lostyazilim

Doğu Türkistan'da Çin zulmüne tepkini göster!

85 Mesajlar 17.032 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

cgrclk cgrclk Fortis Fortuna Adiuvat Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 3270
  • Beğeniler 1014 / 1983
  • Ticaret 53, (%100)

tayfun29 adlı üyeden alıntı

Bende facebook sayfalarımda ve sitemde makale yazdırıp yayınlayabilirim görselleri falan buradan paylaşabilirseniz iyi olur.Destek çıkalım kandaşlarımıza.

Yarın inşallah müsait zamanım olursa konuyla alakalı bir kaç tasarım yapmaya çalışacağım. Diğer arkadaşlardan da bekliyorum.
nettebugun anonymated

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

mustafa94 mustafa94 o_0 Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Emekli Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 1398
  • Beğeniler 283 / 283
  • Ticaret 240, (%100)
Bu şerefsizler müşriklerden beter çıktı.Allah (cc) bunları bildiği gibi yapsın.Elimizden birşey gelmez ilk öncelikle müslüman kardeşlerimize dua edelim inşallah.Sabrın sonu selamettir...
cgrclk

kişi bu mesajı beğendi.

Memleket mi, yıldızlar mı, gençliğim mi daha uzak?

Muhammed Muhammed Nev-i Şahsına Münhasır Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Acil Tıp Teknikeri
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1713
  • Beğeniler 630 / 629
  • Ticaret 38, (%97)

nettebugun adlı üyeden alıntı

WmAracı üyeleri içinde gerçekten de çok değerli ve yetenekli grafiker arkadaşlar var. Acaba içlerinden 468x60, 200x200 gibi farklı ebatlarda Türkçe ve/veya İngilizce 5 Temmuz için bir şeyler hazırlayabilecek olan var mıdır?
Eğer böyle bir şey yaparlarsa ve biz de duyarlılığımızı minicikte olsa gösterebilirsek, en azından vicdanen daha rahat olabiliriz. Herkes 5 Temmuz günü, bir günlüğüne de olsa sesi kısılan mazlumların sesi olabilir...
Açıkçası iki bloğum için bir Türkçe ve bir de İngilizce banner tarzı bir şeyi çok isterim. Belki sizin vasıtanızla WmAracı böyle bir sosyal sorumluluğu soydaş din kardeşleri için yapabilir...

Bir tane yapmaya çalıştım ama daha iyi grafikler çıkarsa bende sevineceğim bütün sitelerime ekleyeceğim.

cgrclk dedemir85 nettebugun

kişi bu mesajı beğendi.

nettebugun nettebugun Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Doktora öğrencisi.
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** O**
  • Mesajlar 798
  • Beğeniler 386 / 218
  • Ticaret 16, (%100)

Muhammed Öksüz adlı üyeden alıntı

Bir tane yapmaya çalıştım ama daha iyi grafikler çıkarsa bende sevineceğim bütün sitelerime ekleyeceğim.

Eline emeğine sağlık arkadaşım. Gerçekten de tebrik ederim. İşte sabaha karşı 2'de mis gibi yatağında uyumak yerine, saat sahura yaklaşırken kilometrelerce uzaktaki insanlar için minicik, ama kendisi ve kendisi gibi düşünenler için çok büyük bir iş beceren kişisin. Haddime değil ama emeğinin karşısında saygıyla eğiliyorum. Umarım doluyla seçenekler olur ve forum yöneticileri bir tanesini seçer veya belki bir anket falan olur. Ardından da toplu olarak bu görselleri paylaşırız. Yalnız eğer mümkünse, belki de gündüz vakti, bunun bir veya birkaç farklı ebattaki halini de koyabilir misin acaba? Artı bir de İngilizce versiyonu da gerçekten harika olur... (Nihayetinde bizler kendi soydaşlarımız ve din kardeşlerimiz için daha duyarlıyız, ama insanlık adına başkalarının da buna ortak olabilmesine emek harcayabiliriz.)

Forum yönetimi veya olası bir anketle sonuç çıkana kadar bu güzel emeği iki ana sayfamda da paylaşmaya başladım. 6 Temmuz'a kadar da bu yönde bir şeyler bulundurmayı istiyorum. Umarım daha ufak boyutlarda seçeneklerde çıkar.
Muhammed

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

isousluer isousluer Usluer Kullanıcı
  • Üyelik 05.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** U**
  • Mesajlar 4900
  • Beğeniler 1419 / 2962
  • Ticaret 45, (%100)
Bir arkadaşımdan rica ettim yarın akşama birkaç görsel hazırlayacak inşallah. Konuya eklerim hazır olunca.
nettebugun Juzk

kişi bu mesajı beğendi.

cmcfilm cmcfilm art Kimlik Onayı
  • Üyelik 13.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek 3B Modelleme
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad I** G**
  • Mesajlar 578
  • Beğeniler 326 / 117
  • Ticaret 23, (%100)
Aranızda Gaziantep'li varsa Derneğimizin düzenlediği yürüyüş var katılmanızı istiyorum , bahane kabul etmiyorum :)

Link : https://www.facebook.com/events/102273456784825/
Rekomedya nettebugun anonymated

kişi bu mesajı beğendi.

