wmaraci reklam
lidertakipci

PSD to CSS Eğitim Seti: Header Kodlama #3

6 Mesajlar 792 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

BaranSomakli BaranSomakli WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum Bartın
  • Ad Soyad B** S**
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 94 / 27
  • Ticaret 2, (%100)
Artık tamamen arayüzümüzü kodlamaya başladık ilk olarak header kısmımızı kodluyoruz. İyi seyirler. Videoyu izlerken pratik yapmayı unutmayın! Videoyu beğendiyseniz beğenmeyi unutmayın. Abone olarak da kanalıma destek verebilirsiniz.

Hedefsiz insan her zaman kaybeden tarafta kalmaya mahkumdur.
wmaraci
reklam

SizinWeb SizinWeb . Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 3626
  • Beğeniler 1459 / 1458
  • Ticaret 135, (%100)
Güzel Anlatım İntronuzda Güzel..

Ek Olarak: Bu derslerin hepsi bittikten sonra psd to css dersini tam olarak tek videoda çekeçekmisiniz?

Ek Olarak: 10 Numara 5 Yıldız Başarılar Ayrıca çalışmayı yaparken kullandığınız kodların ne şekilde ne işe yaradığını adım adım göstermeniz çok güzel olmuş kısacası 10 Numara 5 Yıldız :)

Bugün Bizim Yarın Çocuklarımızın.

BaranSomakli BaranSomakli WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum Bartın
  • Ad Soyad B** S**
  • Mesajlar 103
  • Beğeniler 94 / 27
  • Ticaret 2, (%100)

byemirbyorder adlı üyeden alıntı

Güzel Anlatım İntronuzda Güzel..

Ek Olarak: Bu derslerin hepsi bittikten sonra psd to css dersini tam olarak tek videoda çekeçekmisiniz?

Ek Olarak: 10 Numara 5 Yıldız Başarılar Ayrıca çalışmayı yaparken kullandığınız kodların ne şekilde ne işe yaradığını adım adım göstermeniz çok güzel olmuş kısacası 10 Numara 5 Yıldız :)

Yorumunuz için çok ama çok teşekkür ederim. Aslında bende tek videoda çekip bitirmek isterim fakat bu sıkıntı oluyor. 1 saatlik bir videoyu kimse izlemez bence şahsen ben izlemem izlesemde bi şey öğrenemem onun için parça parça çekeceğim. Daha fazla psd to css videosu gelmesini isterseniz videolara yorum yapabilirsiniz :)

Hedefsiz insan her zaman kaybeden tarafta kalmaya mahkumdur.

Zuperman Zuperman WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğretmen Adayı
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad M** Ü**
  • Mesajlar 531
  • Beğeniler 55 / 97
  • Ticaret 5, (%100)
Psd yi özelden göndermeniz mümkünmüdür ? birde çok fazla class ile işlem yapıyorsun class ları en aza indirgiyerek de tasarımı yapabilirdin anlatım açık ve net güzel ilerliyorsun.

Hayat seni yıkabilir ama önemli olan yıkıldığın zaman daha sağlam ayağa kalka bilmektir.
wmaraci
wmaraci

thersinaka thersinaka Bir blog serüveni Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web Tasarım , Kodlama
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 184
  • Beğeniler 58 / 14
  • Ticaret 5, (%100)
Devamını bekliyorum hocam bu arada internet hızım biraz düşük olduğu için düşük kalitede izliyorum sizden ricam sublime text'in arkaplanını beyaz yaparmısınız siyah da okunmuyorda

SizinWeb SizinWeb . Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 3626
  • Beğeniler 1459 / 1458
  • Ticaret 135, (%100)

BaranSomaklı adlı üyeden alıntı

Yorumunuz için çok ama çok teşekkür ederim. Aslında bende tek videoda çekip bitirmek isterim fakat bu sıkıntı oluyor. 1 saatlik bir videoyu kimse izlemez bence şahsen ben izlemem izlesemde bi şey öğrenemem onun için parça parça çekeceğim. Daha fazla psd to css videosu gelmesini isterseniz videolara yorum yapabilirsiniz :)

şahsen sabah 10da iş başı yapıp akşam 10 12 arası eve geliyorum her gece sabah 5 6 ya kadar ps de çalışıyor yada zaman harcıyorum ben saatler süren videoları izlerim heleki eğitim videolarını daha çok izlerim başkası film izler saatlerce ben ise eğitim videolarını izlemeyi yada forumlarda makale ve konuları okuyarak bilgi sahibi olmayı severim uzun zamandır tv izlemiyorum hemen her gece wm deyim konu okurum bu arada sizin videoları izliyorum anlatım güzel keyifli olunca saatin bir önemi yok benim için keyifle bir film izler gibi izliyorum sonra gene izliyorum gene izliyorum misal sizin videolarınızı bile 1den fazla izledim dedimya benim çin film izlemek gibi keyif alıyorum ve birşeyleri öğreniyoruz durmak yok devam devam devam :DD

Bugün Bizim Yarın Çocuklarımızın.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al