BaranSomaklı adlı üyeden alıntı

Yorumunuz için çok ama çok teşekkür ederim. Aslında bende tek videoda çekip bitirmek isterim fakat bu sıkıntı oluyor. 1 saatlik bir videoyu kimse izlemez bence şahsen ben izlemem izlesemde bi şey öğrenemem onun için parça parça çekeceğim. Daha fazla psd to css videosu gelmesini isterseniz videolara yorum yapabilirsiniz :)

şahsen sabah 10da iş başı yapıp akşam 10 12 arası eve geliyorum her gece sabah 5 6 ya kadar ps de çalışıyor yada zaman harcıyorum ben saatler süren videoları izlerim heleki eğitim videolarını daha çok izlerim başkası film izler saatlerce ben ise eğitim videolarını izlemeyi yada forumlarda makale ve konuları okuyarak bilgi sahibi olmayı severim uzun zamandır tv izlemiyorum hemen her gece wm deyim konu okurum bu arada sizin videoları izliyorum anlatım güzel keyifli olunca saatin bir önemi yok benim için keyifle bir film izler gibi izliyorum sonra gene izliyorum gene izliyorum misal sizin videolarınızı bile 1den fazla izledim dedimya benim çin film izlemek gibi keyif alıyorum ve birşeyleri öğreniyoruz durmak yok devam devam devam :DD