anonymated anonymated Webnoloji.net Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Teknoloji ve Psikoloji
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 2004
  • Beğeniler 1489 / 657
  • Ticaret 15, (%100)
Çin'li şerefsizler bir milletin, özellikle Türklerin nasıl asimile olacağını iyi bildikleri için bunları yapıyorlar. Ne zaman ki inancımızdan tavizler verdik, o zaman belalar geldi. Ne zaman Maniheizm uydurmasına inandık, savaşçılığımızı kaybettik. Ne zaman İslam'ı boşladık o zaman devletlerimiz yıkıldı. Ne zaman Türklük geleneklerimizi bıraktık o zaman devletimiz yıkıldı. Onlar da biliyorlar ki kendileri için en iyi Türk inançsız kültürsüz Türktür . Allah oradaki kardeşlerimize yardım etsin. Şimdi devletimizin bir ültimatomla bunu durduracak kadar gücü olsa keşke. İğrençliği savunmak adına yürüyüş yapılır ama dindaşlarımızı, kardeşlerimizi kurtarmak adına bir şeyler niye yapılmıyor?

Birleşmiş İlletler denen proje kuruluştan medet umamayız. AB denen Türk düşmanlarından medet umamayız. Soydaşlarımız için elimizden geleni bizim yapmamız lazım. Büyük grupları olanlar oradan paylaşım yapsın. Bir ay 5-10 lira kazanmak yerine banner olarak buna dikkat çekelim sitelerimizde. Imza kampanyası yapalım. Herkese bahsedelim. Sitelerimizde bunla ilgili yazılar yazalım. En azından webmasterlar olarak bunlar elimizden gelir. Çok daha fazlası da elimizden gelir. Eğer istersek. Allah onların yardımcıları olsun.
isousluer Rekomedya nettebugun

kişi bu mesajı beğendi.

kuvayi kuvayi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 55 / E
  • Meslek Haber Editörü
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad L** G**
  • Mesajlar 305
  • Beğeniler 56 / 55
  • Ticaret 3, (%100)
Arkadaşlar en azından şimdilik benim elimden bu geliyor. Lütfen imza kampanyasına katılır mısınız ? Küçük bir adım atmadan bu yolda birlikte yürümemiz imkansız çünkü. Başka yardımlaşma kampanyaları olursa birbirimizi haberdar edelim.
https://www.change.org/p/t-c-cumhurba%C5%9Fkanli%C4%9Fi-united-nations-security-council-council-of-europe-anti-torture-committee-do%C4%9Fu-t%C3%BCrkistan-da-ya%C5%9Fanan-insanl%C4%B1k-d%C4%B1%C5%9F%C4%B1-olaylar%C4%B1n-durdurulmas%C4%B1n%C4%B1-istiyoruz-name-of-persecution-uighurs-of-east-turkestan?recruiter=313948731&utm_source=share_petition&utm_medium=facebook&utm_campaign=autopublish&utm_term=des-lg-share_petition-no_msg&fb_ref=Default

Ayrıca buradan tüm Türk hack sitelerine ve ekiplerine çağrıda bulunmak istiyorum. Siber saldırılar için elinizden ne geliyorsa Çin sitelerini hedef almalısınız artık. Benim bilgim ve becerim yok bu konuda maalesef, keşke olsaydı. En azından bu konuda faal olanlar için bu bir milli görevdir.

Rekomedya Rekomedya Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad C** Ş**
  • Mesajlar 1930
  • Beğeniler 1527 / 1150
  • Ticaret 25, (%100)
Hadi samimiyseniz şurada 100 kişi toplansak yüzbinlerce hatta milyonlarca kişiye websitelerimizden ulaşabilir ve çok da güzel bir eylem organize edebiliriz.

Türk devleti askeri yada diplomatik olarak Çin'e kafa tutacak söz geçirebilecek durumda değil ama Çin çıkışlı tüm ürünlere ambargo koyarak ülkeye sokmamak elde. İşe yaramasa bile devletin tarafı belli olsun.
Made in PRC her ne varsa ambargo koyulsun farklı yollar kullanılarak dolaylı yoldan ambargonun delinmesini de önleyecek şekilde düzenleme yapılsın ve bu ambargo orada yaşanan zulüm son bulana kadar devam ettirilsin. Çin'e para kazandıracak civata kullanan malları bile ülkeye almama kararı çıkarılsın. Nihayetinde 80 milyon nüfuslu ülkeyiz bizim devletimizin baskısı şirketlere sirayet ettiğinde onlar da işe dahil olup çözme yolunda adım atılabilir.

İstanbulda yapılacak her eyleme katılmaya varım .

ibrahimCEYHAN ibrahimCEYHAN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Memur / Web isleri
  • Konum 1
  • Ad Soyad İ** C**
  • Mesajlar 177
  • Beğeniler 10 / 32
  • Ticaret 13, (%100)
Bende tasarımları bekliyorum siteme eklemek için. Her ne kadar dün Türkistan'la alakalı yazdıklarımız silinse de , forumdan ban yediysekte önemli değil.

wmaraci
Konuyu toplam 15 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 15 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al