordpress kullanmadıysanız , ilk kullanışınız da biraz teknik sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

• Üyelik 24.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 51 / E
  • Meslek İhracat
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 58
  • Beğeniler 20 / 6
  • Ticaret 4, (%75)

Civan Demir adlı üyeden alıntı

1-2 tane görmüştüm fakat şuan alan adresleri aklımda değil. Bence sizin için en uygunu blogger olacaktır. Başlangıç için iyi bir seçim. Bi' alan adı (domain) alın ve blogger'da kurduğunuz bloğa yönlendirin. Hem ücretsiz hemde Google altyapısına sahip olduğu için sağlam bir sistem.. Eğer daha önce wordpress kullanmadıysanız , ilk kullanışınız da biraz teknik sıkıntılar yaşayabilirsiniz.

Daha önce ne blogger ne de WP kullandım

• Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Teknisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** D**
  • Mesajlar 1500
  • Beğeniler 330 / 389
  • Ticaret 14, (%100)

Daha önce ne blogger ne de WP kullandım

Dediğim gibi; Wordpress kullanmadıysanız ilk aşamada sıkıntı yaşarsınız satın aldığınız hosting'i yapılandırırken v.s.. Burada ki hemen hemen herkes eminim ilk de blogger ile başlamıştır. Teknik sorun yaşamazsınız ve size lazım olacak her özelliği barındırır. Aslında wordpress'de sorun yaşamazsınız, hosting firmanızla veya arada bir oluşacak olan ufak tefek hatalar,aksilikler size sıkıntı yaratır. Çünkü wordpress'i hosting sunucu üzerinde barındıracağınız için biraz daha teknik bilgi gerektirir.

armoniy armoniy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mimarlık Adayı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 975
  • Beğeniler 227 / 270
  • Ticaret 2, (%50)
uzakrota.com : var böyle ama tuar

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al