wmaraci reklam
lidertakipci

Navy SEO olarak SORULARINIZA CEVAP veriyoruz! (Ücretsiz)

508 Mesajlar 57.467 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

brkltprmk brkltprmk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Pöh
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 875
  • Beğeniler 67 / 163
  • Ticaret 11, (%100)

KingStar adlı üyeden alıntı

Merhaba yukarıdaki arkadaşa yazdığımız yöntem uygulanabilir;

Sitenizi inceledikten sonra söyleyebileceğimiz cevap şudur; Konularınızı öne çıkartma ağırlıklı gitmelisiniz. Konularınıza sosyal medya, forum çalışmaları ve ufak paravan siteleri ile desteklediğiniz'de ön sıralara çıkabilir ve konularınız'dan verim alabilirsiniz. Biraz zahmetli ama etkili olacaktır.

Yabancı siteler için seo önerileriniz

yazı içi resim kullanma
benzer başlık-özgün başlık
Hitlendirme için neler yapılabilir vs vs vs.

wmaraci
reklam

EhliKeyf EhliKeyf WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Muhasebeci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** I**
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 5 / 2
  • Ticaret 8, (%100)
Merhaba hocam, Öncelikle böyle bi hizmet verdiğiniz için tşkler. Benim film ve dizi sitemi kontrol edermisiniz, sizce artı ve eksileri nelerdir. Anahtar kelimeler ve alexa yükseliyor sürekli ama hitler artmıyor bir türlü. Sizin tavsiyeniz site içimi site dışımı nasıl bi seo uygulamamız gerekiyor? Film sitesi

Stero0 Stero0 Sadness Prisoner Kullanıcı
  • Üyelik 18.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 534
  • Beğeniler 99 / 118
  • Ticaret 3, (%100)
Alan adım yabancı fakat içerik Türkçe olacak. Kozmetik ürün kullanımı, sağlık bilgileri üzerine site. Alan adımda "cosmetic" kelimesi geçiyor. Böyle bir sitede rekabet açısından ve içerik açısından nasıl bir yol izlenmeli seo için ?
Bu arada böyle bir hizmet verdiğiniz için teşekkür ederim.

3dk. Her anına değer: https://youtu.be/NTf9kn5w3kI

omare omare yazilim.net Kullanıcı
  • Üyelik 14.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** U**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
merhaba dostum bu site için ne yapılmalı ne eksik çünkü anahtar kelimelerim googlede ilk 100de değil ve gerçekten psikolojim bozulacak.

Http://forumyazilim.net

wmaraci
wmaraci

aaksu aaksu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 310
  • Beğeniler 3 / 62
  • Ticaret 3, (%100)
Merhabalar. Bir sitem hakkında danışmak istiyorum. Sitenin 2. sahibiyim. Site 2010 yılında açılmış. org domaini com a geçilmiş 3.5 sene önce. yani yaklaşık 3.5 senedir varolan bir site. içerisinde 900 den fazla özgün yazı var. fakat son 1.5-2 senedir inaktif kalmış. Şuan anahtar kelimelerin hepsinde ilk sayfada nerdeyse. ben de aldım alalı düzenli yazı girişi vs yapıyorum fakat hit konusunda sıkıntılarım var. daha fazla hit almak için nasıl bir çalışma yapmalıyım? benim sitemle alakalı sitelerden tanıtım yazısı mı yoksa banner alanı falan mı kiralamalıyım? hangisi daha faydalı olur? backlink paketi satanlar, forum tanıtımları yapanlar veya sosyal medya tanıtımı yapanlardan hangileri bana daha fazla fayda sağlar? Dediğim gibi sıralama sıkıntım yok. o konuda zarar verecek bir çalışma yaptırmak istemiyorum. hitimi artıracak bir çalışmaya ihtiyacım var. Cevabınız için şimdiden teşekkürler.

BertugErdem BertugErdem Eski Nick: KingStar Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Creative Director
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 2665
  • Beğeniler 418 / 579
  • Ticaret 113, (%100)

SunucuBilgim adlı üyeden alıntı

Hocam Wordpress kurulu güncel ve özgün bloglar için, plugin haricinde SEO için başlıca önerecekleriniz nelerdir ? Plugin olmadan SEO yapılabilir mi ? Nasıl yapılı ? :) Şimdiden teşekkür ederim hocam ilgi ve öneminiz için

Hocam zaten Wordpress otomatik kod sistemi kullanmaktadır. Açıklamalar vb gibi olaylarda eklenti harici yapılmıyor diye biliyorum.

heaton11 adlı üyeden alıntı

Hocam öncellikle diğer yorumları kontrol etmedim.Soracağım soru daha evvel sorulmuşsa kusura bakmayın.Sorum; domain ismini uzatmanın bize seo açısından ne kadar zarar vereceği yani x alan adıyla tüm domainler alınmışsa xnet.com şeklinde bir domain almanın seo açısından sakıncası nedir?

Hiç bir sakıncası yoktur.

satlas adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar ana siteme alt domain olarak forum.anasite.com şeklinde açtım fakat ana sitedeki makalelerimi forumdada yayınlıyorum.Bu durumda kopyacı durumu oluşuyor.

Forum sitesi 10 aylık Üyelerimiz Şimdiye Kadar 1,052 Konuda 8,189 Adet Mesaj Yollamışlardır. Toplam Kayıtlı Kullanıcı: 1,715 Kişi

Bir kaç tanıtım yazısıda verdiydim.

Şu aşamada forumu com/forum şekline döndürürsem seo açısından her iki durumu gözetirsek karlımı olurum yoksa zararlımı olurum ?

Hocam subdomain açılınca yeni bir index açılır. O yüzden o duruma düşmüşsünüz. Bence forumu komple bir temize çıkarın, temizleyin. Ondan sonra taşıma işlemi yaparsınız.

brkltprmk adlı üyeden alıntı

Yabancı siteler için seo önerileriniz

yazı içi resim kullanma
benzer başlık-özgün başlık
Hitlendirme için neler yapılabilir vs vs vs.

Bol bol tanıtım yazısı alarak ve sosyal medyayı iyi kullanarak yapılabilir.

Ehli Keyf adlı üyeden alıntı

Merhaba hocam, Öncelikle böyle bi hizmet verdiğiniz için tşkler. Benim film ve dizi sitemi kontrol edermisiniz, sizce artı ve eksileri nelerdir. Anahtar kelimeler ve alexa yükseliyor sürekli ama hitler artmıyor bir türlü. Sizin tavsiyeniz site içimi site dışımı nasıl bi seo uygulamamız gerekiyor? Film sitesi

Biz teşekkür ederiz. Film ve dizilerinizi bol bol paylaşarak hatta webmaster forumlarında paylaşarak hit aldırtmaya çalışın. Ondan sonra film ve dizilerinizin başlıklarını Google'da çıkartmaya çalışın.

Emirhan ATICI adlı üyeden alıntı

Alan adım yabancı fakat içerik Türkçe olacak. Kozmetik ürün kullanımı, sağlık bilgileri üzerine site. Alan adımda "cosmetic" kelimesi geçiyor. Böyle bir sitede rekabet açısından ve içerik açısından nasıl bir yol izlenmeli seo için ?
Bu arada böyle bir hizmet verdiğiniz için teşekkür ederim.

Hocam önerimiz Türkçe alan adı. Biraz daha ek çalışmalar yaparak domain eksiğini kapatabilirsiniz.

Sosyal medya, paravanlar, tanıtım yazıları vb işlemler önerebiliriz. ( Daha detaylı anlamak için önceki cevapları kontrol ediniz. )

omare adlı üyeden alıntı

merhaba dostum bu site için ne yapılmalı ne eksik çünkü anahtar kelimelerim googlede ilk 100de değil ve gerçekten psikolojim bozulacak.

Http://forumyazilim.net

Hocam zaten o kadar kolay olsaydı biz seo hizmeti sağlamazdık. Sosyal medya, paravan sistemleri kurarak bir nebzede olsa yükseltme şansınız mevcut.

aaksu adlı üyeden alıntı

Merhabalar. Bir sitem hakkında danışmak istiyorum. Sitenin 2. sahibiyim. Site 2010 yılında açılmış. org domaini com a geçilmiş 3.5 sene önce. yani yaklaşık 3.5 senedir varolan bir site. içerisinde 900 den fazla özgün yazı var. fakat son 1.5-2 senedir inaktif kalmış. Şuan anahtar kelimelerin hepsinde ilk sayfada nerdeyse. ben de aldım alalı düzenli yazı girişi vs yapıyorum fakat hit konusunda sıkıntılarım var. daha fazla hit almak için nasıl bir çalışma yapmalıyım? benim sitemle alakalı sitelerden tanıtım yazısı mı yoksa banner alanı falan mı kiralamalıyım? hangisi daha faydalı olur? backlink paketi satanlar, forum tanıtımları yapanlar veya sosyal medya tanıtımı yapanlardan hangileri bana daha fazla fayda sağlar? Dediğim gibi sıralama sıkıntım yok. o konuda zarar verecek bir çalışma yaptırmak istemiyorum. hitimi artıracak bir çalışmaya ihtiyacım var. Cevabınız için şimdiden teşekkürler.

Asla ama asla biliçsiz paket çalışmaları, forum tanıtımı çalışmaları yapılmaması gerek.

Artık bu noktadan sonra yapabileceğiniz bir şey kalmamış. Bizimle iletişime geçerseniz seo hizmeti konusunda yardımcı olabiliriz.
SunucuBilgim

kişi bu mesajı beğendi.

Malkoc Malkoc Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad İ** M**
  • Mesajlar 164
  • Beğeniler 3 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
havaliblog.blogspot.com
siteme nasıl bir seo desteği düşünürsünüz hocam

islamahengi islamahengi İslam Ahengi Kullanıcı
  • Üyelik 17.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 16 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar, sitemle ilgili önerilerinizi alabilir miyim ?

http://islamahengi.blogspot.com.tr/

İslam Ahengi / 2010-2018 | https://islamahengi.blogspot.com.tr

TrippleGece TrippleGece Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Fotoğrafçı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 32
  • Beğeniler 2 / 4
  • Ticaret 2, (%100)
tripplegece.com web sitesinin tek sorunu hit. daha fazla ziyaretçi için düzeltilip değiştirilebilecek şeyler nelerdir.
teşekkürler

flashoyun flashoyun Pagespeed Optimizator Kullanıcı
  • Üyelik 01.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Pagespeed Optimizator
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 925
  • Beğeniler 127 / 185
  • Ticaret 20, (%100)
imzamdakı sıteyı satılığa çıkardım sızce kaça satmalıyız nekadar eder sıte aşağı yukarı fıyatı revıze edebılırım.

pdflawyer.blogspot.com 1 bağlantı reklamına tıkla 28 dolar kaz.....
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al